<< А мъжете ВОДОЛЕЙ??? >>

  • 21 743
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте! Интересува ме кой какво знае за тези странни (поне за мен) мъже от тази зодия. Благодаря!!  Hug

# 1
  • Мнения: 18
Здравейте! Интересува ме кой какво знае за тези странни (поне за мен) мъже от тази зодия. Благодаря!!  Hug

Многоооо са странни. Аз живея с Водолей от много много години и въпреки че го знам  #2gunfire, пак не мога да свикна с някой неща...
 

# 2
  • София
  • Мнения: 11 703
Кое пък им е чак толкова странното? newsm78Аз за толкова години не съм открила кой знае колко чудатости!

# 3
  • Мнения: 3 611
ВсиЧките ми гаджета са били водолеи. Иzкл*Чвам мьжО, той прави иzкл*Чение  Laughing
Водолеят е страхотен приятел. Не е странен, просто все остава недораzбран. Колкото и да искат да минат zа Широко скроени _ ами не са.  Rolling Eyes ИнаЧе са свободол*биви, не обиЧат ограниЧенията, хора zанимаваЩи се с иzкуство (или може би Щото аz сьм в теzи среди и zатова все такива да ги среЩам  Laughing), артистиЧни. Имат силно Чувство zа справедливост, zа собственост сьЩо... Обикновено са слаби (непоzнавам дебел водолей)  Laughing

# 4
  • Мнения: 806
Аз съм водолей, е... не съм мъж, но съм имала приятел водолей.
Ако искаш да знаеш нещо конкретно, питай!  Много са нещата за тях, за да се обобщи в 2-3 изречения.
Дали е приятелство?  Дали е брак?  Дали е секс?  Дали е чувства?  Какво точно се мъчиш да разбереш за тях?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уливате се с тея зодии ейййй

# 6
  • Мнения: 323
Познавам няколко такива екземпляра-просто говорим на различни езици с тях.Никак не ги харесвам,защото са много обидчиви(докачливи),властни,искат винаги те да диктуват правилата.Грам кавалерство и романтика няма в тези мъже.Никак не ги намирам за широко скроени-напротив тесногръди и назадничави са. ooooh!

# 7
  • Мнения: X
Струва ми се,че мъжът водолей цял живот се бори за това да се издигне сам в собствените си очи. Понякога си мисля, че действа по формули, написани от Оскар Уайлд- абсурдно, но правилно. Нищо човешко не му е чуждо, но друго си е да опита да бъде рицар, ангел, свръхчовек, супергерой, полубог ...или в най-лошият случай своят собствен идол или своят собствен враг ... Трябва да има винаги някакво предизвикателство, някакво препятствие за прескачане , пагубно е за него да спре да мечтае и да спре да се стреми. Идеализмът му е необходим, за да живее, такъв -млад , наивен и красив, какъвто се познава.

# 8
Мъжо е Водолей.10 години сме заедно,а все едно сме се запознали вчера.Все ще има по някое"ново 20".Е не мога да мусвикна на странностите и това е.Вярно е не са романтични,не са и кавалери и са пълни сноби.Къде ли го намерих моя,че и 2 деца ми направи #2gunfire GrinningИ още си го гледкам.... Crazyза връзване съм. Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 11 703
Явно не е до зодия,а до мъж  Joy.
Вече 13 години живея с мъж водолей и мога да кажа,че нито едно от нещата,които са изброени по-горе не са верни за моя мъж.Единствено не си пада много романтичен.Но за другите неща,които чета  Shocked.

# 10
  • Мнения: 323
Струва ми се,че мъжът водолей цял живот се бори за това да се издигне сам в собствените си очи. Понякога си мисля, че действа по формули, написани от Оскар Уайлд- абсурдно, но правилно. Нищо човешко не му е чуждо, но друго си е да опита да бъде рицар, ангел, свръхчовек, супергерой, полубог ...или в най-лошият случай своят собствен идол или своят собствен враг ... Трябва да има винаги някакво предизвикателство, някакво препятствие за прескачане , пагубно е за него да спре да мечтае и да спре да се стреми. Идеализмът му е необходим, за да живее, такъв -млад , наивен и красив, какъвто се познава.
Срахотно казано!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 850
Моят приятел е водолей, 4,5 години сме заедно. Има неща, по които се вманиачава на момента, и после тези увлечения минават, не обича много материалните вещи (може би защото майка му е натъпкала къщата до горе - по негови и мои думи), много е несериозен и за жалост, доста често не мога да разчитам на него... Не е романтичен, не си показва чувствата, и нещо, което май е общовалидно за всички мъже - не обича да "говорим" Simple Smile Друго засега не се сещам.

# 12
  • Мнения: 11
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

# 13
  • София
  • Мнения: 38 476
Страхотни приятели. Много ми върви приказката с тях.
За съжаление, познавам много пияници от тази зодия.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Ако ти трябва някой, който да ти разтяга локумени приказки с повод и без повод, намери си мъж Водолей. Малко им куца действието, нерешителни са, на теория са царе, обаче реализацията на грандиозните им проекти никаква я няма.
Самата аз съм Водолей, но мъжете от тази зодия не са по мой вкус определено.

# 15
  • Мнения: 323
Страхотни приятели. Много ми върви приказката с тях.
За съжаление, познавам много пияници от тази зодия.
[/quote/ Да,и аз.Но не посмях да го кажа,за да не помислите за ха-хо.

