Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 278
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Аз отслабвам ...засега

# 1
  • Мнения: 780
Направо ме настъпа по мазола!! Затуй съм все на диета (поне мислено де  Laughing) Ами истината е, че тук животът ми е много спокоен, а и освен разходките с децата през повечето време съм или в къщи (разбирай около готварската печка с черпака - много обичам да готвя  chef и да си похапвам eat) или с колата навън заради големите разстояния. Резултатът е качване (и от време на време сваляне) на килограми нон-стоп.  Общо взето те това съм аз 261uu

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Ами аз отслабнах....но това беше докато не забременях,след това ка4их 30 килограма Confused,с които все оЩе се боря #2gunfire

# 3
  • Мнения: 486
И на мен това ми е болната тема. Когато дойдохме започнах да наддавам, уж по-малко, но постоянно. Като забременях пък направо бях станала като слон. Embarassed После с голям труд отслабнах почти до БГ теглото си, зарадвах се, успокоих се и отново започнах да качвам. Сега пак се боря с пустите му килограми ooooh!

# 4
  • Мнения: 456
Напълнях, защото забременях!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ама и сега още се боря с едни 6кг. Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 837
Отслабвам  Grinning
Обаче обичам от магазина да излизам с пълна количка вкуснотии  Wink

# 6
  • Мнения: 5 183
И на мен това ми е болната тема. Когато дойдохме започнах да наддавам, уж по-малко, но постоянно. Като забременях пък направо бях станала като слон. Embarassed После с голям труд отслабнах почти до БГ теглото си, зарадвах се, успокоих се и отново започнах да качвам. Сега пак се боря с пустите му килограми ooooh!
И аз така Embarassed #Cussing out

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Имах един период на качени килца, но като цяло май съм по-слаба от преди , поне повечето от българските дрехи ми се веят около тялото (бременността не я броя, както е тръгнало май ще стопя повече кила, отколкото трябва Rolling Eyes )

# 8
  • Мнения: 1 238
Напълнях...
Незнам, но хем съм веганка, ям максимално здравословно, алкохол в никаква форма не пия, както и безалкохолно, воабще скучна работа както много хора ми казват, и пак съм дебела бе дявол го взел! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А в България, понеже имам баба и дядо на село, все ядяхме сланини разни, гадорий всякакви и тн. и пак си бях слабичка, или по- точно - нормална!
Чудя се вече- да не би и в тукашните плодове и зеленчуци да има нещо, което да ни прави дебели newsm78 newsm78 newsm78 Close Close Close Close Thinking Thinking Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sad Sad Sad Sad

# 9
  • Мнения: 4 244
Хихихихи, мамо Кенга отде ти дойде на акъла да питаш таквиз неделикатни работи?  Mr. Green
Ми на мен си ми личи от ника     Party

# 10
  • Мнения: 3 880
Aми и аз първата година свалих малко, докато се адаптирах, но сега съм 5 кг повече от пристигането ми тук, от тогава обаче ме делят 7 години и една бременност Wink. А че не мога да ги сваля лесно тези 5 килца го отдавам повече на ЕГН-то отколкото на чужбината Laughing

# 11
  • Мнения: 400
Бях една вейка преди да дойда..

Та, аз първо надебелях chef, после отслабнах  Flutter.....
После пък забременях.... и качих към 20 кила май беше  newsm78... и сега не ми пука.  Whistling


сега съм с 10 кила по-тежка от годините на "освиенцим"...

# 12
  • Мнения: 1 425
Ами понапълнях. Качих 2-3 кг. Но не е болка за умирачка. Навремето, когато живях в Германия, напълнях с 10 кг за два месеца, ама аз толкова шоколад не бях виждала, пък и много чипс и разни нездравословни работи. То тогава не, че нямах нужда - бях 45 кг, а съм 172 см висока.

# 13
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
В началото качих,около 2-3кг. (нямах време да хапвам  само ръфах бисквити,всеки ден различни докато ги опитам всичките smile3538)
Ама после като ми поспадна напрежението си ги върнах без проблем ,до заветния момент в който забременях е тук вече няма оправия,още се боря boo

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оф,ама,4е тема:това си е живо настъпване по мазола. Twisted Evil Зна4и като дойдох бях 52 кила ( 1,68 см съм висока ). Първите две години си стоях плътно в къЩи и малко ме гонеШе депресия:резултат 5 кила отгоре #Crazy
После забременях и ка4и 13 килца и в настояЩия момент имам да свалям 2 от тях newsm78 ( ама водя супер заседнал живот:кола,работа,кола,вкъЩи Embarassed) Вярно е и ,4е оЩе не съм се захваЩала сериозно със килограмосвалянето  Embarassed

# 15
  • UK
  • Мнения: 1 334
напълнях с три кила,после почнах работа и ги свалих.сега след бебето пак съм с три отгоре

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами признавам без бой - краиния резултат е 4е  напълнях ...мноооого....

# 17
  • Мнения: 1 465
Аз не напълнях,

оба4е сега все едно 4е съм в процес на угояване - не ям много, ама май и въздуха дето го ди6ам ми се трупа Sad Дано после си върна преди6ните размери, 4е ве4е прили4ам на танк и намразих огледалото #2gunfire 4ак кожата ме боли от това разстягане - 6тото от 15 години не бях мърдала от 47 кг, ама сега т.е. днес сутринта кантара отсе4е твърдо 56 кг newsm45 smile3512 smile3518

Последна редакция: пт, 22 юли 2005, 10:42 от Pollia

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 085
....
Чудя се вече- да не би и в тукашните плодове и зеленчуци да има нещо, което да ни прави дебели newsm78 newsm78 newsm78 Close Close Close Close Thinking Thinking Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sad Sad Sad Sad
Ами на прав път си да се чудиш Twisted Evil  те нека ми говорят, за био-продукти и незнам си какво, но специално това плод, зеленчук и месо за мен не са това, което аз си знам от младежките години

