Житна диета - 2

  • 66 624
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
jedira ами аз от теб видях, че го вариш по 20 мин, от поста ти в предишната тема. Сега, викам да си го посвалрявам повечко  Peace
И да си призная, че вчера прегреших, много ме заболя корема и чудно защо реших, че е от недосвареното жито....Но от днес пак съм в редиците  Peace

# 16
  • Мнения: 372
И аз ще съм на този режим от понеделник.
Тъй като не разполагам с термос, смятам да залея житото с вряла вода, след което да го оставя на котлона на 1-ва степен, колкото да поддържа темп.

# 17
  • Мнения: 958
Варя го 10-ина минутки, после го оставям цяла нощ в тенджерката, ако не съм го сварила предварително от вечерта го посварявам 20-ина минутки и после го оставям на изключен котлон в тенджерката, след около 2часа е готово.Имаше такава технология, тенджерата да се покрие с кърпа, обаче моята си е от тези с многопластовите дъна, тип Цептер и почти се херметизира, така че процеса вътре изглежда продължава(не знам дали добре го обясних) Blush
Аз днес все пак съм на риба, житото-утре Laughing

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 13:40 от jedira

# 18
  • Мнения: 372
Jedira, тъй като нямам кухн. везна, моля да ме упътиш какво количество е 100 гр. жито. 1 ч. чаша може би?

# 19
  • Мнения: 4 344
привет,житни момичета! Hug
и аз съм на риба,но от уре съм на жито.. Praynig
Titonche,аз си го раздялям според опаковката-моята е от половин кг и го разделям в 5 чаши по равно.няма чаена чаша..
лека вечер,момичета!  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Момичета и аз днес бях на риба......... Embarassed

# 21
  • Мнения: 4 344
явни всички сме морски...
9.12 е последния разрешен рибен ден до коледа.
момичета,в диет магазина ми предложиха жито за покълване и жито за варене.и двете на са грухано.кое по правилното?

# 22
  • Мнения: 958
И аз бях вчера на риба Mr. Green
Обаче днес пак съм тук Flutter
Titonche, ина ти е отговорила, на око, а аз го меря при една приятелка в магазина Grinning
ina15, за покълване купувам Peace

# 23
  • Мнения: 4 717
Айй, много съм навита на вашата диета, много обичам жито и ми изглежда вкусна диета, дано да е ефективна
Утре ще ида да си напазарувам необходимите продукти Peace

Да питам - значи на ден имаме по 100гр сварено жито, 3 ябълки, 9 ореха и 8ч вода, така ли? Това е много храна, не е ли? Shocked
По колко мед е разрешен - по лъжичка на купичка ли?

# 24
  • Мнения: 958
Me_and_baby, мед 3с.л на ден, както искаш така си го разпределяй, за цялото количество жито на мен например ми е достатъчна 1л мед, иначе става много сладко, така че опитвай, на вкус, а за водата няма ограничение-колкото повече-толкова повече  bouquet

# 25
  • Мнения: 372
И аз съм с вас от днес. Засега ми се струва приятен режим, дано успея да продължа няколко дни.

# 26
  • Мнения: 372
Как сте? Има ли спазващи режима?
Отразява се чудесно на кожата.

# 27
  • Мнения: 958
Titonche, аз съм тук BlushМного хубава става кожата, лицето, косата и ноктите, косата ми спря да пада,( това може и сезонно да е, ама на мен винаги много ми пада), а ноктите ми се цепеха, сега такъв маникюр съм отгледала, че направо се чудя Laughing

# 28
  • Мнения: 372
Аз само 2 дни спазвам, днес ми е 3-ят, но виждам че кожата е чудесна, гладка, свежа.
Само че имам проблем че хапвам повече от 3 ябълки, доста бях гладна вчера вечерта.
Като калории колко е само житото с орехите?

# 29
  • Мнения: 372
Всъщност 100 гр жито са 324 кал.

Общи условия

Активация на акаунт