Осоляване и последствия

  • 12 462
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 280
Извинявам се за правописните грешки  Blush

# 46
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Пълна лудница ooooh!
Аз съм чувала, че много хора са го правили и все още го правят, досега ми звучеше просто тъпо, но не съм предполагала, че е и опасно. Не мога да си представя как няма да слушаш педиатъра си ами бабите, това е идиотското в случая. Дано бързо и без последствия оздравява малката душичка и родителите да си вземат урок.
P.S. Може ли линкче към темата с бабешките изцепки, ще ми се да съм подготвена какво може да чуя?

# 47
  • Мнения: 225
Ужас!Не знам това дали е невежество или  какво е ..
А като си помисля ,че преди години  свекито ме караше да соля сина си. ooooh!.
И като отказах ме обяви за луда...Ама сега ще  и го прочета..
Горките малки съкровища . Дано да се оправят по бързо!

# 48
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не слагам и не бих осолила.

# 49
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ясно е, че се възмущаваме на тези родители........

somebody аз също не познавам някой дето са го осолявали като малък...

# 50
  • Мнения: 3 092
Според мен ще е добре да ги осъдят тези родители, но законите ни куцат !  Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето го и отговорът ЗАЩО:

"Родителите опонирали, че осоляването е традиция, която не бива да се пренебрегва"!


Моля ви хора, традициите не са това, което бяха!  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 2 237
Е точно за този невеж отговор си заслужават съд.Умишлено осоляване щото видиш ли това било традиция ! Какви са тези хора бе, не знаят ли колко може да бъде опасно !?  Вчера гледах по Анимал планет за зоополицаите...Та там за това че човека си държи кучето без подслон и храна , могат да го осъдят.И това за животно.А тук даже и хората нямат защита, камо ли животните.Да не говорим пък за мъничко бебенце, което даже не може да се оплаче или да избяга от осоляването  Confused

# 53
  • Мнения: 109
Просто незнам какво да кажа,нямам думи!  #Crazy
Дано малкото мишлеце да се оправи по бързо!

# 54
  • Мнения: 6 713
Господи, нямам думи какви идиоти имат деца!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Горкото бебенце, дано се оправи бързо! Какво ли друго му готвят тия идиоти? #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • Мнения: 336
Току що прочетох статията и се ужасих от факта, че хората продължават да си живеят в XIX в.

# 56
  • Мнения: 577
Не мога да си представя че има такива хора. Да има толкова информация за вредите който причиняват повечето бабини суеверия и пак да ги прилагат.
Но най ме учуди това:
Мислили, че му правят добро. Докторите предупредили, че ако продължат да прилагат подобни обичаи, детето може да загине, но те опонирали, че осоляването е традиция, която не бива да се пренебрегва..

Според мен закрила на детето трябва да обърне внимание. До колкото разбирам от изказването на родителите те няма да прекратят осооляването защото било традиция която не се пренебрегва.
ПОТРЕСЕНА СЪМ.  Praynig Praynig за това детенце да се оправи.

# 57
  • България
  • Мнения: 457
УЖАС!!!Нямам думи просто!Направо не мога да повярвам,че все още има такива хора,които прилагат "бабините методи".Та това е смешно,а и в някои случаи като този и опасно Cry
Дано се оправи детенце Praynig

# 58
  • Мнения: 123
Това е тежка телесна повреда, ако за нея се отнемаше детето нямаше да се практикува - или още по-лошо изгорените бебета нямаше да се водят на доктор.  
Познавайки до някъде психологията ни, съм по-склонна да си мисля че пак ще си солят децата, но няма да го водят на доктор.
Интересно случката, ако беше станала в Холандия, САЩ , Канада  или някоя друга подобна държава където държат на правата на детето каква би била развръзката за това семейство? Дали нямаше редовно да ги осоляват в затвора родителите.
Това си е опит за убийство.

# 59
  • Мнения: 165
Ужас просто, нямам думи, как ще поръсят горкото детенце с едра сол - аз с такава осолявах скоро риба, която след 12 часа беше станала на чируз..просто нямам думи...Дано се оправи душицата  мила!

Общи условия

Активация на акаунт