Отговори
# 2 670
  • Мнения: 4 708
Вие продавате жилището, но кредитът сигурно остава. Няма ли да може да се ползва облекчението в такъв случай?
Кредитът се покрива, естествено, че новият собственик не иска ипотека  Laughing

# 2 671
  • Мнения: 747
Здравейте. Предстои ни рефиннсиране на ипотечен кредит в друга банка, но искаме към тези 95к лева да изтеглим и 10к в същи заем за текущи нужди. Това ще е пречка ли за догодина да си възстановим част от лихвата? Защото ако е така, по-добре да не го правим в един кредит.

# 2 672
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Момичета,има ли нова бланка тази година..т.е. за 2018  Thinking Разпечатах,но май си е същата.
Удостоверението за лихвите ми е готово...е,за скромната сума от 36лв!Обирджии! Crossing Arms Та ще го вземем и ще попълвам.

# 2 673
  • Сф
  • Мнения: 4 764
В сайта бях гледала, че мин год са качили бланката с бар код на 31 януари. Така че май има да почакаме още малко

# 2 674
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
В сайта бях гледала, че мин год са качили бланката с бар код на 31 януари. Така че май има да почакаме още малко
Аз винаги я подавам по-рано и не са ми я връщали...

# 2 675
  • Мнения: 3
Момичета,има ли нова бланка тази година..т.е. за 2018  Thinking Разпечатах,но май си е същата.
Удостоверението за лихвите ми е готово...е,за скромната сума от 36лв!Обирджии! Crossing Arms Та ще го вземем и ще попълвам.
В Уникредит удостоверението тази година също е увеличено на 36 лв !!!
А относно бланката - подавам онлайн с код от НАП Simple Smile

# 2 676
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Момичета,има ли нова бланка тази година..т.е. за 2018  Thinking Разпечатах,но май си е същата.
Удостоверението за лихвите ми е готово...е,за скромната сума от 36лв!Обирджии! Crossing Arms Та ще го вземем и ще попълвам.
В Уникредит удостоверението тази година също е увеличено на 36 лв !!!
А относно бланката - подавам онлайн с код от НАП Simple Smile
нали го писах...да,обирджии!

п.п.Ако се рефинансира в друга банка отпада условието да подаваш,нали?Ще гледат новата дата...

# 2 677
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Какво да кажа като в Прокредит е 50! лв!  О_о

# 2 678
  • София
  • Мнения: 9 110
В Сосиете беше безплатно до сега. Ще видим покрай ОТП дали ще има промяна.

# 2 679
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
В ОББ е 20лв.Чакам да си го взема другата седмица!

# 2 680
  • Мнения: 307
Момичета, тъй като са 179страници и не мога да чета, ще разясните ли за какво става въпрос, че ние сме младо семейство с дете на година и половина?
Благодаря Ви:)

# 2 681
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Момичета, тъй като са 179страници и не мога да чета, ще разясните ли за какво става въпрос, че ние сме младо семейство с дете на година и половина?
Благодаря Ви:)
а ипотечен кредит имате ли?

# 2 682
  • Мнения: 3

Здравейте,
с приятеля ми имаме дете  на 2г., а от няколко  месеца и ипотечен кредит. Тъй като страниците са действително много може ли някой, който има малко време да ми разясни за какво става дума?Благодаря предварително.

# 2 683
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Вие можете да имате дете на 2г.,но да сте на 40г... Grinning в което няма нищо лошо,но няма да отговорите на условиено единият от съпрузите да няма навършени 35г. към датата на сключване на кредита.

# 2 684
  • Мнения: 3
Вие можете да имате дете на 2г.,но да сте на 40г... Grinning в което няма нищо лошо,но няма да отговорите на условиено единият от съпрузите да няма навършени 35г. към датата на сключване на кредита.
Smile Да така е. За щастие аз съм на 30, а той на 31 (трябваше да поясня, извинете ме)

Общи условия

Активация на акаунт