Гризчето е вече мама на двама юнака!

  • 2 411
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Благодаря ви, мили момичета, за честитките и пожеланията  Hug  bouquet Heart Eyes Ние сме си вкъщи от 3 дена. Все още сме тотално луднали, на въртележката, и т.н  ooooh! ooooh! Айде сега някой да ми обещае, че ще се оправим  Laughing

Раждането беше в Токуда под вещите ръце на д-р Диков  Heart Eyes Изключително съм впечатлена от неговия професионализъм и отношение. Предполагам са малко лекарите в България, които се навиват да водят нормално раждане на 3-килограмови близнаци, при това заченати ин витро. При това, той не само се "нави". След раждането ми сподели, че и той мисли, че сме взели правилно решение, като сме избрали естествееното раждане Simple Smile

Раждането беше тежко, и двете бебета бяха издърпани с вакуумен екстрактор, понеже бяха твърде увити в пъпната връв и напъните не вършеха никаква работа. Но всъщност трудният момент беше кратък, а след него еуфорията си заслужаваше  Laughing Освен това възстановяването тече мноого бързо. Анестезиологът, който ме приспа за зашиването (няма как, имам си кърпежи), също се казваше Ясен и се оказа баща на близнаци! Много се накефи, че "най-после някой си кръсти детето на него" и от една мама на близнаци, която роди на следващия ден, разбрах, че и нея навивал да кръсти едното дете Ясен  Laughing

Това е от мен за сега. Айде, стискайте палци да се научим бързо и да преодолеем леко започващите колики  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 494
Мило майче, ЧЕСТИТО ДВЕ МАЛКИ МИШЛЕТА!!!!!!Много се радвам за вас, да се слушкате, гушкате и обичате много!!!!!!!Целуни сладките ви коледни подаръчета - момченца от мен!!!

# 17
  • Мнения: 4 306
Ей, Гризанчеееееее! Честито ви прибиране  в къщи!
Тържествено ти обещавам, че ще ти стане по-леко, ама време иска. Децата стават по-контактни и забавни. В началото ще ти се струва, че си в тричасов цикъл, от който нямаш пет минути свободни и то е така. Особено, ако сте със силно изразени колики. Но нещата лека, по-лека влизат в ритъм, ставаш по-ловка със смяната на пампите, с храненето. Не отказвай никаква помощ, ама никаква. Спи като войник за по десет минути, научава се човек и това да може, ободрява много.
Кърмите ли се? Защото мен лично това в началото много ме притесняваше, цеденето и т.н. В смисъл, че отнемаше много време и се чувствах като в центрофуга.

# 18
  • Мнения: 415
Гризка,
честита двойна радост! Да са ти живи и здрави момчетата!
По-леско... не мога да ти обещая, но ти обещавам голям купон  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 334
Още веднъж честито и от мен!  Hug   bouquet
Много са хубави юначетата, да растат здрави, силни и разумни! А за теб нямам и съмнение, че ще се справиш с тези толкова очаквани бебчета!  Hug
Юлчето

# 20
  • София
  • Мнения: 1 022
Гризката едно голямо двойно честито и от нашата банда Simple Smile Да сте много здрави и да се чувствате винаги уютно в семейството!

Хм... лесно... и аз не знам  Wink Със сигурност лудницата от първите месеци ще премине и прекрасните моменти ще стават все повече   bouquet   bouquet   bouquet

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт