Детска кухня

  • 3 537
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Момичета, търся си детска кухня  Wink Сина ми писа на Дядо Коледа, че това е желанието му.
Искам да е говоряща, интерактивна с много уреди и т.н. Пари на тукашните магазини ще дам само в краен случай(те са луди  Crazy), при проблем с времето за доставка.От Америка някак ще се справим, но дали пък не сте мяркали такива и по европейските сайтове, без значение имат ли доставка до тук.Намеря ли каквото искам, ще намеря и как да си го доставя.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 663
Благодаря ти, mam@   
Разгледах темичката и сайта още преди да пусна темата и това ще ми е крайния вариант, ако не намеря друго

# 3
  • Мнения: 2 663
Момичета, виждали ли сте тази кухня по нашите магазини?
Времето много напредна и от чудене май най-добре ще е да я купя от тук, защото с поръчка я пристигне за Коледа, я не.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
Това е на тефал нали???
Толкова голяма май не съм виждала иначе в igra4kite  и  кикиморско царство има някакви...но по-малки....
Step2 имат също големи разкошни кухни...но на безумни цени...а и май не са интерактивни...

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 13:29 от Angel_Dust

# 5
  • Мнения: 535
Видях я в Джъмбо онзи ден, но пак без тази част, където е момченцето на картинката, само по-високата част - мисля между 70 и 80 лв. беше.

Май беше тази:

http://www.igra4kite.com/popup_image.php?pID=2278

Но гледам в Игра4ките е 159 лв., значи сигурно нещо съм се объркала с цената в Джъмбо  newsm78

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 10:09 от Zagorka

# 6
  • Мнения: 535
А колко струва това удоволствие в My Toys, че нещо не я намирам там?

# 7
# 8
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Момичета, виждали ли сте тази кухня по нашите магазини?
Времето много напредна и от чудене май най-добре ще е да я купя от тук, защото с поръчка я пристигне за Коледа, я не.


много е хубава и аз искам такава. споделете от къде  ooooh! да я поръчаме на по-поносима цена? Hug

# 9
  • Мнения: 2 663
Ееееееее на Step2 са страхотни просто, но с доставката от Америка излиза над 500лв.Първо реших, че ще поръчам, но после се разколебах, не си заслужава.И двете ми деца са големи терминатори и въпреки, че са малки вече правят комбина и всяка играчка след 1 час вече е на парчета....
В момента правя поръчка от My Toys  на тази тефалската, защото тук не я намерих и се надявам да Коледа да дойде.Цената и там е 99Е

# 10
# 11
  • Мнения: 2 663
Е т'ва не го бях видяла, уби всичко детско в мен...веднага след като прочетох поста ти, но след като разгледах ми мина
Ей за това почти не купувам вече нищо от тук
За това искат 1300лв, намалено от 1550 а от Америка 500 и малко с доставката, смешна работа просто.Дори да ти се наложи и мито да платиш пак можеш да купиш 2
Аз исках точно този модел
Ето цената в Америка http://www.step2.com/product.cfm?product_id=1402


Аз аз се чудя за нЕкви си 5-600лв, нали, ама съм и аз скръндза, Божееееее Crazy #Crazy

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 12:30 от Безгрешна

# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Да, мнооогооо се оливат тук в цените...няма спор....
е то освен доставка предполаг и мито някакво има за тази цена???? Но пак ми се вижда и на мен ужасно много 1300....

# 13
  • Мнения: 2 663
Чак пък толкова не съм очаквала, честно, направо не ми се вярва

# 14
  • Мнения: 155
Преди две години, купихме същата кухня, подарък за Коледа на дъщеря ми, от Комсед.
Цената и беше около 340 лв.

Общи условия

Активация на акаунт