Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 15

  • 19 329
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 57
of...край на работен ден и за мен.. Hug
всичко е наред днес, без излишен страх за нещо и притеснения..

 ама такъв кошмар сънувах...видях бившото ми гадже(от преди 7 години някъде) че бяхме на някaкув блок а той искаше да ме бие-или да ме убие не разбрах-и а3 исках да си тръгна от там...

утре ще си ходя по cентера с майка ми..искам да ходя по магазини (на glou по точно) да потърся мъско пуловерче

# 286
  • Мнения: 213
Момичета, стига с тези лоши сънища, само хубави  Peace
Еееее днес накупих толкова подаръци, блузки с такива хубави модели и мотиви  Heart Eyes Харесах и още някои подаръци за моя мъж  Sunglasses
Днес международните компании в Истанбул работят както е работен ден и за България, но аз си почивам, едно предколедно чистене. След Коледа стягаме багажите, да се доберем до Венизелос и след това - цоп в Пломари, Лесвос  Crazy Crazy Crazy

Мери, добре си посъветвала iou, подкрепям.  Peace

Целувки, починете малко преди празнуването  Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 2 786
Калимера  Hug

Лина, и аз съм на мнението, че гърците са много спретнати и чисти или поддържани с една дума  Peace
Много е приятно  Grinning

Момичета, пуснете си новата темичка преди да сложат катинарчето на тази  Wink

Може дори да запазите заглавието, спенете само числото Simple Smile
Все пак е актуално предпразнично все още   bouquet

Лек ден на всички и честити ви покупки!
(Аз получих подаръци и картички от Гърция вчера)  Grinning

# 288
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета!

Ние в петък бяхме на едно фирмено парти, и понеже вече ми залипсва много Елада, та след него отидохме в Планета клуб. Да си послушам гръцка музика на воля. Всичко беше на 6, но по едно време като почна крайната българска чалга, от рода на "Тез червени домати.... направо ми призля.... не знам след като заведението е за гръцка музика защо трябва да пускат друг тип. Както и да е...
Другата година си идваме за постоянно. То и преди ми беше за постоянно, но бях без деца. Сега във вторник заминаваме за Ливан, и там много обичам да ходя. Там ще пазарувам.

Лина, ти добра работа си свършила с пазаруването. А най-хубаво е когато гледаш усминтатите лица на близките си при вида на получените подаръци.
А тук в БГ е едно мръсно, едно... нямам думи просто. Хич не ми се обикаля по улиците. А и времето днес е гадно.

Спретнати, чисти, суетни - на мен ми харесват.

За заглавието е добре, даже досега търсех някаква картинка с дядо Коледа и да е свързано с Гърция, но не успях да намеря. Да я включим към темата, или пък просто да е нещо празнично.

Iou, да споделиш какво си напазарува Simple Smile

Приятна вечер от мен засега!

Подготвих тема, ако никой няма възможност мога да пусна. Няма да бързам все пак, тъй като може някои от пускащите обикновено да подготвя вече. Ако все пак мога да помогна пишете.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 16:28 от Melany

# 289
  • Мнения: 57
ЗДРАВЕЙТЕ

днес бях до центъра..нищо не съм купила за мен,само едно пуловерче от ФОКАС за приятеля ми.
днес много ме ядоси и не съм на настроениe за nistho.. Crossing Arms

# 290
  • Мнения: 85
iou, не се ядосвай. Идват празници. А други на твое място, ако ги ядоса половинката им няма да му купят нищо, а за себе си шопинг голям ще направят.  Joy

# 291
  • Мнения: 213
Мелани, ами то затова моят човек казва, че се чувства добре у дома си в БГ заради наблюденията му, че ние обичаме гръцка музика  Wink Хората в Ливан са страхотни, моите приятели кипърци са ми споделяли много неща за маронитите. още повече, че някои от тях са отгледани от баби маронити   bouquet Страхотно прекарване ти желая там!

Това "за постоянно" при нас ще е след около 5 години, поне такива са плановете  Peace Колко сме говорили по тази тема, моят много се беше притеснил, че не ми дава възможност за постоянен дом и т.н. После като го убедих, че моят дом е там, където е той, побърза да ме предупреди, че за близките 5 години, щом не искам от него да променя начина си на реализация, ще сменям дома си на всеки 1-2 години. Няма проблем, казах, ние Бг и без това сме си номади  Wink Сега обаче отиваме у дома, човек трябва да поддържа връзката с дома, независимо от хората и взаимоотношенията, които го карат да страни  Peace

Мел, пускай темата  Hug Hug Hug Аз съм "за", благодаря за усилията да търсиш картинка   bouquet

Iou, много си сладка, я не се цупи, не ти отива  Crazy Crazy Crazy

# 292
  • Мнения: 57
мили дами какви са oтносенията ви с братя на мъжа ви? имам огромен проблем а не знам как да реагирам

# 293
  • Мнения: 85
Моля, заповядайте в новата Коледна тема.

Позволих си да я пусна, за да не ни заключат пък на вас оставям да я изпишете от до. santa2

Общи условия

Активация на акаунт