<< А мъжете ВОДОЛЕЙ??? >>

  • 21 717
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте! Интересува ме кой какво знае за тези странни (поне за мен) мъже от тази зодия. Благодаря!!  Hug

# 1
  • Мнения: 18
Здравейте! Интересува ме кой какво знае за тези странни (поне за мен) мъже от тази зодия. Благодаря!!  Hug

Многоооо са странни. Аз живея с Водолей от много много години и въпреки че го знам  #2gunfire, пак не мога да свикна с някой неща...
 

# 2
  • София
  • Мнения: 11 648
Кое пък им е чак толкова странното? newsm78Аз за толкова години не съм открила кой знае колко чудатости!

# 3
  • Мнения: 3 611
ВсиЧките ми гаджета са били водолеи. Иzкл*Чвам мьжО, той прави иzкл*Чение  Laughing
Водолеят е страхотен приятел. Не е странен, просто все остава недораzбран. Колкото и да искат да минат zа Широко скроени _ ами не са.  Rolling Eyes ИнаЧе са свободол*биви, не обиЧат ограниЧенията, хора zанимаваЩи се с иzкуство (или може би Щото аz сьм в теzи среди и zатова все такива да ги среЩам  Laughing), артистиЧни. Имат силно Чувство zа справедливост, zа собственост сьЩо... Обикновено са слаби (непоzнавам дебел водолей)  Laughing

# 4
  • Мнения: 806
Аз съм водолей, е... не съм мъж, но съм имала приятел водолей.
Ако искаш да знаеш нещо конкретно, питай!  Много са нещата за тях, за да се обобщи в 2-3 изречения.
Дали е приятелство?  Дали е брак?  Дали е секс?  Дали е чувства?  Какво точно се мъчиш да разбереш за тях?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уливате се с тея зодии ейййй

# 6
  • Мнения: 323
Познавам няколко такива екземпляра-просто говорим на различни езици с тях.Никак не ги харесвам,защото са много обидчиви(докачливи),властни,искат винаги те да диктуват правилата.Грам кавалерство и романтика няма в тези мъже.Никак не ги намирам за широко скроени-напротив тесногръди и назадничави са. ooooh!

# 7
  • Мнения: X
Струва ми се,че мъжът водолей цял живот се бори за това да се издигне сам в собствените си очи. Понякога си мисля, че действа по формули, написани от Оскар Уайлд- абсурдно, но правилно. Нищо човешко не му е чуждо, но друго си е да опита да бъде рицар, ангел, свръхчовек, супергерой, полубог ...или в най-лошият случай своят собствен идол или своят собствен враг ... Трябва да има винаги някакво предизвикателство, някакво препятствие за прескачане , пагубно е за него да спре да мечтае и да спре да се стреми. Идеализмът му е необходим, за да живее, такъв -млад , наивен и красив, какъвто се познава.

# 8
Мъжо е Водолей.10 години сме заедно,а все едно сме се запознали вчера.Все ще има по някое"ново 20".Е не мога да мусвикна на странностите и това е.Вярно е не са романтични,не са и кавалери и са пълни сноби.Къде ли го намерих моя,че и 2 деца ми направи #2gunfire GrinningИ още си го гледкам.... Crazyза връзване съм. Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 11 648
Явно не е до зодия,а до мъж  Joy.
Вече 13 години живея с мъж водолей и мога да кажа,че нито едно от нещата,които са изброени по-горе не са верни за моя мъж.Единствено не си пада много романтичен.Но за другите неща,които чета  Shocked.

# 10
  • Мнения: 323
Струва ми се,че мъжът водолей цял живот се бори за това да се издигне сам в собствените си очи. Понякога си мисля, че действа по формули, написани от Оскар Уайлд- абсурдно, но правилно. Нищо човешко не му е чуждо, но друго си е да опита да бъде рицар, ангел, свръхчовек, супергерой, полубог ...или в най-лошият случай своят собствен идол или своят собствен враг ... Трябва да има винаги някакво предизвикателство, някакво препятствие за прескачане , пагубно е за него да спре да мечтае и да спре да се стреми. Идеализмът му е необходим, за да живее, такъв -млад , наивен и красив, какъвто се познава.
Срахотно казано!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 848
Моят приятел е водолей, 4,5 години сме заедно. Има неща, по които се вманиачава на момента, и после тези увлечения минават, не обича много материалните вещи (може би защото майка му е натъпкала къщата до горе - по негови и мои думи), много е несериозен и за жалост, доста често не мога да разчитам на него... Не е романтичен, не си показва чувствата, и нещо, което май е общовалидно за всички мъже - не обича да "говорим" Simple Smile Друго засега не се сещам.

# 12
  • Мнения: 11
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

# 13
  • София
  • Мнения: 38 115
Страхотни приятели. Много ми върви приказката с тях.
За съжаление, познавам много пияници от тази зодия.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 883
Ако ти трябва някой, който да ти разтяга локумени приказки с повод и без повод, намери си мъж Водолей. Малко им куца действието, нерешителни са, на теория са царе, обаче реализацията на грандиозните им проекти никаква я няма.
Самата аз съм Водолей, но мъжете от тази зодия не са по мой вкус определено.

Общи условия

Активация на акаунт