Жена ми се влюби отново в голямата си любов

  • 14 889
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 361
щом държиш да запазиш семейството - остави я да й мине. влюбването не се контролира, но преминава. прави се, че не знаеш и така...

# 16
  • Мнения: 115
Ами той пак може да я изчака да и мине. Но защо пък да се прави, че не знае? Аз мисля, че тя ще го уважава повече, ако той не играе игрички.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 281
Това да не е настинка бе, хора. Ще й мине ... ами ако не й мине? Колко време трябва да седи и да я чака? Вие живяли ли сте с някой, който в влюбен в друг?? Това не  е живот, а най-ужасното мъчение, не се издтржа.
Аз съм ЗА картите на масата, трябва да знаеш нейната гледна точка, макар че трябва и да си подготвен, че ще те гледа в очите и ще те лъже. Подготви се добре за разговора - това означава преди да го започнеш да си отговориш на въпроса готов ли си да си отидеш, ако тя наистина е влюбена и иска другия.
Успех.

# 18
  • Мнения: 919
Това да не е настинка бе, хора. Ще й мине ... ами ако не й мине? 
Peace
Моето мнение е,че трябва да и кажеш че знаеш и хубаво да си поговорите.

# 19
Много съжалявам за случилото се! Срам не срам искам и аз да споделя какво преживя моят съпруг, заради едно мое увлечение. Пиша анонимно, поради ред причини. Ситуацията беше подобна, но с едно изключение - няма деца замесени. Преди няколко години аз се увлякох по един човек, луда любов, чести срещи. А съпругът ми е чудесен човек, просто имахме емоционална криза. Аз бях депресирана, търсих отдушник... и се случи. Не искам да се оправдавам, но се случи. Съпругът ми разбра, каза ми всичко, къде с блъфиране, къде с доказателства, но ми показа, че знае. Беше много наранен / обяснимо / Попита ме какво искам, какво ще ме направи щастлива... аз не можех да му отговоря. Той ми каза, че ако това да се разделим, би ме направило щастлива, той бил готов на това. Аз тогава осъзнах какъв човек имам до себе си и какво имам да губя. След няколко седмици прекратихме връщзака с другият мъж. Не стана изведнъж, просто постепенно започнахме да се чуваме по-рядко. Бях съсипана, съпругът ми ме остави да си преживея болката, но ми задаваше въпроси, той знаеше какво става и ме чакаше. Минаха няколко години от тази случка, а ние сме по-щастливи от преди. Възхищавам се на моят съпруг, аз не знам, дали бих могла да бъда толкова силна в подобна ситуация. Той ми прости. Съвет не мога да ти дам, сам ще намериш решение, просто не знам...

# 20
  • Мнения: 599
Понякога се чудя на акъла на жените защо изпускат питомното и гонят дивото.
Като го хванат и почват да се чудят за какво беше цялата работа.
Не ги разбирам.
За мен това са слабохарактерни хора, живеещи ден за ден и неумеещи да контролират емоциите си.

# 21
  • Мнения: 562
Здравей!
Честно казано не знам как да започна ... Явно наистина много я обичаш, щом търпиш толкова време, правиш се, че не знаеш и не искаш скандали. БРАВО!!!  smile3501 ТИ СИ НОМЕР ЕДНО И ТОЧНО ТОВА Е ДА СИ МЪЖ!!! А не да "тропнеш на масата" ...
А да играеш игрички ... Не знам ... При някои помага, при някои влошава положението. Ти си я познаваш най-добре (сам каза за скандали те, че ще влошат и т. н.), а и знаеш какъв си, така че това (както и всичко де) сам го решаваш и избираш. Но както има едно мнение по-горе - може би, не знам със сигурност, но може би без игри ще те уважава повече (а и игри с открити карти ... не знам ...). Както и да е.
Обаче въпросът е дали това е влюбване или любов. Ако е първото - почти сигурно е, че ще й мине, но ако е второто ... А и както сам казваш - било е и друг път. През всичките тези години ... И тези лъжи, и всичко ... А ти търпиш толкова време и се раздираш. Няма какво аз да ти обеснявам. Но наистина и на нея не и е лесно.
И знаеш ли - не е задължително нещо да й липсва. Може и да се самоубеждава, че е така, но може и не. И то - понякога просто се случва, не защото нещо й липсва (не казвам, че не й липсва, но може просто да е влюбена, макар да смята, че си идеален). Все пак се замисли защо толкова години се вижда с него на периоди, но все пак не те оставя. Тя със сигурност държи на теб!!! Ние жените сме малко странни птици, психиката ни е доста по - лабилна (в общия случай). И вероятно не ти е казала, за да не те нарани или защото иска и теб (а и идеалният ви за толкова години сексуален живот го доказва), а може и по двете причини (макар че аз съм на мнение, че истината е най-добрият вариант). Според мен на този етап със сигурност не иска да те губи. Но не знам дали е добре, че си оставил нещата месеци. Както казах - ако е влюбване ... , но ако е любов ... нещата се задълбочават с времето. Може би и иначе нямаше да ги спреш де (нещата).
Само се надявам да бъдеш силен и както повечето до тук ще те посъветвам - кажи й (но преди това известно време - дни или колкото прецениш, изненадвай я, ухажвай я, може да има цветя, вечери, мили думи, комплименти, прави го естествено и според желанията си и не прекалявай, защото после ще реши, че е било само за да я спечелиш отново, трябва да знае, че е заради нея самата!). Спокойно, без скандали, разумно. Нека разбере, че държиш на нея, че я обичаш, искаш да запазиш семейството ви и си готов да продължите заедно. Може би не трябва да я притискаш, а може би да - не знам. Но трябва да разбереш и мислите, чувствата, плановете й - честно и откровено!
И не чакай повече! Сега е моментът! Аз лично мисля, че неюата трябва да са ясни преди тези толкова хубави празници!!! Вземи решение и действай, колкото и да е болезнено.
И не забравяи да споделяш какво се случва, защото всички ние ти стискаме палци!!! Нека нещата се развият възможно най-добре! Успех!!!
Павлина

