Диета - "Японско чудо" - 17 част

  • 17 548
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Добро утро  Simple Smile,ммммммммм кафенце има пак супер благодаря  Wink.Аз вчера нямам нито едно прегрешение и съм доволна, но да не се хваля много че не се знае  Crazy,пък довечера съм на рожден ден и не знам как ще устискам,мисля си дали мога да хапна една шопкса салатка със сиренце без нищо друго  newsm78.Кафе браво за резултата все така да продължаваш  Peace,и на всички други пожелавам днес да се похвалят с минуси  Hug.

# 31
  • Мнения: 2 631
4око, не се притеснявай, мисля, че шопската няма да ти навреди, дет се вика  Wink
Особено ако я хапнеш по-раничко вечерта.  Wink
То и аз снощи си модифицирах вечерята, не ядох яйца, но пак беше според менюто почти...
А и не виждам как утре ще устискаме всички, като е Никулден и сигурно все някой е на имен ден... Ще трябва да хапна парче риба и малко салата...  Blush Няма начин..

# 32
  • Мнения: 2 631
Днес май сама си пиша.....  Thinking
Искам да ви се похваля, че успях да си хапна печена на фурна скумрия, както е по диетата, а консервата си остана.  Flutter Суров домат ще хапна малко по-нататък, който трябваше да е печен с рибата.
 Whistling

# 33
  • Мнения: 270
Кафе браво и на мен много ми се хапва рибка,но уви днес обяда ми беше яйца май ще почна да коткудякам  hahaha.Ей останалите къде сте никакви ви няма  Rolling Eyes.За довечера определено ще хапна една шопска.

# 34
  • Мнения: 2 631
Ами и на мен ми втръсна от яйца и вероятно втората седмица няма да я карам точно по план, а с някакви заместители на яйцата...

# 35
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ами и на мен ми втръсна от яйца и вероятно втората седмица няма да я карам точно по план, а с някакви заместители на яйцата...
аз вече ми се гадеше като ги видех , даже не можех да ги изяждам ,затова от днес съм на зелевата супа .

# 36
  • Мнения: 2 631
Ще попитам мацките от РХ  Heart Eyes да ми препоръчат заместител!  bowuu

# 37
  • Мнения: 407
Момичета сега нямам време да ви прочета, но само да ви кажа аз съм на линия. Днес ми е 9 ден и продължавам.
Не съм се теглила, но сигурно и днес не съм с минусче, то от 4 дни не мърдам.

# 38
  • Мнения: 407
4оko25 аз мисля, че нетрябва да се изкушаваш, заради една салата, макар и шопска. Все пак да не забравяме какво пише на първата страница-без никаква захар, сол и алкохол.

Аз също съм на Никулден, баща ми е Никола, но няма да се дам на една риба дет се вика. Обещавам ще издържа.

# 39
  • Мнения: 309
Здравейте , мацки .
Как сте ?
Какво стана с табличката ?
До понеделник съм в МЦ и след това - стриктно при вас.

# 40
  • Мнения: 14
здр и от мен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам да попитам вие похапвате ли плодове,защото четох че могат да се консомират неограничено!!!!!!Мола Ви отг~и колко кг се свалят за две седмици!!!!!!!!

# 41
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте милички,днес ве4е успях да се доБера до компа,четири дни не бяхме в къщи понеже имахме МИШКА в квартирата а аз не исках да стоя тук,но както и да е.Имам мн за хвалене-чувствам се мн добре от диетата-за 5 дни-5 кг!,Тази диета е наистина чудо тр да си поправя линийката че като почнах съм била 80кг Embarassed а сега съм 75 Wink.Не правя никакви прегрешения,не ям и плодове-само днес дето рибата е пържена Rolling Eyes Ще се помъча да не ям дове4ера,но ако мн огладнея ще хапна настърган морков.А сега за табличката-
-80,79,77,76,75кг
-ханш-109,109,107,106,104см
-талия-102,101,100,100,100см
-бедро-от 62 сега 60см
-бюстът дано се запази-108 см,за 5 дни не е мръднал
Ако ви тр още информация кажете.Пожелавам мн минуси на всички и приярен съботен следобед.На празнуващите ЧЕСТИТО,ЖИВИ И ЗДРАВИ,МН КРАСИВИ И СЛАБИ! newsm51

# 42
  • Мнения: 37
Милички как да си оправя линийката-от сайта който ми пише не мога да го отворя. Thinking

# 43
  • Мнения: 14
eti_88 съчувствам ти за мишката!И страхотни постижения браво продължавай така А колко си висока??? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Хубаво то се свалят но после няма ли да се качат веднага  Confused Confused Confused Моля за отговор!!!

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 16:24 от sisiiii

# 44
  • Мнения: 37
Висока съм 170см,а по въпроса за качването една моя позната свали от тази диета много и до ден днешен като я гледам изобщо не е качила.Но може би е и до самия човек ,и това какъв е начина ти на хранене след това постижение.Приятна ве4ер милички Peace

Общи условия

Активация на акаунт