# 19
  • Мнения: 1 959
Като дойдох в началото тук бях 50кг сега съм скромните 66 Mr. Green пробвах какво ли не да сваля поне 10 ама не става Embarassed

# 20
  • Мнения: 978
Напълнях с 5-6, сега свалих 7.

# 21
  • Мнения: 382
Напълнях...
Незнам, но хем съм веганка, ям максимално здравословно, алкохол в никаква форма не пия, както и безалкохолно, воабще скучна работа както много хора ми казват, и пак съм дебела бе дявол го взел! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А в България, понеже имам баба и дядо на село, все ядяхме сланини разни, гадорий всякакви и тн. и пак си бях слабичка, или по- точно - нормална!
Чудя се вече- да не би и в тукашните плодове и зеленчуци да има нещо, което да ни прави дебели newsm78 newsm78 newsm78 Close Close Close Close Thinking Thinking Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sad Sad Sad Sad

Като се оплаквах на един приятел, че съм качила килограми, той ми отговори "Ми аз слаба крава не съм виждал, ама и дебел лъв не съм виждал"... Аз също качих килограми след като спрях месото някога. Но спред мен си права, че има нещо в тукашните плодове и зеленчуци.

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз като дойдох в началото от заседяване в къщи качих доста. не съм се теглила , но по дрехите най добре се познава. обаче. аз не съм фен на храната, ям когато вече ще припадам. мързи ме да ям Rolling Eyes Embarassedмога да не ям по 3 , 4 дена .
дебела не мога да се трая и се подлагам на глад, ама не си го казвам, щото тогава организма ми стачкува. лошото е , че се виждам все дебела.
сега съм си както винаги съм била 51 кг, 165 см.
само с тази разлика, че цици няма, корема ми е малко мекичък и си отглеждам няколко стрийки....

# 23
.... и си отглеждам няколко стрийки....
Ти няколко, пък аз бая. Ама и при тоя спринт на килограми дето направих Sad
Дойдох бременна - борих се с 40кг качени от бремеността. Преборих се.
Взех, че забременях втори път - пак плюс 40 кг отгоре. Успях и тях да преборя.
Сега съм 50кг и 175см. висока. От предишно състояние в Б-я съм плюс 3кг, но тогава бях прекалено кльощава.
За циците си няма да се жалвам - там е ТРАГЕДИЯ вече  Sad Crazy Laughing Laughing
Като цяло обобщено не чужбина ами годинките си оказват влияние newsm78

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Сега съм 50кг и 175см. висока.
то пък сегашното ти щото не е кльощаво! Close Wink
я да вземеш да направиш още една бременност , та да понапълнееш малко  Wink Laughing Laughing
и аз си мисля, че съм долу- горе в норми newsm78

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сега съм 50кг и 175см. висока.
то пък сегашното ти щото не е кльощаво! Close Wink
я да вземеш да направиш още една бременност , та да понапълнееш малко  Wink Laughing Laughing
и аз си мисля, че съм долу- горе в норми newsm78
Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива  Crossing Arms Wink Не въ е срам  Wink

# 26
...Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива  Crossing Arms Wink Не въ е срам  Wink

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
[Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива    Не въ е срам 
скривам съ, отивам да дръпна едно кайве Coffee smile3546

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
[Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива    Не въ е срам 
скривам съ, отивам да дръпна едно кайве Coffee smile3546
Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546

# 29
...Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546
Ма той даже дойде. Ихаааа  superuu  superuu  superuu Да "покуфееш" и заради нас

# 30
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546
Ма той даже дойде. Ихаааа  superuu  superuu  superuu Да "покуфееш" и заради нас
Ще бъде изпълнено  Peace  Sunglasses Боноооооо,идвааааам  Hug

# 31
  • Мнения: 4 244

Ще бъде изпълнено  Peace  Sunglasses Боноооооо,идвааааам  Hug
И за мене да покуфееш, че нали ближа рани без банда и хич не ми е до копунясване.
По ми е да седна като битов алкохолик и тихо и кротко да се напия с Джим Бийм и тортиячипс за мезе  Cry

# 32
  • Мнения: 1 951
Аз напълнях. Само  3_4 кила де, но нали съм ниска... А и не мога да ги смъкна  Sad Около мен  също всички са напълнели и то някои драстично (например сестра ми 15  кг.). Според мен е от заседналия живот.

# 33
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
За три години съм качила само 3кг ,което си е направо рекорд като се има в предвид какви големи и пълни с вкусотии сладкарници има тук  Wink

# 34
  • Мнения: 508
Като дойдох в Англия бях 40кг с напикан гащи:).Забременях и станах 60.После като родих след година бях 43кг без никакви диети и стабилно похапване.После пак забременях и станах 65кг.Два месеца след раждането все още съм си 62кг.Не пазя диети-кърмя,но и не мисля да пазя такива.Ще отслабна постепенно

# 35
  • usa
  • Мнения: 2 113
Като цяло обобщено не чужбина ами годинките си оказват влияние newsm78

ей това е неприятната истина Tired... аз съм 4-5 килограма повече от преди да дойдем в щатите. но не мисля, че е заради чужбината, а заради ЕГН-то и трите бременности зад гърба ми. по-точно пред корема ми... уж не са много като цифра тия 4-5 килограма, но на огледалото изглеждат като поне 10 в определени участъци. и колкото и да се ограничавам в яденето, колкото и да ходя и да гимнастирам, гледката не се подобрява  newsm78....

# 36
  • Мнения: 1 854
Да,за жалост smile3518 newsm45 smile3515
И аз смятям 4е е пьрво до годинките,защото преди по-лесно свалях,пьк и не ми се лепеше така упорито.

