Актуални координати на д-р. Сашка Николова от Пловдив?

  • 42 488
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Бихте ли ми помогнали да открия актуалните координати на д-р. Сашка Николова от Пловдив?
Разбрах, че се занимава с ирисова диагностика.Ако някой от Вас е бил на преглед при нея, моля да сподели своето впечатление - доволен ли  е или не?Благодаря Ви! Simple Smile

# 1
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Никой ли незнае координатите на тази лекарка?????

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Аз я посещавам редовно. Много е добра. Без да казвам за какво съм отишла при нея, тя ми прави пълна здравна картина, само като ме гледа в очите. Напипва ми всички слаби места и ми прилага хомеопатично лечение.
Един приятел на баща ми имаше камъни в бъбреците и лекарите го гласяха за операция. Сашка го оправи за 2 месеца, та му се размина...
Кабинетът й е в един апартамент в Тракия, близо до Католическата църква. По-късно ще ти дам телефона й.

# 3
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Благодаря ти предварително VELLA!Аз съвсем случайно разбрах за тази лекарка от интернет, но телефона който бе посочен за контакт се оказа че е сменен.Би ли ми казала колко струва прегледът при нея?Д-р. Николова класически хомеопат ли е?Надявам се да ми помогне, тъй като от почти 1 година страдам от ужасни екземи по ръцете и кожните лекари немогат да ми помогнат да се излекувам напълно - изчезва за известно време и пак се появява.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Прегледът струва 40лв. Телефонът е 996814, а gsm 0888 625146.
Успех!

# 5
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Много ти благодаря VELLA!Дано да ми помогне  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 248
Аз съм от Пловдив и тези дни ще ходя до нея, така че след това ще ви пиша какви са ми впечатленията!

# 7
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Благодаря ти предварително sve_georgieva!ще чакам отговора ти, защото и аз днес си запазих час за преглед, но е чак за следващата година.

# 8
  • Мнения: 262
Момичета,споделете впечатления!  bouquet

# 9
Доктор Сашка Николова е изключителен лекар. В това може да се убеди човек само ако отиде при нея. Майка ми два пъти беше на легло и в болница, където не й помогнаха. Последния път даже изписвайки я от болницата с  отидохме в кабинета й. Тя не обърка нищо от написаното там, без да го е погледнала и то само по метода на ирисовата диагноза. Тя беше човека благодарение на когото майка ми е добре. На мен лично ми е помагала няколко пъти. Родом съм от Пловдив, но в момента живея в гря. В. Търново и да ви кажа предпочитам един път годишно специално за здравето си да ходя при нея. Държа да ви кажа, че ако тя не е в състояние да помогне за някакъв проблем, само ще ви го каже. Просто е такъв човек. Много съм й благодарна.

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 42
Д-р Сашка Николова е изключителен специалист. Ходя при нея поне веднъж годишно през последните 7-8 години. Прави чрез ирисова диагностика пълен "скенер" на цялото тяло. Досега никога не е объркала състоянието ми.
През 2002г., когато бях бременна с първото си дете, още в началото преди да си направя тест за бременност и без да й казвам, тя позна че съм бременна.
Преди време имах оплаквания със стомаха - тя ми каза, че имам прегъната жлъчка, което преди години ми беше доказано с ехограф.
На една приятелка й бяха открили доброкачествена бучка в гърдата и искаха да я оперират. Д-р Николова я излекува с хомеопатия  за два месеца, без да се налага "да ляга под ножа".
Изключително е известна с диагностика и лечение на доброкачествени и злокачествени образувания. Посещават я пациенти от цялата страна, дори от чужбина.
Препоръчвам я горещо на всички!

# 11
д-р Сашка Николова гр.Пловдив ж.к.Тракия,бл.94,вх.А тел.032/996814

# 12
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
А някой има ли представа дали мога да заведа 3 годишния си син на преглед? То е ясно,че няма да може да седи за ирисовата диагностика,но съм решена твърдо да го лекувам с хомеопатия   bouquet

# 13
  • Мнения: 204
А някой има ли представа дали мога да заведа 3 годишния си син на преглед? То е ясно,че няма да може да седи за ирисовата диагностика,но съм решена твърдо да го лекувам с хомеопатия   bouquet
Да,може да го заведеш.Дори като кажеш,че е за малко дете,ако е спешно те приема веднага.Моя приятелка ходи при нея да и лекува астмата и е изключително доволна.След лечение поне половин година забравя за помпичката.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 213
Малко побутвам темата...но да не пускам нова Simple Smile

Някой може ли да ми каже колко струва и как протича прегледът при д-р Сашка Николова? Имам доста здравословни проблеми и искам да се консултирам и със специалист по ирисова диагностика!

