КАКЪВ ПОДАРЪК ДА КУПЯ НА КРЪСНИЦИТЕ ЗА КОЛЕДА

  • 3 725
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
ДА ЗА ЕДИНИЯ ПОВОД ГО ИЗМИСЛИХ ДА ИМ ВЗЕМА ОТ ТЕЗИ КОШНИЦИТЕ КОИТО ИМА ВИНО,ЛАКОМСТАВА,УЙСКИ И Т.Н, НО ЗА ДРУГИТЕ ПОВОДИ  НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ.

# 16
  • Мнения: 4 841

Отличен избор, ама не е ли малко неуважително - уж са ти кръсТници, пък - УЙ...  newsm78

# 17
  • Мнения: 165
ООО, НЕЕЕЕЕ....... rotfImbo smile3532 smile3511

# 18
  • Мнения: 817

Отличен избор, ама не е ли малко неуважително - уж са ти кръсТници, пък - УЙ...  newsm78
Joy Joy Joy Браво, за страхотната идея. Уй е много идейно! ПОдкрепям хахахахахахахахахаххахахахаха

# 19
# 20
  • Мнения: 18
Не разбирам защо трябва да се концентрира всичко върху правописа, а не въпроса на човека...Ще каже човек, че всички тук не допускат никакви грешки в живота си било то правописни или от друг вид - затова сме тук във форума и само се оплакваме, защото правописа ни е единствения проблем  Thinking...По темата: идеята с кошницата е много хубава...моя съвет е картина или икона за един от поводите също.   bouquet

# 21
  • Мнения: 3
балгодаря за подкрепата,а за правописа също съм против аз например лаптопа ми не е на бг.и ми е трудно да пиша,но както и да е,за картината и иконата ми хареса.  bouquet

# 22
  • Мнения: 459
Не разбирам защо трябва да се концентрира всичко върху правописа, а не въпроса на човека...Ще каже човек, че всички тук не допускат никакви грешки в живота си било то правописни или от друг вид - затова сме тук във форума и само се оплакваме, защото правописа ни е единствения проблем  Thinking...По темата: идеята с кошницата е много хубава...моя съвет е картина или икона за един от поводите също.   bouquet

Като започнеш от правописа, големите букви, незнанието, че например има речници и хиляди други начини да се спасиш от излагане, та стигнеш до "до колко пари разполага семейството за подаръци"  Laughing

# 23
  • Мнения: 3
 Embarassed Ок ще пиша бавно и без грешки.До колко пари мисля че по 100 лева на повод е добре,така кръстницата няма ли да е пренебрегната.

# 24
МОЛЯ ВИ МОМОГНЕТЕ МИ,КАКЪВ ПОДАРАК ДА КУПЯ ЩЕ БЪДЕМ ЗАЕДНО НА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА,А НА 31 ИМА РОЖДЕН ДЕН И НА 1 ИМЕН ДЕН.МНОГО САМ ЗАТРОДНЕНА БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Разгледай това -> www.podarac.com -> Мисля , че може би ще откриеш това , което ти трябва  Peace  http://podarac.com/?page_id=9

Общи условия

Активация на акаунт