Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 295
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 238
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

Божееееееее......43 кила! Аз толкова тежах в 5 ти клас май newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Какво ядете бе хора? Ама честно!

# 46
  • Мнения: 1 854
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

Божееееееее......43 кила! Аз толкова тежах в 5 ти клас май newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Какво ядете бе хора? Ама честно!

Хихихи..може и да е пове4е  luvbed

# 47
  • Мнения: 2 381
и аз се поуплаших в един момент. Ами като начало напуснах работата, която ме стресираше. Благодарение на нея ми спря М за около 3 месеца, после нова квартирка и започнах нормална работа. Не съм пазила никаква диета. Сутрин задължително закусвам - сириал с прясно мляко; към 10.30 банан; към 12.30 каквото съм си донесла от сготвеното предната вечер днес пил супа, към 4 пак плод (сини сливи) и за вечеря днес имам риба. След вечерята, която ще е около 6-6.30 не ям нищо повече. Най-много някакъв плод (напоследък пъпеш или диня).
Оранжевото небе правилно е допълнило Crazy, това с оглед скорошно  baby_neutral......
Допълвам - това ми бяха кг и на мен в 7 клас....

Последна редакция: сб, 28 яну 2006, 23:02 от Niki1

# 48
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz може би съм малко поотслабнах.  Thinking

# 49
  • Мнения: 1 238
и аз се поуплаших в един момент. Ами като начало напуснах работата, която ме стресираше. Благодарение на нея ми спря М за около 3 месеца, после нова квартирка и започнах нормална работа. Не съм пазила никаква диета. Сутрин задължително закусвам - сириал с прясно мляко; към 10.30 банан; към 12.30 каквото съм си донесла от сготвеното предната вечер днес пил супа, към 4 пак плод (сини сливи) и за вечеря днес имам риба. След вечерята, която ще е около 6-6.30 не ям нищо повече. Най-много някакъв плод (напоследък пъпеш или диня).
Оранжевото небе правилно е допълнило Crazy, това с оглед скорошно  baby_neutral......
Допълвам - това ми бяха кг и на мен в 7 клас....

ПС Хонда не ме бий аз просто отговарям на Торнероссе -то
Ей евала на тез организми дет ги имате!
Аз и от глад да умра пак ще си умра 68 кила. Просто кошмар!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 50
  • Мнения: 980
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
Аz дойдох 53, спаднах на 50, zапоzнах се с мойто мъж, успокоих топката и качих 10 и сега се боря с тях  smile3513
ама цялата тая работа много ми мяzа на СИЗИФОВ ТРУД smile3506
Само едно ме успокоява: живея в Германия, тука минавам zа слаба германка, а че в БГ съм към групата на zакръгленките- еми боли ме фара! там съм zа една две седмици в годината smile3533 A мойто в къЩи каzва "а, имам си повече Теди у дома" smile3521

# 51
  • Мнения: 4 399
Ох, бръкна ми в раната с тоя въпрос!   Аз напълнях за последните около 9 години с 10-15 кг 261uu Нищо не мога да направя по въпроса, с усилия на волята удържам положението да не каЧвам пвеЧе. Вярно Че аз бях много слаба преди но и сега не се Чувствам добре. С огромно удоволтсвие бих се лишила от 5-7 кг... ама като не става. Какво да направя, много ми е седяща работата, от там дойде проблема. Но истината ми е Че всиЧките ми приятели които дайдоха насам също напълняха. Сигурно е въздуха или от спокойния живот.

# 52
  • Мнения: 2 381
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
smile3521
Теди кой напълнял до 40 кг?  newsm78

# 53
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
отидох пухкава,отслабнах до неузнаваемост с 10 кг от напрежение и като се омъжих си ги наваксах.сега съм екстра 5-6 все още от раждането. а мъжа ми вика- кво ще сваляш нали за второ ще работим Crazy

# 54
  • Мнения: 980
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
smile3521
Теди кой напълнял до 40 кг?  newsm78

Нееее, хем са напълнели, хем пак си тежат 40 килца smile3506
Че преди как сте ходели бре булки newsm12 отде сте имали сили
Аz така съм раzдула калниците............ newsm61

# 55
  • Мнения: 4 629
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала. Много искам да отслабна, но пуст мързел, а и диета не мога да пазя - чакам да стане някак от само себе си  Blush

# 56
  • Мнения: 1 072
Тьнка сьм , Щото не ям паста Joy
Не, не, аз от 8ми клас си тежах 49 кила. Сега сьм 51. Имат ме за скелет тукаШните.

# 57
  • Мнения: 3 491
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала.  Blush
И аз май така. Днес ми се наложи да се обличам "по-така" и си влязох в една поличка дето съм си я взела  от България (преди 6 години) и ми е вече на 10 години. Или мерките са ми същите, или поличката се е разтегнала. Но каквото и да е, определено имам много по-добро самочувствие отколкото в България, като имам предвид как изглеждат доста от местните жени.  Grinning

# 58
  • Мнения: 980
и мене така с тукаШните
Пък те едни викинги ooooh!аz с моите 64 кг. направо им лапам попарата
Талии нямат, и с снатурална красота под миШниците Big Ups                                     
Тьнка сьм , Щото не ям паста Joy
Не, не, аз от 8ми клас си тежах 49 кила. Сега сьм 51. Имат ме за скелет тукаШните.

# 59
  • Мнения: 1 238
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала. Много искам да отслабна, но пуст мързел, а и диета не мога да пазя - чакам да стане някак от само себе си  Blush

Ако това дупе на снимката е твое, хич даже не ми говори за диети...щото трябва да се метна от някъде...

Общи условия

Активация на акаунт