# 16
  • Мнения: 12
Ако ти трябва някой, който да ти разтяга локумени приказки с повод и без повод, намери си мъж Водолей. Малко им куца действието, нерешителни са, на теория са царе, обаче реализацията на грандиозните им проекти никаква я няма.
Самата аз съм Водолей, но мъжете от тази зодия не са по мой вкус определено.


Същата история. Аз съм водолей, имах гадже водолей и повече неискам да се занимавам с мъж от тази зодия.

# 17
  • Мнения: 3 157
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей


Аз само от 3год.,но съм абсолютно съгласна с всичко,написано тук.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 089
Кво пък им е странното - купонджии, веселяци, душата на компанията, на всичко отгоре най-често интелигентни, открити...и още много суперлативи...
Освен приятели които съм имала и имам....чисто приятелство имам предвид..без любов секс и т.н....свекър ми е водолей и е страхотен човек.
И напротив, той доста си се е занимавал с децата....а сега елате да го видите само с внук му каква са любов.....

# 19
  • Мнения: 323
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.

# 20
  • Мнения: 806
Много лоши неща се изписаха, аз имам малко по различно мнение.
В леглото са много разнообразни и биха опитали всичко.  Водолея се достига с разум само, за каквото и да било. Това му е най ерогенната зона.  Само така можеш да го накараш да направи нещо, да намери смисъл в нещо, и да възбудиш любопитство и интерес от негова страна.
Мъжът водолей е странен като човек.  Много рядко би допуснал друг човек близо до своето аз.
Това е мечтател, творец на странни неща. 
Не е постоянен в нищо.  Много бързо му омръзват обикновените неща и търси нещо ново което да завоюва.  Този човек живее в собствен свят, който много рядко се разбира от други.  Той е винаги не-доразбран.

# 21
  • Мнения: 2 270
Първо да уточня, че не вярвам в зодии и не мисля, че милиони хора могат да се слагат под общ знаменател само защото са от една зодия!
Мъжът ми също е водолей, от изброените по-горе негативни черти мога да се съглася единственно с това, че не са романтични. Относно кавалерстването обаче - мъжа ми няма равен (но това се възпитава, не мисля, че зависи от зодията)
Нещата са твърде относителни много фактори влияят - не са само зодиите!

# 22
  • Мнения: 3 157
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


ееее,тук вече виждам огромни,ама огромни разлики с моя водолей:
-за ремонта-трепе си се по цял ден,аз видя на комп.и отвреме на време нося кафенце(Дева съм:)
-до крайности не стига,ама то си зависи и какво разбираш под крайности де,така че по тая точка не споря
-пипкави и флегматични-поскоро обратното-почти винаги той е инициатор за нещо ново

# 23
  • Мнения: 18
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


Е това ме хвърли в тъча  Laughing. До сега нито веднъж не съм срещнала Водолей от този тип ....  твърдя, че са точно обратното на това, което описваш..

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Имала съм гадже Водолей. Самата аз съм Водолей... Някои казваха, че дори си приличаме визуално  Wink Може би си приличахме и иначе. Водолеят мъж според мен, обаче е женкар... Просто обича да откривателства жени така да се каже  Laughing Laughing Laughing Влече го.

Жените, разбира се сме много различни от горепосменатото...  Flutter Whistling Joy

Водолеят и от двата пола има една черта много характерна. Нямам идея до каква степен е предимство или недостатък. Водолеят обича да изучава всичко и отвсякъде, хора, чувства, ситуации, света, планентите. Това е прекрасно! Лошото е, че когато разбере всичко което иска и край! Обектът вече е сменен с друг..  Embarassed

# 25
  • Мнения: 806
Имала съм гадже Водолей. Самата аз съм Водолей... Някои казваха, че дори си приличаме визуално  Wink Може би си приличахме и иначе. Водолеят мъж според мен, обаче е женкар... Просто обича да откривателства жени така да се каже  Laughing Laughing Laughing Влече го.

Жените, разбира се сме много различни от горепосменатото...  Flutter Whistling Joy

Водолеят и от двата пола има една черта много характерна. Нямам идея до каква степен е предимство или недостатък. Водолеят обича да изучава всичко и отвсякъде, хора, чувства, ситуации, света, планентите. Това е прекрасно! Лошото е, че когато разбере всичко което иска и край! Обектът вече е сменен с друг..  Embarassed

Toчно казано.  ooooh! и аз съм малко така.

# 26
  • Мнения: 3
Определено мъж-Водолей е малко странна птица -добри любовници ,но дотогава докато жената му е интересна на ниво интелект.Бързо се влюбват,но и много бързо отрезняват,не са никак романтични по скоро практични.Държат на семейството си.

# 27
  • Мнения: 25 599
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


Като изключим това за секса, все едно си описала моя мъж. А той е лъв!  Joy
Но пък познавах и друг лъв, роден само няколко дена (и години) след мъжа ми, той пък беше точно в другата крайност - нервак, бързак и не можеше да стои, без да чопли и ремонтира нещо. Става дума за братя.  Mr. Green
Толкова за мъжете и зодиите от мен.  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 232
Хм, цял живот съм живяла с Водолеи, първо баща ми, след това и мъжът ми. По стечение на обстоятелствата сега живея и с двамата в една къща Crazy.Понякога  е трудно да ги разбереш, странни характери са, но на мен ми допадат и може би това е една от зодиите с които най-много си пасвам.
Бих казала, че намирам в някои описания доста сходни черти с мойте Водолеи.Наистина са творчески личности и бих казала природно интелигентни.Домошари, обичат си семейството, романтиката малко им отбягва, но с времето може да се приучат....Раздават се ужасно много за приятели и са добри като такива.С широка ръка са и обичат да си угаждат. Понякога е трудно да излезеш на глава с тях  и недопускат чуждото мнение, та макар и то да е правилното.
За мързелът двамата са на двете крайности, баща ми е построил 3 къщи и дай му да работи само, а мъжът ми си е мързеливичък определено и позакръглен леко.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 14:53 от Deja Vu

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Водолеят мъж според мен, обаче е женкар...
Изчетох темата за да видя дали някой ще го спомене.
Всички водолей, без изключение, които съм познавала са били такива. Само като чуя за "мъж-водолей" и изниква тази асоциация... Иначе зодиите не ме интересуват и нямам никакви впечатления за никой от астрологичните знаци.
П. С. И аз съм водолей.

