Кожени щори

  • 1 734
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Аз нямам думи  Shocked ,а вие?Някай знае ли нещо по въпроса?
http://bginterior.info/luksozni-kozheni-shhori-ot-suntwist/

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не е задължително да имаме думи! Имам позната, която хвърли маса пари за позлатени корнизи на пердетата! ooooh! Нищо вече не ме учудва! Просто ми е интересно - този тип щори спокойно и доста добре се почистват в банята под струя вода, АКО са алуминиеви, но кожени.....  newsm78 колко ли време съхнат?... newsm78
 Със сигурност имат и ще имат почитатели - важното е да са уникални, а не практични!

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Интересно предложение. Според мен не се перат, а се почистват с влажна кърпа, а и кожата задържа по-малко прах като че ли  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 155
Страхотни са! За съжаление са доста скъпи, а и жалко за животинчетата...

# 4
  • Мнения: 8 999
На мен ми харесват. А за почистването - предполагам, че поддръжката не е по-различна, отколкото за която и да е кожена вещ. Има си специални препарати. Предполагам, че скъпи кожени обувки или чанта няма да измиете на душа в банята.
А доколкото имам опит с кожи - достатъчно е само да се осмуче с косматата четка /приставка/ на прахосмукачката.
Змийските и крокодилски кожи не ми допадат.

# 5
  • Мнения: 677
Аз нямам думи  Shocked ,а вие?Някай знае ли нещо по въпроса?
http://bginterior.info/luksozni-kozheni-shhori-ot-suntwist/
Не ми допадат!
Преднамерено и претенциозно! Laughing

# 6
  • Мнения: 1 844
харсвам нестандартните решения,но лично на мен такива щори не ми допадат..разбира се,всеки си има вкус..

# 7
представям си как се напича. Аз си сложих дървени такива - естествен изолатор Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 800
Аз нямам думи  Shocked ,а вие?Някай знае ли нещо по въпроса?
http://bginterior.info/luksozni-kozheni-shhori-ot-suntwist/

не мисля, че искам да знам нещо по въпроса  Laughing

поредния кич Sick

# 9
  • Мнения: 14
Ние имаме кожен диван,чистя го с вода и специален за целта шампоан който производителите ни пратиха заедно с дивана.Предполагам и тези щори се чистят по същия начин и според мен ще бъде много лесно за почистване.Естествено за баня не са подходящи тъй като кожата попива влага.

# 10
  • Мнения: 1 632
И на мен ми харесват!

# 11
  • Мнения: 10
хммм  много инересно наистина-тежкарско някак си браво.И според мен почистването ще е по лесно от колкото на другите щори аз савсвм скоро намерих начин за почистване на моите щори-най-сетне,фирмата от която ги поръчах се захванала и с почистване ...

# 12
  • Мнения: 18 542
Нищо чудно, има даже кожени плочки за бяна.  Wink
На мен ми харесват, стилни са.
Тъй като цената им ще е висока, надали всеки втори ще си сложи...така че въпросът с убийството на животни за производството им няма да е по-различен от това да убиват за дивани, чанти, обувки и т.н кожени изделия.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 13:17 от Миоки

# 13
  • Мнения: 56
едно записче от мен да ви следя  Peace

# 14
  • Мнения: 3 376
Никъде не пише,че са естествена кожа.

Общи условия

Активация на акаунт