Къде продават лепенки против комари?

  • 3 622
  • 9
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте мами, от няколко дена гледам, че сина ми целият е нахапан от комари. Милото цялото му лице, глава и телце е на пъпчици които не минават със седмици. Четох доста теми по въпроса, тук във форума, но по аптеките във Варна, никой не е чувал за лепенки против комари. Четох, че спрея на Райд, не е много подходящ за бебета, а не ми се иска да го мажа с разни мазила. Някой знае ли от къде мога да си купя такива лепенки? И те къде се лепят на креватчето или на бебето, направо се шокирах, като една аптекарка ми каза, че е чувала за лепенки които се лепят на самото бебе.  Shocked Вече не знам какво да му купя, пък ми трябва спешно. Цяла нощ гоних проклетия комар и така и не можах да го намеря, и сутринта останаха само пъпките от него.  Cry Не искам и тази нощ, гадната гадина да се нахрани със сина ми.  Close И имат ли си име тези лепенки???

Последна редакция: ср, 20 юли 2005, 18:02 от Tinka79

# 1
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Казват се CER 8, но като ги търсих ми казаха, че ги няма. Мисля, че се лепят на креватчето.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 242
Педиатърката на сина ни каза, че можем да ползваме ел. устройството на Райд, но с ТАБЛЕТКИ, НЕ ТЕЧНОСТ.

# 3
  • Мнения: 10 758
В Метро има влажни кърпи против ухапване от насекоми за бебета. Казват се - VAPE DERM HERBAL.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз наскоро купих такива лепенки против комари от аптека. Не се сещам как се казваха ( изхвърлих опаковката ), но бяха 12 броя и са на билкова основа, ухаят доста силно на билки. Лепят се където искаш - на креватчето съм залепила, може по дрешките някъде да се залепят, но не се препоръчват за деца до 5 годишна възраст да им се лепят директно по кожата. На 2-3 дена се сменят, а тези на дрехите всеки ден, няма как. Струваха някъде към 4 лева. Незнам дали е от тях, ама оттогава комар не е припарил до нея. Grinning

# 5
  • Мнения: 1 680
Педиатърката на сина ни каза, че можем да ползваме ел. устройството на Райд, но с ТАБЛЕТКИ, НЕ ТЕЧНОСТ.

На 4 месечна възраст такава алергия получи дъщеря ми от таблетки Райд, че ми се накъдри косата. По спешност я водихме да и бият Урбазон.
Не! Не! и не!

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря за отговорите, но такива лепенки не намерих по аптеките във Варна   Sad Никой не беше чувал за тях, само една аптекарка е чула за лепенки които се лепят по тялото. По принуда купих от таблетките на Райд, и тази вечер наистина нямаше комари.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 242
Педиатърката на сина ни каза, че можем да ползваме ел. устройството на Райд, но с ТАБЛЕТКИ, НЕ ТЕЧНОСТ.

На 4 месечна възраст такава алергия получи дъщеря ми от таблетки Райд, че ми се накъдри косата. По спешност я водихме да и бият Урбазон.
Не! Не! и не!
Стига бе, това звучи много страшно. Тъкмо снощи обяснявах на мъжа ми да купим таблетки, че ние имаме ел. устройството с течност. Май и аз ще тръгвам да разпитвам по аптеките за тези лепенки. Накой знае ли дали и те крият някаква опастност?

# 8
  • Мнения: 686
В Метро има влажни кърпи против ухапване от насекоми за бебета. Казват се - VAPE DERM HERBAL.
А знае ли някой има ли ги тия кърпички и на други места, че Метро ни е малко далечко.
Както и за лентичките - някой да ги е купувал по централните аптеки или около Орлов мост?

# 9
  • Мнения: 7 640
CER 8 бяха супер, но наистина ги няма вече. По принцип може да се лепят и на тялото. nefer, тези, които си взела как се казват?

Общи условия

Активация на акаунт