# 30
  • София
  • Мнения: 13 206
Водолеят мъж според мен, обаче е женкар...
Изчетох темата за да видя дали някой ще го спомене.
Всички водолей, без изключение, които съм познавала са били такива. Само като чуя за "мъж-водолей" и изниква тази асоциация... Иначе зодиите не ме интересуват и нямам никакви впечатления за никой от астрологичните знаци.
П. С. И аз съм водолей.

Рени.. май ще трябва да позабърша тия постинги...  Rolling Eyes Joy

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
щом трябва...  newsm28

# 32
  • Мнения: 393
Уффф,мъж Водолей съм нямала,ама имам син,да му мисли коя го вземе WinkКато се роди и леля му направи малко хороскопче и каза:"Влюбчив ще е  и много жени ще има...."Аз малко се позачудих-е,че точно това ли трябваше първо да ми каже за бебе Thinking,но разбрах смисъла едва ,когато стигнахме детската градина-то поздрави от момичетата,подаръци,бутане коя да е до него...взе ми се акъла Crazy
  А иначе като дете е разкош-тих,кротък,доверчив и обичлив.Много дълбока душевност,интереси -всестранни,ама в изпълнението е малко ограничен.Определено по-добър е приказките,отколкото в действията.Справедлив,откровен,но и умее да пази тайни.Не е особено старателен,но пък сам се възхищава на постъпките си и постиженията(за разлика от мен с вечно негативната самооценка).Раним и чувствителен-едно малко Водолейче Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206

Няма пък! Нека ни оценят колко сме добри и Убави жените Водолейки на фона на мъжете  Crossing Arms
 Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Изчетох темата и някои от писалите все едно са писали за моя мъж  Laughing
Не е романтичен, но затова пък съм по-сигурна във верността му, отколкото мога да бъда сигурна в себе си. Отдаден на дома си - обича всичко в къщи да е наред и нищо да не липсва - в това отношение домошар. Много добър приятел - който му е приятел е късметлия, но не разкрива лесно душата си пред никого. За себе си по-скоро пестелив, да не кажа стиснат, но семейството си не лишава от нищо. Човек на действието и с изключително силна психика. Понякога не е реагирал в такива тежки и драматични моменти, че чак съм имала чувството, че е безчувствен, но може би всичко е въпрос на самоконтрол и психика. Идеалист и толкова честен и откровен, че чак наивен на моменти.
Черти, които не харесвам - мрънка и мърмори - малко дребнав и дървен философ.
Като заключение - прекрасни за приятели, трудни за съжителство, но може да се разчита на 100 % на тях.

# 35
  • Мнения: 5 940
Не съм чела всички мнения по темата, така че не знам дали моите наблюдения вече не са споменати.
Мъжът Водолей е привлекателен, различим. Няма как да остане незабелязан. Той много добре го знае и манипулира с това. Обича жените, но преди всичко интелектуално е предизвикан. Грабва го нещо, което досега не е докосвал, докосва го и с някаква страхотна лекота го подминава. Страдащ мъж Водолей от неизлечима любовна мъка надали може да се намери. Той сам набързо си измисля нови предизвикателства.
Водолей съм, но съм жена.. при нас е различно

# 36
  • Мнения: 2 448
А, ето я най сетне и зодиакалната тема, в която мога да пиша от опит и то дъъъъъъъългогодишен.  Laughing
Изчетох мненията, явно това е най разнородната зодия, защото освен, че  е странен в нищо друго не открих описание на моя водолей.  Laughing
Антиженкар, невлюбчив, неможещ да изразява чувства, ако изобщо се появят, интроверт и флегматик. Това са най лошите черти, пълната моя противоположност, но на мен ми е простено да съм на обратно, рак съм все пак.  Laughing
Готов е да стигне до крайности за нещата, които смята, че си струва.
Би умрял вместо да се пречупи.
Може да разбира различни от него хора.
Най трудно прощава на себе си.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
На мен са ми много скучни. В началото си обнадежден, защото очакваш някоя твоя цветна мечта да се превърне в реалност, но скоро разбираш, че няма шанс това да се случи. Много думи, много планове. Обикновено имат по един верен приятел, иначе са контактни. Предпочитат да пишат или да говорят по телефона, отколкото директните разговори. Нерешителни са. Като цяло не стават за лидери. Искат всички да имат приятелско отношение към тях. Иронични са към всички и всичко. Нямат обективна преценка за собствените си възможности. Обаче спор няма-много са умни. Мисълта им не тече, а лети. Това ме заинтригува, ама само в началото. А, и харесват съответно само умни жени. За да могат освен да ги слушат, и да ги разбират. Simple Smile
Абе аз писах и по-горе в темата, ама нещо ми идва отвътре музата, та реших пак да се включа. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 38
Страхотни любовници са, ама много им е слаб ангелът... ooooh! не си пожелавам такъв Любим. Whistling

# 39
  • Мнения: 4 668
Аз се чувствам объркана  Rolling Eyes Нищо от това , което прочетох не се оказа вярно за моят съпруг .
6 години сме заедно и мога да кажа , че аз още не - мога да повярвам как е възможно да е събрал толкова хубави качества в себе си  Grinning
- Много грижовен и трудолюбив . Не само не е мързелив , ами не може да стои без работа .
- Винаги аз и детето сме на първо място .
- Страшно много помага в къщи
- Спокоен човек , който тон не повишава в къщи
- Отговорен към работата си
- Невероятно чувство за хумор
- Романтичен и чувствителен / за разлика от мен  Mr. Green - аз съм Скорпион / Не спира да ме изненадва - било с подарък , било с идея  Heart Eyes
Накратко - страхотен човек .

Като отрицателни качества мога да изтъкна :
- трудно се спори с него
- понякога е прекален фантазъор
- Много краен в някой решения - скара ли се с някой , просто го отписва .

Страхотни любовници са, ама много им е слаб ангелът... ooooh!
С това съм съгласна . И мъжът ми много се изнервя , когато се сблъска с някоя сериозна трудност ... но поне гледа да не му личи .

# 40
  • Мнения: 6 713
Много са ми вглъбени, депресивни, витаят в облаците. И мъжете , и жените.  Thinking

# 41
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Баща ми е водолей,
много начетен,много приказлив,много спори,когато дойде време за действие никога "не е там"  Joy ....ей това просто си му е запазена марка,всеки ден ново 20,никак не е скучно с него,винаги е душата на компанията,единственото нещо,което не ми харесва е ,че понякога се раздава повече за хората и за приятелите от колкото за семейството,въпреки,че той ме е отгледал...на мен лично водолея ми е интересен от човешка гледна точка...имала съм краткотрайна забежка с мъж водолей,ей признавам си като жена скорпион,че дори и не подозирах за креватната им мощ,но само до там  Mr. Green...

# 42
  • Мнения: 227
Ако ти трябва някой, който да ти разтяга локумени приказки с повод и без повод, намери си мъж Водолей. Малко им куца действието, нерешителни са, на теория са царе, обаче реализацията на грандиозните им проекти никаква я няма.
Самата аз съм Водолей, но мъжете от тази зодия не са по мой вкус определено.



Ами намерила съм си... smile3521  newsm47

# 43
  • Мнения: 227
А, ето я най сетне и зодиакалната тема, в която мога да пиша от опит и то дъъъъъъъългогодишен.  Laughing
Изчетох мненията, явно това е най разнородната зодия, защото освен, че  е странен в нищо друго не открих описание на моя водолей.  Laughing
Антиженкар, невлюбчив, неможещ да изразява чувства, ако изобщо се появят, интроверт и флегматик. Това са най лошите черти, пълната моя противоположност, но на мен ми е простено да съм на обратно, рак съм все пак.  Laughing
Готов е да стигне до крайности за нещата, които смята, че си струва.
Би умрял вместо да се пречупи.
Може да разбира различни от него хора.
Най трудно прощава на себе си.

Аз също съм рак ... Mr. Green

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имала съм гадже водолей. Съпругът ми е водолей. Аз съм водолей. Всички сме толкова различни, че не мога да обобщя някаква черта.

# 45
  • Мнения: 5 940
Имала съм гадже водолей. Съпругът ми е водолей. Аз съм водолей. Всички сме толкова различни, че не мога да обобщя някаква черта.
Всъщност май наистина си права. Сещам се за няколко познати
-едната водолейка, откакто я познавам е с дълга плитка на косата, никога не е правила промяна във външния си вид, закусва едно и също, ходи на едни и същи места, среща се с едни и същи хора. Изключително е трудно да й пробиеш защитата.
- познат Водолей си направи нещо като приют за бездомни кучета в планината, събира изоставени и ги храни. Живее заради тези кучета, те са сигурно около 40.
-друг събираше непознати по Патриарха, за да ги кани на петия му купон за тази седмица. След една вечер се сдобиваше поне със седем  нови приятели, непрекъснато в движение, защото по всяко време някой някъде го чака
- Приятелка, която тъкмо взе да става разпознаваемо име като журналист, заряза всичко и реши, че й се става програмист. Прави го със същата лекота като и другото. Скоро мисля, че ще смени попрището
Сещам се за всякакви образ, всеки чалнат посвоему.

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Тия водолеи така са ме полазили, и все не мога за изляза на глава с тях...
Майка, мъж, гадже преди това - и все скорпионската ми натура нещо им е виновна.
Уж аз съм ги била командвала - ама истината е, че въртят, сучат, и все е тяхната.

# 47
  • Мнения: 806
Колко много различни отговори  Laughing Точно толкова различни, като водолеите.   Wink  Най странната зодия в зодиака!
Обичам ги!

# 48
  • Мнения: 38
- Романтичен и чувствителен / за разлика от мен  Mr. Green - аз съм Скорпион / Не спира да ме изненадва - било с подарък , било с идея  Heart Eyes
И аз съм скорпион. Определено те са по романтични от нас, в интимни моменти споделят, казват какво им харесва... това ми действа много възбуждащо. Blush I love it.

# 49
  • Мнения: 261
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

ПРОСТО ПЕРФЕКТНО КАЗАНО,АЗ ЖИВЕЯ С ТАКЪВ ВОДОЛЕЙ

# 50
  • Мнения: 4 668
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

ПРОСТО ПЕРФЕКТНО КАЗАНО,АЗ ЖИВЕЯ С ТАКЪВ ВОДОЛЕЙ

Значи или моят мъж не е Водолей или е някакво изключение , Confused защото от написаното по - горе излиза , че са абсолютни идиоти мъжете от тази зодия , а това не е вярно според мен .
И все пак от това , че един Водолей е еди какъв си , някак си не може да искаш  да се вярва , че всички са такива .