# 15
  • Мнения: 3
Координатите на доктор Николова са същите! Не губете време, много е добра.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Някой скоро да е посещавал д-р Николова ?
Имам здравословни проблеми ,медицината не помага в чудо съм се видяла .

# 17
  • Мнения: 1 167
Преди три седмици бях при нея за дъщеря ми на 3 г. Уникално добра. След хиляди изследвания и снимки и неяснота какво и е, само тя постави точна диагноза. В момента се лекуваме с хомеопатия.

# 18
  • Мнения: 217
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!
Бях при нея преди година .
Много ,ама много се чака .
Обадих се юни месец ,а тя ми даде час за декември .Помолих се и казах ,че до декември е много време и ,че нещата не търпят отлагане .Хеле ,намери час още на другия ден !
Не знам каква беше причината ,за толкова чакане .
Мое мнение е ,че парите който дадох ,а те са 80 лв.не се оправдаха поне за мен !
Проблема и до днес го имам .
Изследвания правих ,видя ги предписа лекарства ,който не бяха малко и доста скъпи .
Ако искате да е посетите след 6 м .Ви прави отстъпка и плащате 60 лв.за преглед.
Има хора който са доволни ,но лично аз не съм очарована от нейния преглед .
Пак подчертавам ,че това е моето впечатление от нея !

# 20
  • Мнения: 1 167
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!
Бях при нея преди година .
Много ,ама много се чака .
Обадих се юни месец ,а тя ми даде час за декември .Помолих се и казах ,че до декември е много време и ,че нещата не търпят отлагане .Хеле ,намери час още на другия ден !
Не знам каква беше причината ,за толкова чакане .
Мое мнение е ,че парите който дадох ,а те са 80 лв.не се оправдаха поне за мен !
Проблема и до днес го имам .
Изследвания правих ,видя ги предписа лекарства ,който не бяха малко и доста скъпи .
Ако искате да е посетите след 6 м .Ви прави отстъпка и плащате 60 лв.за преглед.
Има хора който са доволни ,но лично аз не съм очарована от нейния преглед .
Пак подчертавам ,че това е моето впечатление от нея !
В момента записва за май месец. Цял живот ще съм и благодарна, че спаси дъщеря ми.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!
С две ръце подкрепям мнението на другите, че д-р Сашка Николова е страхотен специалист. Много ми помогна. Никакви документи не съм носила със себе си. Нищо не съм и казвала. Жената ми изготви профил и изписа хомеопатия.
Имах проблеми с цикъла, не ми идваше, никой не можа да разбере от какво е. Всичко беше в норма, хормони и показатели. 1 година ходих по какви ли не лекари и лекувах с какви ли не лекарства. Докато ги пия имах цикъл, спра ли лекарствата, спираше и цикъла. Отидох при д-р Николова и след прегледа и хомеопатията, още на следващия месец цикъла ми дойде и всичко си дойде на мястото. Благодарна съм и много! За мен прегледа не е скъп. Ако сравня цените на частните прегледи на другите специалисти и цените на лекарствата, то цената на нейния преглед е съвсем разумна.
До колкото знам кабинета и е на същото място. Не се колебай, а направо си записвай час.