# 37
  • Мнения: 2 381
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

# 38
  • Мнения: 4 212
аз пък съм на бирена диета с кюфтета.Има ефект Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 837
От кюфтаците или от бирата  Laughing
И задължителна ли е комбинацията, че в тия жеги месото го преска4ам  Wink Може ли с картофки  Wink Grinning

# 40
  • Vienna
  • Мнения: 266
Aз като дойдох за постоянно тук преди 4 год.  и нещо, бях  47кг и за 1год. станах 52кг, но ядяхме само фастфуут, аз неможех нищо друго освен паржени яйца. а и с полуфабрикатите и с пиците и дюнерите ми беше лесно. миналия септември за 20дни диета станах 48кг, но покрай коледа по4нах да трупам оба4е отново и тогава някъде съм забременяла, досега съм плюс 10кг и съм в 32 г.с., и много се надявам после пак да отслабна.

# 41
  • Мнения: 4 212
От кюфтаците или от бирата Laughing
И задължителна ли е комбинацията, че в тия жеги месото го преска4ам Wink Може ли с картофки Wink Grinning
комбинацията е задължителна,  картофите в слу4ая са убийствени за диетката.По добре само бира. Ако не, бира с шопска Laughing

# 42
  • Мнения: 7 837
С шопската по правило - първо ракийка  Laughing
Бирата за десерт  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 854
С шопската по правило - първо ракийка  Laughing
Бирата за десерт  Laughing
Вуй4о ми винаги има и втори десерт-винце,след бирата. newsm24

# 44
  • Мнения: 7 837
Вуй4о ми винаги има и втори десерт-винце,след бирата. newsm24

Това си е направо вече повод за напиване  Laughing Wink

# 45
  • Мнения: 1 238
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

Божееееееее......43 кила! Аз толкова тежах в 5 ти клас май newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Какво ядете бе хора? Ама честно!

# 46
  • Мнения: 1 854
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

Божееееееее......43 кила! Аз толкова тежах в 5 ти клас май newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Какво ядете бе хора? Ама честно!

Хихихи..може и да е пове4е  luvbed

# 47
  • Мнения: 2 381
и аз се поуплаших в един момент. Ами като начало напуснах работата, която ме стресираше. Благодарение на нея ми спря М за около 3 месеца, после нова квартирка и започнах нормална работа. Не съм пазила никаква диета. Сутрин задължително закусвам - сириал с прясно мляко; към 10.30 банан; към 12.30 каквото съм си донесла от сготвеното предната вечер днес пил супа, към 4 пак плод (сини сливи) и за вечеря днес имам риба. След вечерята, която ще е около 6-6.30 не ям нищо повече. Най-много някакъв плод (напоследък пъпеш или диня).
Оранжевото небе правилно е допълнило Crazy, това с оглед скорошно  baby_neutral......
Допълвам - това ми бяха кг и на мен в 7 клас....

Последна редакция: сб, 28 яну 2006, 23:02 от Niki1

# 48
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz може би съм малко поотслабнах.  Thinking

# 49
  • Мнения: 1 238
и аз се поуплаших в един момент. Ами като начало напуснах работата, която ме стресираше. Благодарение на нея ми спря М за около 3 месеца, после нова квартирка и започнах нормална работа. Не съм пазила никаква диета. Сутрин задължително закусвам - сириал с прясно мляко; към 10.30 банан; към 12.30 каквото съм си донесла от сготвеното предната вечер днес пил супа, към 4 пак плод (сини сливи) и за вечеря днес имам риба. След вечерята, която ще е около 6-6.30 не ям нищо повече. Най-много някакъв плод (напоследък пъпеш или диня).
Оранжевото небе правилно е допълнило Crazy, това с оглед скорошно  baby_neutral......
Допълвам - това ми бяха кг и на мен в 7 клас....

ПС Хонда не ме бий аз просто отговарям на Торнероссе -то
Ей евала на тез организми дет ги имате!
Аз и от глад да умра пак ще си умра 68 кила. Просто кошмар!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 50
  • Мнения: 980
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
Аz дойдох 53, спаднах на 50, zапоzнах се с мойто мъж, успокоих топката и качих 10 и сега се боря с тях  smile3513
ама цялата тая работа много ми мяzа на СИЗИФОВ ТРУД smile3506
Само едно ме успокоява: живея в Германия, тука минавам zа слаба германка, а че в БГ съм към групата на zакръгленките- еми боли ме фара! там съм zа една две седмици в годината smile3533 A мойто в къЩи каzва "а, имам си повече Теди у дома" smile3521

# 51
  • Мнения: 4 399
Ох, бръкна ми в раната с тоя въпрос!   Аз напълнях за последните около 9 години с 10-15 кг 261uu Нищо не мога да направя по въпроса, с усилия на волята удържам положението да не каЧвам пвеЧе. Вярно Че аз бях много слаба преди но и сега не се Чувствам добре. С огромно удоволтсвие бих се лишила от 5-7 кг... ама като не става. Какво да направя, много ми е седяща работата, от там дойде проблема. Но истината ми е Че всиЧките ми приятели които дайдоха насам също напълняха. Сигурно е въздуха или от спокойния живот.

# 52
  • Мнения: 2 381
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
smile3521
Теди кой напълнял до 40 кг?  newsm78

# 53
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
отидох пухкава,отслабнах до неузнаваемост с 10 кг от напрежение и като се омъжих си ги наваксах.сега съм екстра 5-6 все още от раждането. а мъжа ми вика- кво ще сваляш нали за второ ще работим Crazy

# 54
  • Мнения: 980
Ба маа му newsm78
Ем сте напълнели, ем 40 кила newsm12
smile3521
Теди кой напълнял до 40 кг?  newsm78

Нееее, хем са напълнели, хем пак си тежат 40 килца smile3506
Че преди как сте ходели бре булки newsm12 отде сте имали сили
Аz така съм раzдула калниците............ newsm61

# 55
  • Мнения: 4 629
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала. Много искам да отслабна, но пуст мързел, а и диета не мога да пазя - чакам да стане някак от само себе си  Blush

# 56
  • Мнения: 1 072
Тьнка сьм , Щото не ям паста Joy
Не, не, аз от 8ми клас си тежах 49 кила. Сега сьм 51. Имат ме за скелет тукаШните.

# 57
  • Мнения: 3 491
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала.  Blush
И аз май така. Днес ми се наложи да се обличам "по-така" и си влязох в една поличка дето съм си я взела  от България (преди 6 години) и ми е вече на 10 години. Или мерките са ми същите, или поличката се е разтегнала. Но каквото и да е, определено имам много по-добро самочувствие отколкото в България, като имам предвид как изглеждат доста от местните жени.  Grinning

# 58
  • Мнения: 980
и мене така с тукаШните
Пък те едни викинги ooooh!аz с моите 64 кг. направо им лапам попарата
Талии нямат, и с снатурална красота под миШниците Big Ups                                     
Тьнка сьм , Щото не ям паста Joy
Не, не, аз от 8ми клас си тежах 49 кила. Сега сьм 51. Имат ме за скелет тукаШните.

# 59
  • Мнения: 1 238
Нито съм напълняла, ама нито съм и отслабнала. Много искам да отслабна, но пуст мързел, а и диета не мога да пазя - чакам да стане някак от само себе си  Blush

Ако това дупе на снимката е твое, хич даже не ми говори за диети...щото трябва да се метна от някъде...

# 60
  • Мнения: 734
Аз първо се стопих до 53 кила което за мен е много слабо, но изглеждах супер;) Причината беше че реших да се омъжвам;) По същото време и краткотрайния ми годеник ( вече настоящ съпруг) доста се стопи поради среса от бързото сгодяване ( на сутринта след първата ни среща;) и приближаващата сватба( седмица по късно).
После заредихме едни медни месеци, едни почивки, поуспокоихме се, разбрахме че ще се изтърпим поне през първите месеци и резултата - и двамата качихме малко. Година по късно, вече всеки разбрал кой-кой е, аз змия пепелянка - той див рогат бозайник за ухапване, пак отслабнахме. Отидохме отново на ваканция с надеждата да се поуспокоим и да използваме отслабването като мотивация към ежадневни физически упражнения, тае-бо, кардио, джогинг сутрин и тн.  Той се стегна, заформи бицепци и изглади абдоминалите, а аз - забременях.
Сега месец след раждането....оххх 61 кила съм( бях 74) , до завидните 53 , пътя е барикадиран, но до 55 поне ако стигна...

Само да добавя че като дойдохме в Щатите аз пак свалих 3-4 кила защото първата седмица стоях гладна и нищо не ми харесваше за ядене. Добре че си намерих любимата кухня по късно иначе не знам как щях да изкарам бременността.

# 61
  • Мнения: 382
Jungle, сега си родила и си 61 кила! Я ни риви! 'Наиш колко мами ще ти завиждат? И пътят до 55 изобщо не е дълъг. Ти хич не се намествай в категорията "надебеляла".  smile3513

А аз напълнях с 6 кила за последната 1 година  cry - без да съм раждала. Само 3 искам да сваля, ама нещо не става. Може и от годините да е Wink

# 62
  • Мнения: 1 465
Аз преди да забременея редовно на министепера тук вкъ6ти по 40 мин. всяка сутрин се потях, докато един ден /6тото незнаех 4е съм бременна/ не6то коремът много ме присви, а после бременна не посмях. Ама пък се оказва, 4е сега мъж ми по-ме харесва от преди и явно съм по-предизвикателна #Crazy Оба4е аз съм на път да се депресирам и незнам кога 6те ми избият 4ивиите, а и аз съм от тези дето не могат да пазят диети newsm45 Дано после килцата си заминат по живо по здраво както са до6ли, 4е мазохизма не ми е по сърце, а едва ли 6те се примиря така. Аз оби4ам в магазина като меря не6то да се харесвам, а не да го купувам за6тото дрехата 4ак толкоз ме е впе4атлила - абе това е мойта тъжна тирада smile3518

# 63
  • Мнения: 4 244
. Ама пък се оказва, 4е сега мъж ми по-ме харесва от преди и явно съм по-предизвикателна #Crazy
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

И се вземи в ръце и се наслади на промените които стават с тялото ти вместо да мрънкаш колко си била качила - това е най чаровното ти време, нищо че си мислиш че приличаш на кит  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 978
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.

# 65
  • Мнения: 1 465
Ааааа не, не прили4ам на кит, а на оранжев слон, 4е сега се мъкна все с една оранжева рокля - тя най-се разтяга и така наподобявам глътнала баскетболна топка hahaha Мъж ми каза, 4е коремът ми имал много правилна закръглена форма, а аз ве4е си го ползвам и за поставка, като гледам телевизия се превръ6та в истински биуфет. А ина4е вярно сега на мъж ми как му святкат о4и4ките по мен, а не дай си боже да ме зърне малко по-разголена все едно 4е е хипнотизиран Shocked - брее не знаех 4е 4ак такова влияние оказвали някои атрибути newsm78, аз там май само съм трупнала по някое килце, ама то и едни бедра - ужас. Туй Фид за кокалите май е вярно newsm78 и аз ве4е от опит смея да го твърдя Thinking

# 66
  • Мнения: 4 244
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.
Не знам за другите българи, ама всичките ми гаджета много ме харесваха точно щото си имах нещо в повече - ми тъй де аз не съм била никога с манекенска фигура. Забременях на 58 кг на 157 см - туй ко е кльощаво, че и цици си имах още тогава, е не като сегашните, де  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 382
Е аз каквото и да правя се без цици си оставам. Като кача някое кило се на дупе се намества. Отврат! Чувствам се като круша! Поне да беше равномерно, а така Sad

# 68
  • Мнения: 1 465
Е аз каквото и да правя се без цици си оставам. Като кача някое кило се на дупе се намества. Отврат! Чувствам се като круша! Поне да беше равномерно, а така Sad

Ама ти бременна била ли си? 4акай 4акай като стане, пък 6те види6 Wink Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а последния го купихме и по-големи4ък, 4е на мъж ми му писна да го мъкна с мен, 4е аз много му харесвам вкуса за обли4ане и много го тормозя, та накрая вика - абе я си вземи един по-голям 4е то както е тръгнало ти тая бременност 6те я изкара6 в този магазин - не може то всяка 2 седмица от месеца нов сутиен и такива ми ти работи и май прав излезе. Сега ми е тамън и дано скоро не ми се наложи пак да стъпвам в този магазин, 4е то ми писна #Crazy

# 69
  • Мнения: 4 244


 Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а............................
Поле, така ме разсмя  smile3532
Ами аз се качих от чашка С на чашка Е и там забих. Ама докато кърмих вървях все с F  Embarassed Embarassed Embarassed
Та за тебе не знам  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 465


 Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а............................
Поле, така ме разсмя smile3532
Ами аз се качих от чашка С на чашка Е и там забих. Ама докато кърмих вървях все с F Embarassed Embarassed Embarassed
Та за тебе не знам Mr. Green

Въх, не думай, малеее ужас, кво 6те правя, ама то и тежат тия не6та, леле божке и магазина намразих, писна ми да се потя в тази съблекалня - а да се опла4а и последния път малко и настриптийз го ударих - едно мом4енце майка си ли търсе6е, така 6ироко разтвори завесата на кабинката 4е май доста народ оплакна о4и.
Писнаааааа миииии - сега съм се спряла на 4а6ка С 95 - 4е то май после и поддържане се иска за такъв биуст newsm78

# 71
  • Мнения: 4 244

 а да се опла4а и последния път малко и настриптийз го ударих - едно мом4енце майка си ли търсе6е, така 6ироко разтвори завесата на кабинката 4е май доста народ оплакна о4и.

Не е честно - ядох на закуска диня и познай какво стана докато ти четох постинга  smile3532 smile3532 smile3532

Имам локвичка под стола, че нямам резервни памерсииииииииии  Embarassed

# 72
  • Мнения: 382
Не е честно - ядох на закуска диня и познай какво стана докато ти четох постинга  smile3532 smile3532 smile3532

Имам локвичка под стола, че нямам резервни памерсииииииииии  Embarassed

 smile3532  Joy smile3532  Joy smile3532

# 73
  • Мнения: 1 465
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506

# 74
  • Мнения: 4 212
Верно, 4е българите си падат по то4илки, но брат ми харесва като пипне да са пълни шепите  Laughing

Фиданке, водя те по висо4ина , с 1 см. Ураааа не съм най дребната... Whistling

Поле, ако имаш нещо в пове4е, дай малко и на ближният  Laughing

# 75
  • Мнения: 382
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506
Ами не може? Аз от два дена от саири не мога 'дигна дупе от компютрото...  tooth

# 76
  • Мнения: 4 244
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506
Ами не може? Аз от два дена от саири не мога 'дигна дупе от компютрото...  tooth
Аз те предуипредих че още не съм загряла   smile3508 spam2
Вс е още набирам скорост   car003  и после  smile3535

# 77
  • Мнения: 1 465

Поле, ако имаш нещо в пове4е, дай малко и на ближният  Laughing

Тей4е, ами давам, то как се е видяло май и с о6те 6те се сдобия по думите на Фид Shocked Отивам да си взема ду6 сега, 4е тази сутрин с този форум окъснях и на само зъбките успях да лъсна. Хайде после пак 6те ви навестя, отивам малко да охладя страстите newsm37

# 78
  • Мнения: 980
ами Crossing Arms
и българските мъже обичат да пълнят Шепитр, не само чужбинските Thinking
НаШта комШийка в БГ е една слаба, мърШава и плоска. Един ден си седяла на балкона и яла череШи и отде се вzела една пчела и я жилнала по едната гърда. Тя се подула, комШийката пиЩи колкото й глас държи, а мъжа й тича на балкона, върти се и пита "брех, а няма ли оЩе една пчела?" newsm78

# 79
  • Мнения: 4 629
ами Crossing Arms
и българските мъже обичат да пълнят Шепитр, не само чужбинските Thinking
НаШта комШийка в БГ е една слаба, мърШава и плоска. Един ден си седяла на балкона....

 Joy Joy Joy

Аз пък си се харесвах като бях точилка. Ама имам още 5 ли 6 ли кила останали от бременността, които нямат сваляне  Sad Вече не се меря, за да не се ядосвам Grinning

Последна редакция: пт, 22 юли 2005, 17:53 от Bambi

# 80
  • Мнения: 400
аз като дойдох в началото от заседяване в къщи качих доста. не съм се теглила , но по дрехите най добре се познава. обаче. аз не съм фен на храната, ям когато вече ще припадам. мързи ме да ям Rolling Eyes Embarassedмога да не ям по 3 , 4 дена .

 И аз съм така.. мъж ми се кара само, че ме мързяло да ям  #Crazy... Абе не че кой знае колко ме мързи, ама като не се сещам...  ooooh! Някой път просто не се сещам и така си карам месеци наред (да ям по веднъж на ден, като ми закоркат червата), ама иначе се опитвам да се подсещам, де, навивам си часовника  hahaha... и така..

Но дойде ли момента да ми се дояде.. си хапвам - никакви диети, никакви чудесии. Напоследък какво пак ми се приядоха разни шоколадчета, снаксове... Тук е царствоо на junk food!

Иначе съм 175 см на .... уф, премерих се, скромните 61 килца....  newsm78
Ама не ми пука, който не ме харесва - нема вкус  Crossing Arms
 Wink

# 81
  • Мнения: 980
Абе, булки, как zабравяте да ядете? Аz само zа това мисля, ставам от масата и вече планувам следваЩата манджа Embarassed
3абравям единствено, когато съм седнала във форума, но после наваксвам zа двама Crazy

# 82
  • Мнения: 4 629
Абе, булки, как zабравяте да ядете?

Ааааааа това не мога да го забравя  Naughty Чакам да кажат как го правят, мамите, които го могат

# 83
  • Мнения: 1 072
ПОнеже "готвя" всеки ден различна манджа, приготвенето преди вечеря- зада е свежо, топло и прясно се изяжда и на другия ден- нищо няма в хладинкаааа. Или пък каквото останало го пазя за дете :

Мирка, и при мен го има този момент, сега не де, ама доста време така процедирах и аз. Не си сами4ка в тая нелека у4аст Grinning

# 84
  • Мнения: 734
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.

Моя американец и той си пада по точилки ама да имат и цици;) Тука в Южна Калифорния дебели НЯМА! Жените имат супер тела и са с по 3 деца, ама тренират яко и не ядат. Циците ги докарват от силикона.

# 85
  • usa
  • Мнения: 2 113
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

мъжете може и да предпочитат дебели жени, ама аз пък обичам да си връзвам сама връзките на обувките и да дишам докато го правя... това е най-неприятния ми спомен от зимната ми бременност - как пуфтя и се мъча докато си обуя обувките и им завържа връзките!
а моят мъж може и да не е редовен, но си пада по слаби жени. и на гръдната дебелина не държи откак научи цената и...

Последна редакция: сб, 23 юли 2005, 02:22 от миз

# 86
  • Мнения: 7 837
Тука в Южна Калифорния дебели НЯМА! Жените имат супер тела и са с по 3 деца, ама тренират яко и не ядат. Циците ги докарват от силикона.
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

# 87
  • Мнения: 4 244
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

мъжете може и да предпочитат дебели жени, .......................
МИЗ обаче аз нямах предвид дебели, а сочни, женствени, леко закръглени.
Има разлика все пак
А това че аз се надсмивам над себе си е друга тема

# 88
  • Мнения: 7 837
А това че аз се надсмивам над себе си е друга тема
Щото си мазохистка  Twisted Evil
Не 4е има повод  Wink

# 89
  • Мнения: 980
Ние не сме дебели, а просто " ЗАХВАТНИ " Naughty Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 452
Ние не сме дебели, а просто " ЗАХВАТНИ " Naughty Mr. Green

Аз съм отвъд "захватното", но нейсе.  Mr. Green
Важното е да сме живи, а другото е подробности. Laughing

# 91
  • Мнения: 4 629
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

 Аз все за такива американки бях чувала, ама това се оказа поредния мит. Тук са все като топ модели - високи, слаби и с цици. Спортуват непрекъснато - телата им са много красиви, а не просто слаби като клечки без никакъв мускул. На всякъде по ресторантите и клубовете е пълно със красиви жени newsm03

# 92
  • Мнения: 1 116
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

 Аз все за такива американки бях чувала, ама това се оказа поредния мит. Тук са все като топ модели - високи, слаби и с цици. Спортуват непрекъснато - телата им са много красиви, а не просто слаби като клечки без никакъв мускул. На всякъде по ресторантите и клубовете е пълно със красиви жени newsm03
Ами явно зависи къде в USA живееш, щото и аз ходя редовно на фитнес, ама такива жени като тези дето описваш, вече три години и половина не съм видяла. Но че спортуват, спортуват хората. Понеже ходя посреднощите на фитнес, като приспя децата и мъжа ми вечно се чуди не съм ли единствена по това време във фитнеса, та му бях казала че по това време фитнеса е като кръчмите в България:)
А сега по темата. Не бих казала че чужбината ми е причина за напълняването, а по-точно причина за трудното отслабване. Аз дойдох тук тъкмо след като бях родила Диана. Тогава бях качила 14 кг, толкова качих и с втората бременност тук. На пръв поглед 14кг при една бременнсот не е много, но проблема е че просто след раждането нищо не свалям. Е чак сега година след раждането вече почнах малко по малко да отслабвам след големи усилия, но пък вярвам че ще се преборя, в близките 3-4 години поне за сега не мисля пак да бременея, и за това време съм решила да се преборя с натрупаните килца от предишните бременности.

# 93
  • Мнения: 4 629

Ами явно зависи къде в USA живееш, щото и аз ходя редовно на фитнес, ама такива жени като тези дето описваш, вече три години и половина не съм видяла.

Значи, ще гледам да отскоча до Сиатъл, че тук с тези манекенки много се комплексирам вече Wink

# 94
  • Мнения: 6 390
нито съм напълняла нито отслабнала чуствително от както съм тука, в смисъл 2кг на горе на долу  Rolling Eyes не ги броя...
но от бременността още ми седят 4./5.кг и вече почвам да се дразня от това  Close

# 95
  • Мнения: 1 947
   Ох, аз като сменя обстановката винаги напълнявам, този път доста трайно, още първите месеци тук...  Sad
Качих си 10 килца отволе. Наскоро смъкнах 4-5, а колко още предстоят да се качваааат, лелеле малелеле  Joy

# 96
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ели, кефиш ме какви весели теми вадиш от нафталина. Laughing

Аз отслабнах откак дойдохме тук. bowuu Много съм доволна, че си върнах килограмите отпреди да забременея.  Grinning При това без всякакви усилия. Как стана още се чудя. newsm78

# 97
  • Мнения: 3 932
Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 1 215
За протокола като дойдох отслабнах с 3 кг, но после с бременността качих доста и имам още за сваляне.

Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

От ракията и всякакви концентрати и алкохол се дебелее. Лично аз гледам да съм далеч от комбинацията ''салатка_с_ракийка_всяка _вечер'', не само заради калориите в алкохола  Stop

# 99
  • Мнения: 619
 аз имам 5-6 кг. да свавя,и съм в форма

# 100
  • Мнения: 1 370
Идването ми тук, не се отрази на фигурата ми, нито с плюс, нито с минус килограми.
Не питаш за след бременността, така че си трая Wink

# 101
  • Мнения: 3 932
За протокола като дойдох отслабнах с 3 кг, но после с бременността качих доста и имам още за сваляне.

Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

От ракията и всякакви концентрати и алкохол се дебелее. Лично аз гледам да съм далеч от комбинацията ''салатка_с_ракийка_всяка _вечер'', не само заради калориите в алкохола  Stop

A ти къде про4ете всяка ве4ер newsm78

# 102
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
първо отслабнах към 8кг но след бременноста ка4их доста, но това е от егн-то.докато бях на арбаска кухня слабеех, но после реших да съм на диета по бг вариант и стана оле-мале.те не ядат сладко и не закусват и не хапват между яденетата.ако не са гладни, просто не ядат.но много хляб консумират от франзелен тип и пак не са дебели-натура. newsm78

# 103
Ами в началото напълнях, защото работех в един ученически стол, и там може да ядеш на корем  Crazy
После откакто се преместих и живея с приятеля ми, свалих около 10 и сега съм си на килата на които дойдох от БГ.
Естествено, сега е време за наддаване, защото съм в още началото на бременноста, но за това после ще му мисля...

# 104
  • Мнения: 500
Плюс 5 кг съм, тук е просто трагедия, така сладко се хапва и кухнята е толкова хубава, че всички дебелеят. Хем си повтарях в началото, че неискам да ствам като италианките, но вече съм по-зле и от тях.

# 105
  • Мнения: 4 629
Малко отслабнах ама ми се иска ощееееееееееее. Не мисля, че живота извън България влияе по някакъв начин на килограмите ми  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 514
Дойдох тук 47кг, за няколко месеца станах 54кг, сладкарниците ми бяха любимо место. След това разбито сърце, депресия и анорексия, оп и станах 40 кг. Зарязах говедето и станах пак 47кг. Омъжих се и успях да кача 13кг за 2 години.....голяма гордост  Mr. Green Половинката започна да мърмори, не дава да съм отгоре  Laughing Един ден се отвратих от гледката на пачите ми  Laughing и бегом при диетолог. За 3 седмици свалих 4кг, искам да сваля още 8кг. До скоро не ми правеше впечатление, че до гъркините бях като манекен Simple Smile

# 107
  • Мнения: 464
Напълнях по простата причина, че изкарах 2 бременности за 2 години. Сега съм комплексирана от БГ фиданките и като се свърши ваканцията и се завърна към нормалния си начин на живот започвам строга диета и спорт!!! Peace

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 18:04 от МамНaТан

# 108
  • Мнения: 1 854
Напьлнях, защото спрях фитнеса и цигарите. Пьрвия пьт когато отказвах цигарите качих сьщо(8 кила Embarassed), поне сега сьм решила да не пропушвам отново(вече не пуша от почти 1 година).

# 109
  • Мнения: 7 430
Като дойдохме и напълнях с около 3кг, после обаче започнах работа и много бързо ги свалих - стигнах даже до 43кг  Crazy и започна всекидневно да ми се вие свят и трябваше да се освинча с 2-3кг...
Надявам се след като родя с двата мишока под ръка - бързо да си върна килцата (45-47кг) Mr. Green

# 110
  • Мнения: 345
ами аз да си кажа че за първи път когато дойдох в Испания качих 10 килограма Shocked,но после се оправиха нещата Mr. Green
а когато забременях качих близо 20 кг,но сега няма и следа отдях уф и за това много се радвам Grinning

# 111
  • Мнения: 3 478
Като се изключи това, че сега съм бременна, нито съм пълняла, нито съм отслабвала. Може би леко се поотпуснах обаче, ама пусти мързел.

# 112
  • Мнения: 3 423
Май-май се освиних, качила съм почти 30 кг.

# 113
  • Мнения: 768
Оооох болна тема. В началото като дойдохме си бях горе долу добре 56 кг на 172 ръст (малко пухкавичка впредвид че на сватбата бях 52). Като родих 1 път смъкнах до 58, после обаче пак забремненях на 7 месец след раждането и след второто раждане дълго стоях 66. Сега съм 62 и направо се отчайвам колко съм дебела. Като си видя старите дрехи XS, а сегашните S и М направо ми се плаче, ама съм решила твърдо да отслабна до лятото. Само нямам идея как да започна  GrinningVery Happy В събота си накупих разни мазила на Galenic срещу целулит и т.н., ама само това няма да е достатъчно навярно........

# 114
  • Мнения: 2 959
Първата година в Лос Анж. качих, но следващата година в Монтреал свалих и си нормализирах теглото. Може би първата година на орг- ма ми му беше необходимо да се адаптира към живота в Сев. Америка.

# 115
в началото от стреса свалих,след парватагодина качих кам 5кг,а след като забременях още 30 отгоре.Сега съм по слаба от преди...ами то остава ли време да ядеш..