Това пък , че не забелязват децата е ...  Crazy
Моят мъж + на най - добрата ми приятелка мъжът + 2 ма съседи + още поне петима мъже от тази зодия , които познавам добре , така се занимават с децата , че просто нямам думи  да ги хваля Hug

# 51
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мъж Водолей,баща и свекърва.

Моя
-никаква романтика
-обича всичко да му е наред
-ако може да ми сложи фередже,ще го направи
-винаги той е прав
-обича да харчи за всички
-страхотна психика и голяма прозорливост
-не е стиснат
-за детето умира
-не държи да му бъде готвено ,но всичко трябва да е изгладено.
-не е женкар /поне според мен/
Това е.Но най-ме дразни че едно цвете няма да ми подари. Twisted Evil

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
Абсолютни егоисти, влюбени в себе си.
Смятат, че съпругата трябва да живее винаги в тяхна услуга.
Ценят приятелството и се раздават безрезервно.
Обичат да се доказват и да ги хвалят.
Обожават купоните, за тях живота е безкраен празник.
Харчат безразсъдно.
Още много мога да говоря за Водолеите, ами нали живея с такъв 36 години  Joy Joy Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Изчетох темата.Исках да знам какво да очаквам за в бъдеще от едно малко водолейче. Mr. Green Благодаря ви.  bouquet

# 54
  • Мнения: 39
Абсолютни егоисти, влюбени в себе си.
Смятат, че съпругата трябва да живее винаги в тяхна услуга.
Ценят приятелството и се раздават безрезервно.
Обичат да се доказват и да ги хвалят.
Обожават купоните, за тях живота е безкраен празник.
Харчат безразсъдно.
Още много мога да говоря за Водолеите, ами нали живея с такъв 36 години  Joy Joy Joy
Леле ееее , колко си права  Peace направо описваш моето съпруже само дето твоят стаж е къде къде по напред ,кой знае още на какви чудесии ще се нагледам  newsm78  Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 930
От всичко прочетено до тук в темата, човек по-скоро би се объркал, отколкото да си състави някакво мнение. Хайде и аз да допринеса към объркването. 20 години живея с Водолей. Не твърдя, че е ярък представител на зодията, по-скоро мисля че такова животно като него няма. Водолеите били мечтатели - той не мечтае за нищо, нищо не го радва, никога не проявява емоции като радост, удоволствие, усещане за нещо красиво... Накратко:
 - алкохолик
 - уникално мързелив
 - разговорите с децата се свеждат до обиди, викане (те винаги са му виновни за нещо), никога за нищо не им помага, но обича да ги тормози, да им пречи. На последния рожден ден се напи още сутринта, скарахме се, дъщерята (19-годишна) му се развика и вместо подарък получи шамар за рождения си ден.
 - ако изобщо се помръдне да направи нещо, то още първата минута възниква проблем, който задължително го изважда от равновесие и зарязва всичко. Например: не може да намери някакъв инструмент (никой не му пипа нещата), или нещо не става както той иска,  абе, причини милион да зареже всичко и да се напие.
 - много слабо образован, не чете нищо и не се интересува от нищо. Ако искам да прочете нещо от вестника, трябва да му покажа точно реда и ако са повече от 3 реда, хвърля вестника.
 - никога не признава, че има проблем, не търси помощ и се държи абсолютно инфантилно.
 - няма приятели, не обича семейството си (нито родителите си, брат си, нито мен и децата ни). Единствен и най-добър приятел му е алкохолът.
 - може да живее в абсолютна мизерия и не му прави впечатление. "Ремонт" за него е мръсна дума.
 - изключително безчувствен към близките си. Никога няма да помогне, но ако може да им създаде проблеми, ще го направи без да се замисля.
 - за разлика от всички останали мъже, които по правило обичат хубавата храна (любовта на мъжа минава през стомаха), за него храната не е удоволствие и не му доставя положителни емоции. Няма храна, която да обича и аз да му я приготвя и да го поглезя.
И още много такива неща за моя водолей мога да напиша.
Ето и всичките му положителни черти:
 - ако в къщи не е почистено, не е изметено и измито, не му прави впечатление и никога няма да попита защо не е почистено. Не помага, но и не държи да живее на чисто.
 - ако не е сготвено, няма да вдигне скандал. И без това, не обича да се храни и му е все едно, какво яде.
 - не е женкар, но и сексът му е чуждо занимание. Такъв го взех преди 20 години и това не му прави впечатление.
 - честен е, не краде и не пипа чуждо.
Ако си мислите, че нещо се бъзикам, само ще ви кажа, че нормална жена не би издържала с него и аз в момента си уреждам квартира да се изнасям и да приключвам семейния си живот с него.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 089
Мелина - за съжаление това описание може да пасне на повечето алкохолици....но алкохола променя хората....и надали има много общо със зодията....
не знам как си издържала и толкова много години....успех за напред в новия живот Simple Smile

# 57
  • Мнения: 832
омъжена съм за водолей вече 8 години, и смея да твърдя че съм щастлива
с романтиката е скаран, но редовно ми носи рози  Wink
разчитам на 100% за децата, дори на моменти е по-спокоен и уравновесен от мен
ремонта в нас си направи сам - изолации (вътрешни) боядисване много е търпелив  и сопокоен

# 58
  • Мнения: 2 523

Имала съм гадже водолей и мъжът ми е водолей - ми различни са коренно.
Аз също съм скорпоион - май установявам някакво "фатално привличане" между мъж водолей и жена скорпион.

# 59
  • Мнения: 4 668

Аз също съм скорпоион - май установявам някакво "фатално привличане" между мъж водолей и жена скорпион.

Жените Скорпион по принцип фатално привличаме мъжете , независимо от коя зодия  Twisted Evil

# 60
  • Мнения: 2 523

Аз също съм скорпоион - май установявам някакво "фатално привличане" между мъж водолей и жена скорпион.

Жените Скорпион по принцип фатално привличаме мъжете , независимо от коя зодия  Twisted Evil

Мдаааа - кат ти гледам и твоя аватар, пък и моя като си погледна, все има някаква загадъчност и фаталност. Бе ние скорпионките сме нъмбър уан по привличането.
Сори за офф-а.

# 61
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз също съм скорпион, а мъжът ми - водолей!
Какво да кажа, това е вторият най - добър човек, когото познавам след баща ми.. Laughing
Вече 5 годин, 4 - ри брачен живот и нито едно оплакване нямам - никога дори не ме е нагрубил, опитва се всячески да ми угажда и глези, а любовтта му прозира, като че ли сме се запознали преди седмица...Като баща, невероятен, толкова обича дъщеря си, ние сме живота му, както той сам се изразява,....готви, чисти, памперси сменяше, гащички переше, всичко.......
Разбира се, понякога се сдърпваме, особено на тема - свекър и свекърва  Laughing Blush, но се опитвам да избягвам тази тема... и така, освен това, всичко друго си е наред....


# 62
  • Мнения: 252
Моят мъж е добър човек, но наистина мога да кажа че доста обича да се налага, прав е за всичко, държи на приятелите си, държи на думата са, не е домошар, обича да харчи и обича да излиза. не мисля, че е женкар. умен е, много прозорлив и със страхотна памет. не си пада много по заниманията с децата.това мога да кажа за моя водолей Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 1 511
Струва ми се,че мъжът водолей цял живот се бори за това да се издигне сам в собствените си очи. Понякога си мисля, че действа по формули, написани от Оскар Уайлд- абсурдно, но правилно. Нищо човешко не му е чуждо, но друго си е да опита да бъде рицар, ангел, свръхчовек, супергерой, полубог ...или в най-лошият случай своят собствен идол или своят собствен враг ... Трябва да има винаги някакво предизвикателство, някакво препятствие за прескачане , пагубно е за него да спре да мечтае и да спре да се стреми. Идеализмът му е необходим, за да живее, такъв -млад , наивен и красив, какъвто се познава.

Много добре казано.
Аз съм Водолей,съпругът ми и свекърът ми - също.


Мелина,
стискам палци този ад да приключи по-бързо!

# 64
 Какво ли не прочетох за мъжът водолей тук и ми стана интересно след като на доста места се видях в лошата си
светлина , ето ви малко инфо от 1-ва ръка.
Мъж водолей съм и имам няколко много добри приятели(мъже) от същата зодия, които смятам че познавам доста добре.
Това са хората на които наистина МОГА ДА РАЗЧИТАМ.
На възраст наближаваща 30-те , донякаде съм се опознал и мога да изброя добрите и лошите черти които виждам в
себеси - почвам с лошите.

1.Нетактичен-груб
2.Егоцентричен
3.Болезнено мързелив
4.Необразован - ниска обща култура за възрастта си(виж 3, имам голям интерес в малък борй области - единствено
това може да привлече вниманието ми)
5.Тесен ПРИЯТЕЛСКИ кръг - Не се сприятелявам с технически неграмотни хора и/или такива без чувство за хумор,
защото немога да контактувам с тях.
6.Извратен
7.Прахосник
8.Нетърпелив
9.Шашав

добродетели  Rolling Eyes
1.Честен
2.Състрадателен - добър
3.Умен    (малад и красив Simple Smile))))
4.Щедър

 
В интимните отношения , най-добре се разбирам с жената стрелец, от която имам прекрасна дъщеря и искам да и честитя рождения ден който е днес и да и благодаря че ме търпи такъв.   bouquet

Gabuna намирам много прилики и една 100% разлика , силната памет , с това немога да се похваля иначе да знаеш мъжа ти е много готин човек  Laughing

# 65
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моите впечатления за мъжа-водолей:

силно сексуален,
умен;
леко се общува с него;
всеотдаен;
освободен в секса;
егоист;
самовлюбен.

# 66
  • Мнения: 252
Vodolei, мъжът ми е много готин човек, но да знаеш не се живее лесно с него Simple Smile-благодаря че си толкова откровен в самоописанието си. 

# 67
Жените предубедени ли сте към нас мъжете зодия Водолей?

Мненията варират от крайно негативни до умерено позитивни, като преобладават тези от първия вид. Не се и съмнявам, че изказалите се са посочили това, което са преживели с мъже от тази зодия.

Явно сме си го заслужили... между дргото затова не се и виждам женен, та коя ли ще е тази жена която да ми изтърпи необяснимия и буен характер. Може би като одъртея  newsm78, сега съм на 24 и познайте с качествата описани за моята зодия как се вписвам в представите за добър съпруг - точно никак.