# 22
  • Мнения: 72
Цитат на: *Soulmate* [b
[/b]link=topic=353602.msg38750750#msg38750750 date=1558440671]
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!
С две ръце подкрепям мнението на другите, че д-р Сашка Николова е страхотен специалист. Много ми помогна. Никакви документи не съм носила със себе си. Нищо не съм и казвала. Жената ми изготви профил и изписа хомеопатия.
Имах проблеми с цикъла, не ми идваше, никой не можа да разбере от какво е. Всичко беше в норма, хормони и показатели. 1 година ходих по какви ли не лекари и лекувах с какви ли не лекарства. Докато ги пия имах цикъл, спра ли лекарствата, спираше и цикъла. Отидох при д-р Николова и след прегледа и хомеопатията, още на следващия месец цикъла ми дойде и всичко си дойде на мястото. Благодарна съм и много! За мен прегледа не е скъп. Ако сравня цените на частните прегледи на другите специалисти и цените на лекарствата, то цената на нейния преглед е съвсем разумна.
До колкото знам кабинета и е на същото място. Не се колебай, а направо си записвай час.
Здравейте, намерих тази тема, тъй като ми казаха за една жена която лекува с билки и гледа в зеници. Моля ако някой знае нещо да ми пише.
Не мога да забременея вече 6 г . Мъжа ми има проблем, направихме инвитро но без успех и честно да си кажа ме е страх да направя още едно

# 23
  • Мнения: 1 167
Цитат на: *Soulmate* [b
[/b]link=topic=353602.msg38750750#msg38750750 date=1558440671]
Момичета, пиша ви по повод на едно мое колебание..След дълго лутане и проблеми реших да посетя доктор Сашка Николова. Може ли да ми кажете какво е мнението ви за нея, както и дали още се намира в онзи блок до Католическия храм. Каква е цената на прегледа й и трябва ли да носиш със себе си документи - епикризи и т.н., или тя държи сама да си състави мнение за нещата? Благодаря предварително за инфото!
С две ръце подкрепям мнението на другите, че д-р Сашка Николова е страхотен специалист. Много ми помогна. Никакви документи не съм носила със себе си. Нищо не съм и казвала. Жената ми изготви профил и изписа хомеопатия.
Имах проблеми с цикъла, не ми идваше, никой не можа да разбере от какво е. Всичко беше в норма, хормони и показатели. 1 година ходих по какви ли не лекари и лекувах с какви ли не лекарства. Докато ги пия имах цикъл, спра ли лекарствата, спираше и цикъла. Отидох при д-р Николова и след прегледа и хомеопатията, още на следващия месец цикъла ми дойде и всичко си дойде на мястото. Благодарна съм и много! За мен прегледа не е скъп. Ако сравня цените на частните прегледи на другите специалисти и цените на лекарствата, то цената на нейния преглед е съвсем разумна.
До колкото знам кабинета и е на същото място. Не се колебай, а направо си записвай час.
Здравейте, намерих тази тема, тъй като ми казаха за една жена която лекува с билки и гледа в зеници. Моля ако някой знае нещо да ми пише.
Не мога да забременея вече 6 г . Мъжа ми има проблем, направихме инвитро но без успех и честно да си кажа ме е страх да направя още едно
Ако говорите за д-р Сашка Николова, намира се в Пловдив, жк Тракия. Има телефон в Интернет. Уникална е. Точно днес си мислех, че трябва да говоря с нея. За час се чака обаче доста.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Здравейте, знаете ли колко лв. е прегледът при д-р Николова сега?

# 25
  • Мнения: 1 167
60 лв за дете беше 09.2020
120 за възрастен

# 26
  • София
  • Мнения: 1 213
Миналата седмица бях на преглед при нея. Прегледът е 80лв, вторичният е 60лв.

# 27
  • Мнения: 384
Здравейте, и аз се интересувам колко струва прегледа в момента? Обадих се вчера и ми даде 3 часа за другата седмица.. много странно, понеже знам, че се чака около 6 месеца.
От познати до момента само хубави отзиви за нея!

# 28
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Някой има ли актуални впечатления от Сашка Николова?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 557
Какво е времетраенето на първото интервю за дате?
С капки или с гранули е лечението?

# 30
  • Мнения: 6
Здравейте,

Моля за актуално мнение за Сашка Николова. Ще си записвам час и бих искала да получа мнения.
Благодаря!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
На 2 юни водих детето при нея. Каза ми всичко каквото бяха ми казали и пулмолога и УНГ без да ме пита каквото и да било. След това ми изписа таблетки на Боарон. Цяло лято детето беше на градина в сборни групи, иначе имаше заден секрет от 3 сливица и наченки на алергия. Доволна съм. Сега пак ще трябва да ходя да я види.

Общи условия

Активация на акаунт