песнички и стихове за трактори

  • 2 777
  • 7
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, помагайте!
Синът ми Денислав е луд фен на всякакви селскостопански машини, най-вече трактори.
Ако знаете текстове на стихове и песни за такива машини, давайте.
Благодаря Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
За съжаление не знам песнички и стихотворения, но тук има картинки на трактори и комбайни за оцветяване Grinning
http://www.claas.com/de/funworld/fun_claasde.htm

# 2
  • София
  • Мнения: 39 756
Изощбо не се сещам за такива песни. На 1во четене ми изникна в главата песента на Слави за комбайна, ама ще ме биеш за тази идея Simple Smile

Малко фън по темата: http://www.segabg.com/13102001/p0130002.asp?work=print

И още малко: Аз съм завършила такава специалност, т.е. проектиране на всякакви такива машинарии. Цяла нощ чертая аз в хола (мама беше изгонена да спи в мойта стая), потя се и си плюнча молива. На сутринта влизам в банята за един бърз душ. Мама междувременно станала ... и надава нечовешки вик от хола. Питам я какво става, а тя усмихната ми отговаря "колкооооо е сладкоооо" Simple Smile

Да му изпроектирам няколко на сина ти? Simple Smile Трябва по бумащината да са ми останали все още няколко проспекта, мога да ви ги подаря Simple Smile

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Анмари, страшна ти е идеята. Малкият много се кефи на такива картинки и рисунки. Постоянно върви подире ми да рисувам трактори.
Ама пусто, като съм с две леви ръце - едни квадрати и кръгове чертая - нямам думи.  #Crazy
Давай рисунки.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 756
Ще ровя довечера Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 211
Аз се сещам една:
Черна съм машина,
пускам аз искрина,
търся си дружина,
ти вагон стани!

# 6
Тракторът на Ежко Бежко,
загърмя, забумка тежко,
буци тежки захвърчаха,
разорава ....
Апък горе на баира
Зайо Байо бригадира
с крачки мери той замята,
....

Сори, ама години наред се терзая за липсващите думички. Ако някой я е чувал - да помага. Иначе вярвам, че ще свърши работа на тема "трактори"

# 7
Ето една гатанка:
               Вол голям оре сега
               без ярем и без рога.
               Наведнъж по пет бразди
               той в полетата реди.
                                   Що е то?
                                  (трактор)

Общи условия

Активация на акаунт