П. С. Каквото и да стане, не забравяй - ти си поредното доказателство, че свестни мъже има и ако жена ти не го разбира и позволи семейството ви да се разкъса, само тя губи! Милиони жени по света мечтаят за такъв партньор и биха се избили за мъж като теб!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 09:03 от Pavlina Nikolova

# 22
  • София
  • Мнения: 888
Незнам какво да те посъветвам-ако е влюбване ще мине,а ко е любов няма да мине. А ти провери ли какво точно са си писали по чата. Аз ако се усъмня нещо това ще е първата ми работа преди да говоря с партньора си, за да разбера докъде са стигнали нещата.

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
говори с жена си, изпрати я с децата у майкини и да си помисли, без разговор (скандал) няма да се разминеш.
или просто го убий.

# 24
  • Мнения: 562
Аз не знам дали "временна" раздяла ще помогне ... Има случаи, когато уж за малко се разделят, но после "събирането" така и не се случва.

# 25
  • Мнения: 2 448
И скандали да вдигаш и да го убиеш ..... с нищо не можем да накараме някой да ни обича. Тежко, но това е самата истина.
Имаш две възможности - да продължаваш да обичаш с болката, че не ти отвръщат със същото или допускаш огорчението на нараненото ти его да убия любовта , която изпитваш и да се почувстваш свободен да обичаш друга.

# 26
  • Мнения: 3
Щом досега се е виждала с него на няколко пъти и все още е с теб ,тази жена държи на семейството си .Бъди силен и се моли на Бог да ти помогне и всичко ще се подреди ,казвам ти от собствен опит .Желая ти успех newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 748
Аз бих уважавала мъжа си много повече, ако в случай като този не се прави на незнаещ, ами наистина тропне по масата. Защо ми е заспал мъж?
Бори се сега, после може да е късно.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Здравей!Аз бих те посъветвала да й предложиш да се разделите,за да си изясни тя нещата в главата и да помисли трезво с кого всъщност иска да бъде за в бъдеще.Дай й някакъв срок,поговорете нормално.Ако не й дадеш срок,нещата може още повече да се забатачат.

# 29
..........И още едно пояснение. проблема не е в секса. Правим  3-4 пъти в седмицата разнообразен секс.
Прекрасна майка и домакиня е.

   Мдаа...... и моят съпруг така казва за мен, но се оказа че се разнообразява и на вън newsm78 а иначе нищо не му липсвало. Може и жена ти да е от този тип - да и липсва разнообразието и тръпката, че кръшка, адреналина от самото кръшкане/на мъжа ми се оказа, че това му е причината/. Пък и щом усилено отрича и се чуди как да замаже Hug добре дошъл в клуба. И моят го хванах да се развява с бивше гадже - това да не е на мода Thinking, което забележи:" мъж и е бивш каратист, виждали сме се, познаваме се долу-горе" - да не си ти? Laughing Странното е, че и той все късаше, и все го хващах, че продължава да се вижда с нея:twisted: От опит, съвпадения, а и от негово измъкнато признание Laughingустанових, че това може и да не приключи - явно и двамата ги устройва да се виждат не толкова често - поддържат огъня жив, без да ги налягат битовизмите; крият се по хотелчета и се оглеждат на всички страни, адреналина се покачва и краткия секс е някакси по-........ Да нямат други допирни точки освен секса  и след срещите всеки да си се прибира в уютният дом където да го посреща любящата половинка. Доколкото знам мъжът и я гледа доста добре Thinking осигурява и всичко, нищо не и липсва и по дяволите Тя изглежда по-зле от мен #2gunfire Според моят мъж:" Аз никога не бих живял с нея. Ние няма да си паснем като семейство. Не бих могъл да съм щастлив с нея......" В началото простих с надеждата, че наистина всичко е приключило :ooooh:4е децата имат нужда от баща, а и нали ние се разбираме чудесно, нямаме никакви разправии помежду си..... Е оказа се, че просто съм го накарала да е многоооо по-внимателен. Сега съжалявам, че пропилях почти година от живота си заради мъж, който не заслужава да ме има. Мъж, на който винаги ще му липсва  нещо - ловът на нова плячка, криенето, тръпката и адреналина..... Мъж, за който явно семейството е на второ място. Мъж, който много си обича питомното в къщи, но дивото е много по-интересно и носи едно такова съвсем различно удоволствие. Е да, но ще му се наложи да си търси друго питомно Twisted Evil неговото го напуска.
 Съжалявам, че се получи дългичко. Дано моята история ти помогне Hug или поне я имай като пример колко сме глупави и готови да прощаваме когато обичаме някой. Мисля, че ви трябва откровен разговор и ако тя държи на теб и семейството ви да приключи от раз. Дано всичко при теб се оправи и да не съжаляваш като мен за пропиляното време. Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт