Във февруарските редици бебе КРИСТИЯН роди се!

  • 24 273
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
бульовче принципно кожата не ме сърби чак толкова,за да се чеша...Само чувствам,че вече много ми се опъва.Чувството е все едно да си прищипваш кожата newsm78 нещо такова...Мажа се със крема на Дева.Преди се мажех със едно олио на Чико-Мама Донна,но прецених,че се мажа твърде често и ще ми излиза бая соленичко.А това кремче на Дева е евтинийка и е едно такова мазничко...харесва ми и как мирише...Знам,че то си е до кожа,но след като не ми пречи да се мажа,защо поне да не взимам превантивни мерки Rolling Eyes Иначе все още не съм се нацепила,дори пукната линийка не виждам /пу-пу/,ама както продължава да ми се разтяга кожата...не съм сигурна,че целостта й ще оцелее още дълго време /специално за корема говоря,защото другаде не съм пораснала толкова/.Направо ми е бедна фантазията още колко има да ми расте динята отпред. hahaha Единствено ми остава успокоението,че явно поне и бебоците растат Flutter

# 31
  • Мнения: 409
Я да питам аз сега някой по просветен за хемоглобина.... Какво помага да не падне? Че мине се не мине и някой все ми подхвърля по някое предупреждение за този хемоглобин.

# 32
  • Мнения: 806
Добро Утро  Hug малеее колко сте бързи с тези теми.

Деси06 и Мечолана Аууу какви са хубави тези бебета бе!  Малки пухчета  Hug

Деси06 хареса ли ти прегледа на 4Д?  Има ли записче или само снимки?

Фокси и моята кожа се е опънала много.  Не ме сърби защото мажа много.  Няма още стрии, но знае ли човек как ще изглеждам след 8 седмици.  Четох, че не е задължително да получиш стрии при бременност, но има възможност да се получат след раждането като кожата започне да се свива и започне тялото да отслабва.  ooooh! офф гадна работа.
Дано да не ни се появят тези тъпи стрии.  Praynig

Някой знае ли нещо за Тони и Гея?

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 07:42 от Албена13

# 33
  • Мнения: 122
molq za pomo6t- kak da si instalieam kirilica foneti4na
preinstaliraha mi Win XP i sega wsi4ko mi e iztrito-otwrat

# 34
  • Мнения: 806
molq za pomo6t- kak da si instalieam kirilica foneti4na
preinstaliraha mi Win XP i sega wsi4ko mi e iztrito-otwrat
Трябва да намериш програмата на гугъл и от там да инсталираш.  Но за БГ мама не ти трябва. Има квадратче по горе до ИЗХОД - там настройваш кирилицата си. 
Аз нямам кирилица на моят комп.  Дали ти помогнах?  newsm78

# 35
  • Мнения: 122
Да, Албенче!!! Благодаря.Пробвах през гугъл ама не ми достига мозък явно да ги инсталирам:)))Но тук си имало всичко .
 Аз за АДСЛ да кажа , че съм много доволна бърз и точен. Мече , на теб какви проблеми ти прави?Може и да мога да помогна.

 Тони , Гея по едни палци и от мен за вас четиримата и дано всичко е наред и да са пораснали бебетата . Все пак едно време бабите ни са раждали и седмачета и са си ги гледали даже без кувьози.
 Гери, браво за добрите новини от Балев.
 Пловдив: много хубави мами- следователно "дваж " по-хубави бебета чакаме:)
А нашата варненска срещичка много бързо мина и си тръгнаха всички , а на мен ми се говореше още.
Моята чанта за болница е готова от две седмици. Рано е ,ама си нямам никой близък във Варна и ако нещо стане по-рано няма да има кой да ми донесе нищо - е освен татето ама като си знам човека нощтна превръзка няма да уцели в магазина по никой начин, да не говорим за крем за подсечено дупе или гащи за родилка ( т.е. големи грозни гащи )


# 36
  • Мнения: 263
 Добро утро, коремки!

 Благодаря на Фокси за новата темичка   bouquet
 И аз се присъединявам към горещите молби за Тони, Гея и бебоците ! Ама пак казвам, имам чувството, че всичко ще се развие по най-добрия възможен начин  Peace Направо нямам търпение да се чуе, че е проплакало първото февруарско декемврийче, като стара баба клюкарка съм  Mr. Green

 Вчера на лекциите ми се случи нещо, с което не се бях сблъсквала до сега. Е, вече мога да кажа с чисто сърце, че съм изпитала всички (не)радости на висшото образование в България и нищо не може да ме изненада. Та имахме 2 поредни лекции с един и същ преподавател, който е и завеждащ катедра (!) и в почивката между лекциите аз отивам да се уговорим за изпит другата седмица. Той ми каза да дойда с него в кабинета му (?). Още тука знаех, че има само 2 варианта да иска да отида с него - секс или пари. Та прибрах си аз дискретно спрея за самозащита в чантата, взех си телефона и отивам. За щастие се оказа, че си е забравил ключовете за кабинета в колата и така и не влязохме, но каква била работата. Видите ли, "любимият ви доцент" (както обича да се представя) написал нова книга (номер 37, няма майтап по-бетер е от проф. Вучков, а няма 55 ooooh! ). Та, за да си вземеш изпита при него трябва абсолютно задължително да притежаваш тази книга (на която ти дава "автограф" при явяване, за да не минете няколко с 1 книжка). Наглостта му стигна до там, че по време на втората лекция разпъна сергията и каза на всички, че само днес до обяд има промоция и продава книгата с отстъпка. Сред бисерите му беше й изказването, че ние търновските студенти сме били много стиснати и не ни се давали пари за книги и затова ни правел промоции, а софийските изобщо не ги били бъркали парите и затова без отстъпки  smile3555 Мислехме да заснемем с телефони целия панаир и да го пуснем във Вибокс, след като ни минат изпитите, но се сетихме, че въпросния чичка е част от комисията на държавния, така че по-безопасно е засега да не се правим на герои. Ама жалка работа, всеки случай...  no Вече съм абсолютно твърдо решена за 3 неща: 1. висшо образование номер 2 ще е извън България, 2. всички илюзии за академична кариера си отидоха безвъзвратно и 3. ако нещата радикално не се променят дъщеря ми по никакъв, ама по никакъв начин няма да учи тук.

 Съжалявам за дъгия пост, момичета, ама исках да ви разкажа нещо не толкова куриозно, колкото показателно. И все пак има светлина в тунела... дано само не е от насреща идващия влак  Mr. Green

 Хайде сега един "металически" поздрав: http://www.dailymotion.com/video/x6gr7a_metallica-no-leaf-clover_music   superuu

# 37
  • Мнения: 238
Добро утро, сладуранки!
Тази сутрин кафето и леката закуска са от мен

Стискам палци и се моля с Тони и Дея и бебоците всичко да е наред! Praynig
Дано днес има хубави новини от тях!

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Мартеничка,нищо не ме учудва  Crazy и при нас имаше един такъв преподавател,който казваше,че ако искш да си вземеш изпита при него трябва да си купиш точно неговия учебник  Shocked ooooh!
Току що по БТВ даваха дебат по темата за майчинските -дали да се увеличи майчинството от 9 месеца на 1 година-става въпрос за периода ,когато майката получава 90% от осигурителния си доход.Така като гледам скоро няма да го приемат  Crazy

# 39
  • Мнения: 171
Добро утро,мамчета.Дано всичко е наред с Гея и Тони и тяхните бебоци.Днес май времето ще е само за разходки,поне така го дават по прогноза,пък ще видиме.На мене нощно време започнаха да ми изтръпват ръцете и да ми се схващат,а пък днес нещо се чуствам ужасно тежка newsm78

# 40
  • Мнения: 242
Добро утро,слънчица Hug
Докато не съм забравила...Честит Рожден ден на gerganaj1
http://


Присъединявам се към отбора на настиналите мами Tired Гърлото така ме стегна вчера,че днес едвам говоря и носа ми е един сополив...
Отивам да си направя чайче с мед и лимонче....

# 41
  • Мнения: 649
Добро утро сладурки,

аз днес съм от ранобурдните. В 7 без 10 получих смс , че братовчедка ми е започнала да ражда. Стискайте палци момичета. Аз така се развълнувах, че не можех да полегна повече. А моят мъж само ми се кара да не се вълнувам толкова да не напраивм нещо на бебо. Но малкото човече явно усеща моята превъзбуда и от сутринта си прави салта из коремчето на мама. А аз за да има какво да правя в 7 часа започнах да правя палачинки, че нервата яко ме разтресе  Joy Та тази сутрин имахме и закуска  Simple Smile

Снощи към 1 са и изтекли водите и сега чакам всеки един момент да ми се обадят. Само се моля всичко да е наред с нея и бебо, защото попреноси малко.  Praynig

Днес и аз съм на преглед при марков, благодарение на Радка  Hug. Стискайте палци/ аз съм чак от 3, но от сега и него съм замислила/ Абе като гледам как почна деня, няма да е ден за работа  Simple Smile

Мислих да пиша още нещо, но после като си събера мислите в главата.

# 42
  • Мнения: 72
Добро утро маминки!
Дано новата темичка ни е на късмет!
Стискам палци за Гея,Тони и бебетата им всичко да е наред Praynig
Честит Рожден ден на gerganaj1.Много здраве,любов и късмет и здраво и сладко бебче февруари!  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 795
Добро утро Hug

Днес имаме рожденичка, която май отдавна не се е включвала gerganaj1, Гери да си жива и здрава и много щастлива!


Продължаваме със стискането на палци за Гея и Тони и техните бебчета и чакаме добри новини Praynig

Мартеничка и аз имах такъв преподавател, той пък бе на годините на Вучков и още по-смахнат, държеше всички да си купим неговия учебник, който беше дословно преписан от чужд автор, е, аз си го взех от библиотеката и на изпита като ме попита го излъгах, че съм си го купила Mr. Green

# 44
  • Мнения: 649
Гери

Нека здравето, любовта и късмета бъдат твои вечни спътници в живота

 За Тони , Гея   и за техните сладки бебчовци Praynig

Общи условия

Активация на акаунт