# 116
  • Мнения: 7 914
Уф тема която ме настъпва по мазола! Embarassed

Много килца качих ... и все се боря с тях ама без резултат!
 #2gunfire


Довечера е пълнолуние ( и тогава се сваляло най-бързо) и утре ще се пробвам нищо да не ям...само вода дано това да е старта  Praynig
 newsm10

# 117
  • Мнения: 5 475
Като заминах първо за САЩ ,за 5 години качих 10 кг,винаги съм била 50-53 при височина 1,68,имайки предвид ,че за 6 месеца след раждането на дъщеря ми си върнах старото тегло.Та достигнах 63 кг.
  После ,вече в Италия,имах неблагоразумието едновременно да спра цигарите и противозачатъчните и  #Crazy хоп -още 5/6 кила отгоре,направо се уплаших от себе си..
  Сега от 2-3 месеца спазвам ниско въглехидратна диета и свалих около 4 кг и продължавам надолу.
  Не смятам да ставам 53 кг,защото и възрастта има значение( вече съм на 37),а и самата структура е важна (аз съм с едър кокал ),но ми се ще да стигна до 62-63,което според мен е идеалното тегло за мен.
  Така че продължавам да дерзая Grinning
   

# 118
  • Мнения: 508
Напълнях по простата причина, че изкарах 2 бременности за 2 години. Сега съм комплексирана от БГ фиданките и като се свърши ваканцията и се завърна към нормалния си начин на живот започвам строга диета и спорт!!! Peace

Това все едно аз съм го писала.За 2 години-2 раждания и съм като.........................СЛОН В СТЪКЛАРСКИ МАГАЗИН:(.Всичко се тресе около мен като вървя.Дали е от английките къщи строени на гредоред или от кг newsm78 се чудя.Май и двата фактора оказват влияние.От 40 преди 4 години сега съм 62кг. при височина 160.Дебелана.А,да не забравя и храната.Ям,ям а все съм гладна.Ужас.Дали пък не мога да отслабна понеже 10 -и месец кърмя.

# 119
Az sum v USA ot dve godini. Poddyrjah si syshtite kg. na koito si bjah i v BG-54. Sled kato zabremenjah, kachih samo 6kg, koito sled tova mnogo byrzo svalih. Sega sum si na sushtite(daje 1-2 KG po-malko) kilogrami, kakto predi zabremenjavaneto. Dano da e vse taka:).

# 120
  • Мнения: 7 091
Ей мамо Кенга ама не умират твоите теми да му се не види  Mr. Green Laughing
При първото си излизане за дълго от БГ напълнях със 7 кг като бяхме в Индия, ама мисля, че ако не се бяха опитали да ме уморят с тяхната кухня щяха да бъдат повече. Blush Като дойдох тука бях 1 година след раждането и аз активно си се опитвах да отслабна. Като се прибрах миналата година в БГ бях толкова слаба, колкото не съм била от като бях на 16 Simple Smile Бях много доволна от себе си Wink Като се прибрах в САЩ забременях..и сега пак съм малко слонче с потенциал  Mr. Green.

# 121
  • Мнения: 1 269
Напълнях с около 7-8 килограма.Винаги съм била 49-51 киограма,но след първата година в 4ужбина достихнах 60.Такова плюскане като за световно.Много ми харесва арабската кухня.Сега след 2-рото раждане съм +20 и сега си тровя живота с диети.Остават ми да сваля още 5 кг и ще съм доволна  Laughing

# 122
  • Мнения: 522
Аз пък отслабнах.След третото раждане имах 30 кг отгоре, но вече съм се в нормите, та даже и 2 кг. надолу!

# 123
  • Мнения: 7 803
кога нагоре кога надолу сега обаче съм на 0  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 992
В началото доста отслабнах, но може би беше от стреса, просто нямах апетит.

# 125
  • Мнения: 292
В началото доста отслабнах. Стигнах 43 кг и много се харесвах така, но малко след това забременях и качих 12 кг. Записах се в един фитнес център със солариум и сауна, платих годишна такса и ходех с удоволствие един месец след което центърът фалира и така и не ми върнаха парите  tantrum сега си правя разни упражнения вкъщи и ми излиза много по евтино  newsm47 остават ми да сваля още 2 кг и ще съм доволна и мисля да го направя до лятото smile3521

# 126
  • Мнения: 2 825
В началото като дойдох отслабнах с 5 кг. Много си се харесвах, но уви май всичко беше докато им свикна на храната  Mr. Green Сега си върнах 5-те кг, че и сложих още 5 отгоре  Sad
Е поне вече испанците не ми казват, че съм дръглива  Mr. Green , ама съм твърдо решена да си върна старите кг. Wink

# 127
  • Мнения: 7 837
Продължавам да отслабвам  Grinning

# 128
  • Мнения: 1 465
Не напълнях, задържах си старите килца поне 2 години. Но като забременях качих 15 кг, от които след раждането ми останаха 5 кг и още ме ядосват, и няма оттърване от тях - "уф ша му съ знай" Crossing Arms

# 129
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз като дойдох бях 62кг отслабнах 10кг, и след това забременях за втори път.Това че си хапвах доста от тяхната кухня не ми се отразяваше въобще, просто имах много движение, а и лятото тук не може да не се отслабне в адската жега Sick

# 130
  • Мнения: 5 299
Първият път като заминах, качих 10 кила Sick Blush...срааам, тъкмо почнах да свалям - и забременях. Сега все още съм си с +10, и много се надявам, че няма да качвам повече, защото не издържам ве4е Confused

# 131
  • MUC
  • Мнения: 571
Като дойдох  в началото качих 12 кг за 4 месеца.
Цяла година се борих после докато ги сваля  ooooh!
Сега съм си в нормата Laughing

# 132
  • Мнения: 2 952
Я излезте навън да се разберем по мъжки!! Mr. GreenКакви са тези 2кила , 3 кила.....на  едро се играе .... Wink Напълняли ми с 2 кила ..... Rolling Eyes Grinning Скици!

Общи условия

Активация на акаунт