Хранене с Фризовом-какви шишета, биберон, размер...

  • 4 594
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте мами, от днес се храним вече с Фризовом , но се оказа доста по гъсто от Нутрилона на който бяхме преди това. Дори се запушват дупките на биберона , а той е на Авент и детето не може да се нахрани .Моля за съвет от тези от вас , които хранят с него-по точно с вида на шишетата и биберона и размера  които използват, че бебо се изнервя и уморява да дърпа от запушената дупка на биберона .А освен това остава като неразбито. Моля за помощта ви !!!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 08:03 от Vivi

# 1
  • Мнения: 822
Можеш да купиш от бибероните на Avent с римските цифри на тях, нас това ни спаси.

# 2
  • Мнения: 1 336
Ползваме биберони на Авент и АМ Нан 1 на Нестле - биберонът не се запушва ....

# 3
  • Мнения: 27 524
А защо минахте на Фризовом?

# 4
  • Мнения: 575
Фризовом се разбива с по-топла вода, за да не става на бучки. Аз го давах с бибероните на Б-фрии номер 3, ако не се лъжа. Но можеш и сама да си направиш дупките по-големи. Има и биберонки с цепки или кръстче, за по-големи бебета, не знам твоето на колко месеца е.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз имам такъв проблем така, че ще следя темата.
Аз пробвах Авент с римските цифри", т.е. които уж отговарят на три, четири и т.н. капки, но не съм доволна, с тях бебето направо ще се удави.

# 6
  • Мнения: 27 524
Аз пробвах Авент с римските цифри", т.е. които уж отговарят на три, четири и т.н. капки, но не съм доволна, с тях бебето направо ще се удави.

Криско чак на 9-10 месеца ги прие тези  Grinning

# 7
  • Разград
  • Мнения: 518
Фризовома го давах с 3-ката на Б-фри и си вървеше спокойно през дупката  Peace.

# 8
  • Мнения: 4 000
Друг вариант е с биберон на нук с най-широкия отвор.
Но това мляко е ужасно, ако нямате проблем с рефлукс, не го давай

# 9
  • Мнения: 4 000
А като е променено заглавието на темата, надявам се да получиш повече и по-конкретни отговори.

# 10
  • Мнения: 155
Храних с фризовом около 2 месеца. Но не само с него. Давах го сутрин и вечер, за да престане повръщането, заради което искаха да ни приемат в болница. Подейства!!! Давала съм го с трипозиционния биберон на Авент (въобще не се давеше), с шише на Авент, но има и едни шишета на Чико (мисля бяха против колики), на които авентските биберони стават. Каквато и да е причината да сте на него, при първа възможност го спри! Не се страхувай, че го използваш сега. Детето ми вече е почти на девет и има здраво стомахче, което понася всякаква храна! Успех! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 439
Хранех големия с това АМ и аз се изправих пред същия проблем,но бибероните на авент с 3 позиции ми свършиха работа,шишето също ми беше на авент

# 12
  • Мнения: X
Bfree 3-ка, Dr. Brown's - 3-ка, Chicco - 2 капки и т.н.
Аз давам HIPP, също е гъст и от 4-ия месец е на 3-ти номер биберон, но на Dr. Brown's, защото на Bfree 3-тия номер е по-широк.
Имай предвид, че биберони на Bfree ИлиDr.Brown's, можеш да ползваш само с шише на една от двете фирми, заради специфичната система против вакуум. Бибероните на Chicco, можеш да сложиш на шише AVENT, обратното е кофти комбинация.

# 13
  • Мнения: 11
обикновенно шише, само пробих по-голяма дупка.

# 14
  • Мнения: 1 080
Аз давах с Авент - 4 дупки!!!

Общи условия

Активация на акаунт