Отговори
# 30
За скандалите знаем че нямате равни.
А че друг потребител казва мнение  Boto - и в случая правилно според мен веднага се събира една купчина потребителки да се възмущават.
Е какво като си бременна - нали не си бременна насила, ми това са части от ежедневието - един ще помогне, друг не.Сега да пускаш тема за това че някой не ти е помогнал да ти пренесе количката.Ми нямаш ли мъж, брат, баща, приятели?

# 31
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Потресена съм от начина на разсъждаване на някои хора в тази тема. Дали е бременна или не, дали има мъж, брат и т.н. също е без всякакво значение. Въпросът е, че е клиент. И то не в кварталната бакалия, а в магазин за стоки, които като ценова категория са си луксозни /не всеки може да си ги позволи, и количката не е 50-100 лв./ Ами, като влезнеш в един магазин и оставиш 500-600 лв. очакваш някакво елементарно обслужване. И хич не ме интересува, какви са им личните проблеми. Аз съм клиент и като помоля за помощ, очаквам поне адекватен отговор, а не селски изяви. Сигурна съм, че управителят им би бил на моето мнение. А, пък случая, в които нямат опаковка за столчето....без коментар.
Влизала съм в магазина, наистина са доста нелюбезни.
Ако бях на мястото на авторката, бих си поискала капарото обратно и бих отишла да пазаря в друг магазин - това не са единствените доставчици на Чико.

# 32
  • Мнения: 454
И на мен ми се струва, че steva79 е някоя от въпросните продавачки. Е, сега, след като прочетох поста, не се учудвам от постъпката.
elku - elena, напълно подкрепям твоето мнение  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз прочетох темата преди няколко дни,наистина отношението на продавачките е под всякаква критика.Искам да направя само уточнението,че този магазин нито внася Чико,нито е специализиран фирмен.Това си е просто магазин,който продава различни детски стоки,както и другите останали.Пиша това,защото съм имала контакти с вносителите на Чико и съм останала доволна,та да не се създава незаслужена отрицателна слава на хората...

Общи условия

Активация на акаунт