Проблем след секс

  • 20 227
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 219
Вместо да питаш във форума, до сега трябваше да отидеш на лекар.
Peace


# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
TheFireGoddess, мненията тук не се отчитат. Нищо по темата не каза, но нахвърля 4-5 бързи поста.

# 32
  • Мнения: 18
TheFireGoddess, мненията тук не се отчитат. Нищо по темата не каза, но нахвърля 4-5 бързи поста.

Аз да не би да съм написала някъде, че се отчитат   Laughing, че нещо не си спомням?

# 33
  • Мнения: 247
 #Crazy Да не би да не си платила здравни осигуровки? Поста ми звучи като на отчаяна съпруга без доходи и право на мнение в леглото.

# 34
  • Мнения: 2 099
Тетра ще ти свърши работа.Правиш по-концентрирана отвара и цопваш вътре гъзеца.По-концентрирана отварата става като увеличиш количеството на сухата тетра или като намалиш количеството на водата.Обикновенната доза е 50гр.тетра в 2л. вода.Запарва се 30 мин,отцеждаш и топваш каквото ще топваш.

Хемороидите са разширени вени грубо казано в гъза.И не се появяват след бременност.Бременноста не е диагноза,не е и отключващ фактор за хемороиди.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Хемороидите са разширени вени грубо казано в гъза...Бременноста не е диагноза,не е и отключващ фактор за хемороиди.

Ох, това ще взема да си го сложа в подписа, както налага напоследък форумната мода.

# 36
  • Мнения: 2 099
Клонке,брутална си Mr. Green Ами обясни ти на детето за хемороидите де,аз толкова мога Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонке,брутална си Mr. Green Ами обясни ти на детето за хемороидите де,аз толкова мога Mr. Green

Виж, не е честно да обясняваш на детето, което си мисли, че хемороидите се "хващат" от бременността, че това са "разширени вени" Crazy
За детето това са едни сини неща по краката на бабите, които са раждали, естествено, Рибозом. Осъзнай се! Joy

# 38
  • Мнения: 562
...
Да пита доктора, той е виждал какво ли не. Аз чужди цепнатини не съм гледала. Както писа Никол - да беше приложила и снимка - направо щеше да ни събори.  

...Лично на мен не ми е толкова гнусно. Кой как си прави секс не ми е работа и не го коментирам,
а ме е яд, че нещо толкова интимно е проснато на показ пред хиляди потребители да го нищят и пощят. Да отиде на доктор и толкова! Той ще  помогне. Нали чете предишните постинги - само една дама правилно я посъветва да ползва отвара от тетра. Всички други...
 amiiii

А и как ли би реагирал партньора й, ако прочете темата ... Wink  Laughing  Joy

# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217

Хемороидите са разширени вени грубо казано в гъза.И не се появяват след бременност.Бременноста не е диагноза,не е и отключващ фактор за хемороиди.
.

Хи-хи-хи  newsm62. Рибозомке, сладко е това определение. Хемороидите са кожни торбички, които се пълнят с кръв. Понякога се спукват и това се вижда ясно, кръвта е ясно червена.

Хм, без снимка нищо не мога да кажа.

Ох ама се смея от сърце..

Смей се ти, смей се, то на чужд г*з .....  Mr. Green на авторката сигурно хич не и е смешно.


п.п. Честно казано така или иначе мисля, че темата е пусната за майтап, едва ли някой е толкова зле, че да не може да се справи с подобен проблем.

Вече и със сълзи се смея честно  Laughing

И аз, и аз....  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
TheFireGoddess, мненията тук не се отчитат. Нищо по темата не каза, но нахвърля 4-5 бързи поста.

Аз да не би да съм написала някъде, че се отчитат   Laughing, че нещо не си спомням?
Не си, но обикновено толкова неадекватно се изказват онези, които имат за цел да трупат мнения.
И така - какво по темата написа?

Не разбирам какво толкова смешно намирате в темата и питането на авторката.

# 41
  • Мнения: 46 438
... Поста ми звучи като на отчаяна съпруга без доходи и право на мнение в леглото.

И защо? От написаното не усетих, че не й е било приятно преди "инцидента" Laughing

...
Не разбирам какво толкова смешно намирате в темата и питането на авторката.

Ако беше в подфорум Здавословни проблеми, да, но тук си е чиста пързалка, неслучайно е избрал/а ДиС ... начина на описването също Peace

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ай стига съмнения и драми, бре...
Да не й е лесно с кървящ дирник на жената?

# 43
  • Мнения: 81
ай стига съмнения и драми, бре...
Да не й е лесно с кървящ дирник на жената?
А да не би някой да е казал, че е лесно да се оцелее в този форум?  tooth
И аз надушвам бобслея тук... Ако е одраскано, ще мине... Ако е разширени вени, се ходи клекнал по голяма нужда... болест на цивилизацията, ко да прайш...

# 44
  • Мнения: 18
TheFireGoddess, мненията тук не се отчитат. Нищо по темата не каза, но нахвърля 4-5 бързи поста.

Аз да не би да съм написала някъде, че се отчитат   Laughing, че нещо не си спомням?
Не си, но обикновено толкова неадекватно се изказват онези, които имат за цел да трупат мнения.
И така - какво по темата написа?

Не разбирам какво толкова смешно намирате в темата и питането на авторката.
Абе Лиляно Моме, ти до мен ли опря бе Жена ?
А ти щото много си написала та ле ле  Laughing
Иначе аз по темата мога само да се смея  Joy. На теб като не ти е смешно гледам си дала акъл на жената. Току виж си и от полза  Laughing
Айде Моля те нека всеки да си гледа в чинията и да не се бърка в тази на другите  ...

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 18:22 от TheFireGoddess

Общи условия

Активация на акаунт