Трябва да съм машина за пари, инак не я виждам работата... Crossing Arms

# 68
  • София
  • Мнения: 4 884
Гледахте ли снощи Биг Брадър 4?

Искам да ви дам един конкретен пример с Жоро, който е Водолей. Каза много неща, но не каза нищо съществено. Не отрече, нито потвърди каквото и да било. Няма ясни цели и стремежи и всичко, за което говореше, беше неясно и абстрактно. Това е Мъжът-Водолей. Simple Smile

# 69
Толкова много жени тук пишат, а един отговор не получих.  Crossing Arms

Ето и последното мнение - еди си кой какво казал и това били мъжете от зодия Водолей и ? какъв е извода, ако утре се запознаете с един мъж, дрън дрън, лафа тече и идва неизбежния въпрос, абееее пич ти коя зодия си... ъ-ъ-ъ-ъ ми.. (дъълга пауза) .. ми Водолей  Crazy ....

Има един определен тип жени, които питат за зодията и абсолютно всички като чуят Водолей - ококорват едни очи  Shocked и викат леле-малее  Laughing

Аз съм егоист и егоисти харесвам, реалисти, а не зодиакални маниаци, които дори незнаят откъде са се пръкнали тия всички измислици. Но защо пък да не им вярваме ... по-добре е да не мислиш, а да вярваш в измислиците на някой Водолей..  Laughing Wink

Случайно попаднах тука, днеска ще проверя пак движението по темата, надявам се някой да отговори на въпроса, ако не... загубете ме.  bowuu

# 70
  • Мнения: 668
Абсолютни егоисти, влюбени в себе си.
Смятат, че съпругата трябва да живее винаги в тяхна услуга.
Ценят приятелството и се раздават безрезервно.
Обичат да се доказват и да ги хвалят.
Обожават купоните, за тях живота е безкраен празник.
Харчат безразсъдно.
Още много мога да говоря за Водолеите, ами нали живея с такъв 36 години  Joy Joy Joy

 Laughing Laughing аз съм Лъв и мога да кажа, че написаното се отнася за мен!
Мъжът ми е Водолей - но изобщо не е егоист, обича да помага на хората, готов е да даде последните си пари на приятел в нужда, държи много на приятелите си и на семейството.
Добър баща е, по-скоро е приятел с децата, отколкото баща - не обича да им се налага и затова понякога имам чувството, че имам 3 деца! Аз съм тази, която трябва да всява ред и дисциплина вкъщи!
Неговите недостатъци са и мои, така че общо взето не му се впрягам толкова.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 884
Ето, има движение по темата. Simple Smile

Някой не харесва Водолеите, други не харесват Овните, трети не харесват мъжете по принцип. Не разчитай на някой да му пука каква зодия си, ако наистина те харесва във всяко едно отношение. Тук си коментираме, за да се намираме на приказка, и между думите ни, се раждат много истини. А голямата истина за мъжете Водолеи е ,че си падат по празните философски размисли за нещата от живота. Но и за тях има подходящи партньори.
А иначе в  зодиите има много истини, повярвай ми.

# 72
  • Мнения: 806
Водолей84   и аз съм водолей.  Имала съм приятел водолей.  Мъжът и жената водолей се различават но и си приличат.

Много рядко има жени които разбират мъжът водолей и за това виждаш изводите и писанията тук, че са украсени доста.  Човек не се и формира само от зодията си все пак.
Аз харесвам мъжете водолей, защото се разбирам с тях.

Казваш, че си егоист - и аз съм егоистка... почти винаги (и го знам).  Добре, че имам мъж който ме разбира.
И както се изказа ти - Да вярваш в измислиците на един водолей (мъж или жена)... ама хич не го препоръчвам.  Тези измислици вършат работа и са реални само за водолея.

# 73
  • Мнения: 2 232
Гледахте ли снощи Биг Брадър 4?

Искам да ви дам един конкретен пример с Жоро, който е Водолей. Каза много неща, но не каза нищо съществено. Не отрече, нито потвърди каквото и да било. Няма ясни цели и стремежи и всичко, за което говореше, беше неясно и абстрактно. Това е Мъжът-Водолей. Simple Smile

Ха-ха, вярно ли е водолей?Аз признавам, че не съм гледала самото предаване много имам бегъл поглед в/у него,а и не знам какво е говорил в събота, но от цялата сбирщина мъже единствено той ми допадна като мъж Joy и ми беше фаворит.Малей аз май съм си луда за връзване, щом само Водолей предимно ме привличат Laughing

# 74
всеки водолей си е различен а тфа че сме безчустфени е много гре6но. ние водолеите сме наи чувстфителните съ6тестфа в зодияка

# 75
  • Мнения: 528
Леле, като ви чета  направо се замислям дали наистина говорите за Водолей или моят мъж не е истински Водолей  Crazy
 Това, което съм установила аз за моя Водолей е:

педантичен
чистник
отдаден
приятел
силно сексуален
раним
внимателен
работохолик
идеен
сръчен...

Така че май си е до човек  Peace
Познавам и мъже Водолеи, които са пълна противоположност , но едно им признавам - добродушни са  Peace

# 76
Здравейте и от мен.

много четох по темата и мога да кажа, че познавам от добрите водолеи...две от най-добрите ми приятелки са водолеи и най добрия ми приятел(мъж) е водолей...именно той ме хвърля в тъча...По принцип съм много вятърничива и непостоянна...но за него и с него...абе човек убивам #2gunfireхахаха Flutter

За първи път пиша във форум...някакъв, но причината е приятеля ми водолей Flutter

Той е най-доброто ми приятелче и ми е такава слабост, че сама не мога да го обясня...работата е там, че по някога започвам да се чувствам някак странно...някои неща не ми се връзват много само с приятелството Tired Tired моля дайте ми някакъв съвет или яснота по въпроса. Сега ще обясня горе долу за какво става въпрос:
 
 Значи с него се познаваме от 2 год...запознанството ни беше много странно Rolling Eyes аз му влязох мнооого остро, а с времето разбрах, че по скоро той се държи така Simple Smile май му взех страха... той по принцип е:
 арогантен
 директен
 обича жените
 личи си че е мн сексуален
 обича целия свят Hug
 добряк
 диване
 фитилджия(пали се като клечка кибрит)
 много шашав и странен...

