Пак питанка за стимулациите с Клостилбегит

  • 21 667
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 841
Притесненията ми идваха главно то това, че тестовете за овулация не дадоха ясен резултат, нито + нито -, та затова пуснах темата. Но вчера прочетох в една друга тема тук в пробелмно, че при бит Прегнил е безсмислено да се правят тестове, защото не дават ясен резултат, така че би трябвало да си е било както обикновено - 12,13 ден. Това е успокояващо и обнадеждаващо, като се има в  предвид, че имам всички признаци на бременност : гади ми се вече десети ден, не мога да спя нощем, през деня мигам на парцали, ям като за последно, ПМСто го има повече от седмица, зърната на гърдите ми ще пробият сутиена и мнооооооооого ме болят Rolling Eyes......Чакаме, понеделник е Денят! Praynig

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Стискам палци за големия понеделник Praynig Успех Милена.

# 17
  • Мнения: 1 320
ай, дано, дано, дано Praynig
стискам всички видове палци!

# 18
  • Мнения: 507
Това ще е една наистина много добре новина.  Hug Да докаладваш непременно, какво става. Хи-хи, дано дано,  Praynig  радвам ти се от сърце. Да ти споделя, че и аз имах такива признаци в началото  Heart Eyes

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, Милена newsm10  newsm17

# 20
  • Варна
  • Мнения: 841
Днес теста е отрицателен, май избързах, ама не издържах. Дали ще стане положителен - божа работа. Какво ще да става, излизам в отпуска и го удрям на живот Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Изчакай до понеделник...тогава ще е големия ден. Успех  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт