ПЛЕВЕН - 74

  • 18 008
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мулатчето на двете снимки е едно и също, даже с една и съща блузка.

Да бе вЕрно са с еднакви блузки. Joy

# 46
  • Мнения: 645
 hahaha hahaha hahahaне стига ,че с Дикси сме ползвали един татко ама и май и дрешките са ни еднакви, е ама и аз да не видя нещо Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 4 390
desi_tanova , заповядайте, добре сте ни дошли. Hug
Да кажат докторите във форума, дали Велинка е заразна още и пристигайте. Ако не е заразна, поне ще си поиграят дечицата. Grinning

Добре дошла на Ели! Hug

Дикси, смях се от сърце с резултата. Joy
Един негър ще ви е гонил с Деси, мда...
Ще го пробвам и аз, да се похиля.

Момичета, благодаря ви за пожеланията! Hug И аз много се надявам да не се опъпчим!
Пия ЦеТеБе с цинк и се надявам никакви пъпки да не ни развалят пътуването.
Люси, Велина е добре. Снощи вдигна лека Т, пъпките само по гръбчето я сърбяха и поплака, защото много й се спеше, а сърбежът я смущаваше и пречеше, но през нощта беше спокойна.
Вчера й дадох лъжичка червено вино ,да избива каквото има. Като цяло леко я кара - малко пъпки по лицето, няколко в ушенцета, в косата 6-7, по гениталиите 2, на дланта 1, по гърдичките 7-8 и по едната ръчичка 5-6. На крачетата дали има 1-2.
Да ви кажа, че в Санита и 13-та аптека /до ВиК/ правят специална пудра за варицела. Вчера отидох да си взема, но жената била в отпуск, та днес ще отиде да я направи и към 15 ч. ще си я взема. Мои приятелки са ползвали пудрата и казват, че облекчава много! Да знаят тези, на които им предстои да се шарят, че е ефикасна.
Дават я без рецепта, но трябва да кажете, че личният ви лекар ви изпраща. Peace

# 48
  • Мнения: 1 951
Дивиана, заразна е в последните 1-2 дни от инкубационния период, който е около 12-21 дни (средно 14) и по време на обривния период до завяхване на пъпките. Така, че още ти е валидна поканата. Даже онази ден казвах на Емо, Митко да вземе да я изкара тази варицела преди да се роди бебето.

Един негър ни е гонил, даа.... Mr. Green

# 49
  • Мнения: 4 390
Дикси, благодаря. Hug
Който иска да се възползва, да ми пише на лични за адрес и телефон. Grinning

# 50
  • Мнения: 9
Здравейте мами!

Днес времето беше чудно преди обяд.Дано много от вас да са се забавлявали навън с малките човечета
desi_tanova благодаря за инфото относно педиатъра в 3то ДКЦ.

# 51
  • Мнения: 50
Ей супер временце беше ,ние бяхме из Дружба и на консултация.Боби е 7 и 400 . Бързичко се развива (като за 5 месеца) хахаха.Даже д-р Кабалан(ортопеда) каза ,че малко едричък върви  Joy . Е предполагам няма да шишко като порастне.Все ще си го обичкам  Heart Eyes
Дайте линк на този сайт със снимките.
И аз се регистрирах снощи в плевенския сайт (blackcherry)

# 52
  • Мнения: 22 427
Здравейте и от нас. ))))

Днес времето наистина беше чудно, но ние скоропостижно се прибрахме. Бяхме в МОЛа и Калина като ревна в един момент, хайде бързо на вън, но и там не спря. А аз имах малко работа и тя близо 30мин яко рева, спеше и се, но не иска да заспи. Чак като се прибрахме легна и спа до преди малко. та пропуснахме обяда и чак сега хапна.
Вчера и купихме детска количка, много хубава, стабилна, гумите са и големи почти колкото на истинската и Калина спокойно се вози и в нея. ))) Цяла вечер я разхожда из къщи. ))) Вече самостоятелно минава доста голямо разстояние, та тези дни ще правим питка. ))))

# 53
  • Мнения: 50
Е,браво на Калина. Тя на колко беше?

# 54
  • Мнения: 50
Аз си направих това със снимките,моето бебе е русо (въпреки ,че таткото е мургав) !!! но незнам как да го кача

# 55
  • Мнения: 113
Здравейте!!! Hug
Много пишете ей!Аз ви хвърлям по едно око.Връщам се да чета и ако се сещате за нещо ефикасно за запушено носле-какво ли не пробвахме ooooh!

# 56
  • Мнения: 189
Ето ме и мен.Мног пишете,не мога да ви насмогна да ви изчета....Днес бяхме "градска",иначе казано бях по центъра....Имаше толкова много майки с деца/това ми направи впечатление/-все едно имаше манифестация....Драго ми стана и ми се напълни душичката от радост,деца,деца...
Да си призная,днес ме застигна Ерота,добре,че се обади,щото аз съм блейка....та ако подминавам някой..не се сърдете,явно тази единствена среща ми е крайно недостатъчна....Което ме навежда на друга мисъл...Кога пак ще се видим?
П.П.По повод иницативата.Майка ми отскоро е директор на дома в Тотлебен,ходила съм там,не ми се иска да си спомням....Лошото в цялата работа е,че държавата нехае за тези деца....колкото и да се стараят хората,които работят там,държавата им връзва ръцете.....Не ми се изпада в подробности....

# 57
  • Мнения: 50
И аз съм навита за среща.Утре май пак ще е по-хубаво времето.Ще ми е много трудно да дойда след 7 вечер,защото почваме масажа и гимнастиката и до 9 вече е окъпан и в леглото.АКо има възможност утре да се видим,една следобедна срещичка  Grinning
цветито,пробвай с инхалаций от мента,незнам дали детенцето ще иска да стои.В една тенджера с вряла вода капваш 3-4 капки мента. и така на парна баня с една хавлия на главата диша тази пара.Само няколко пъти като го направиш и ще има ефект.Синузит се лекува също по този начин.

# 58
  • Мнения: 2 070
Момичета, давали са ни по БТВ с Грета, за детските площадки
Наясно ли сте къде да търся линк към обедните новини или самият репортаж?

# 59
  • Мнения: 189
Аз съм навита за среща следобяд,при нас е същото положение вечер...
Само как да се разберем,аз мога да изляза и преди обяд,днес Хриско я кърмих навън,нали беше топло,но след 16 часа като се скрие слънцето почва да става студено...Къде  и кога само да се разберем.Ако искате в Градската?

Общи условия

Активация на акаунт