Не знам не познавам др човек като него... личи си че губи бързо интерес. Обича работата си, мотото му е "Ранно будните управляват света" Blushа аз обичам да спя до късно...

Не знам мн съм объркана в момента...Работата е там, че той ми е показвал и казвал, че аз съм различна от всички др жени Heart Eyes аз съм най-умната, най-способната, най-готината...абе различнаата...Опитва се да се сближава с всичко мое...родители, приятели, работата ми...абе всичко, даже беше ми казал, че сме част от семейстото Thinkingкаквото и да означава това...Ревнува ме... newsm78 А уж сме само приятели Tired защо така, какво е това...дайте идея...Приятели ли сме само или е нещо друго...и според мен водолеите са романтици...поне този сладур за който говоря ми го е показвал...приказки за луната...дъжда... Heart Eyes хахах луда работа ви казвам...много ме радва, в същото време ме е страх да не си развалим отношенията...луда работа

Мерси предварително  Peace
П.С Очаквам вашите коментари.

# 77
  • София
  • Мнения: 38 476
И на мен ми се е случвало нещо подобно с мъж водолей.
Уж сме само добри приятели, ама...
И все съм се дънила - примерно се напием, правим секс и приятелството отива на кино.
Затова, ако искаш, седни и си поговори с него какво всъщност иска от вашата връзка.

# 78
и аз живея с един водолей вече 5 години. не мога да кажа нещо различно и странно за него, защото съм се убедила, че всичко си зависи от човека, а не от зодията. не е за пренебрегване и дразнителя около водолея  Mr. Green

# 79
Е да де ама ние не сме стигали до там...например той като започне..."виж сега луната...нали е много хубава...не е ли романтично..." и аз..."оффф даа..." и гледам в др посока като идеот...
А той едно такова по детски. Той по принцип си е като едно голямо дете. Незнам интересно ми е защо аз се чувствам така?! Дали аз нещо съм в грешка...защо ми е такава слабост...все едно ми е др половинка...винаги зннам как се чувства...само като ми каже здрасти по тел и на мен ми е ясно какво му е насроението, как се чувства и защо...адски го усещам и той ми е казвал.
Интересува ме какъв е мъжа водолей към жените...не кгоато тъси само секс обаче хаха това съм го виждала Wink и до каде стига приятелството м/у мъж и жена?

Поздрави Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 1 402
Много лоши неща се изписаха, аз имам малко по различно мнение.
В леглото са много разнообразни и биха опитали всичко.  Водолея се достига с разум само, за каквото и да било. Това му е най ерогенната зона.  Само така можеш да го накараш да направи нещо, да намери смисъл в нещо, и да възбудиш любопитство и интерес от негова страна.
Мъжът водолей е странен като човек.  Много рядко би допуснал друг човек близо до своето аз.
Това е мечтател, творец на странни неща. 
Не е постоянен в нищо.  Много бързо му омръзват обикновените неща и търси нещо ново което да завоюва.  Този човек живее в собствен свят, който много рядко се разбира от други.  Той е винаги не-доразбран.

изключително точно!

# 81
  • Мнения: 832
 Oha! така си е
хубавите му качества са, поне за мен на първо място - приятелството, той е моята упора и гръб. при сложни ситуации, а и не само ми е верен часовник и компас
много неща в живота съм постигнала и постигам благодарение на него
има и недостатъци разбира се, но кой ли ги няма  newsm78

# 82
  • Мнения: 426
.........Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.........
    Тук не съм съгласна. Моят мъж се грижи и заиграва малкия по-добре от мен. Много обича децата,такъв е и към приятелските деца,мил и грижовен.  Винаги имаме какво да си кажем. Голяма подкрепа ми е,многа да разчитам на него за всичко.

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 10:36 от paizy

# 83
  • Мнения: 366
И моят мъж е водолей, имам също и приятели от тази зодия.
С две думи прекрасни хора:
Добър, ненатрапчив, като магнит е за хората - всички го харесват и има много приятели, винаги изслушва и никога не те занимава със себе си (което за него си е чист минус), лоялен, добронамерен, грижовен, отговорен.
Много съвестни!!!
Не са женкари в никакъв случай.
Водолеят е добър психолог.
В компания са много весели Simple Smile
Отрицателни страни - не са много разговорливи в семейството, понякога са големи инати.

# 84
  • Мнения: 227
Много лоши неща се изписаха, аз имам малко по различно мнение.
В леглото са много разнообразни и биха опитали всичко.  Водолея се достига с разум само, за каквото и да било. Това му е най ерогенната зона.  Само така можеш да го накараш да направи нещо, да намери смисъл в нещо, и да възбудиш любопитство и интерес от негова страна.
Мъжът водолей е странен като човек.  Много рядко би допуснал друг човек близо до своето аз.
Това е мечтател, творец на странни неща. 
Не е постоянен в нищо.  Много бързо му омръзват обикновените неща и търси нещо ново което да завоюва.  Този човек живее в собствен свят, който много рядко се разбира от други.  Той е винаги не-доразбран.

Tova opisva 99% moq Vodolei... Laughing

изключително точно!

Общи условия

Активация на акаунт