Кой АГ доктор от Токуда ще ми препоръчате?

  • 52 462
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте,
пускам тази анкета,защото съм решила да ходя на АГ консултации в Токуда и после да раждам там. Но възниква проблемът, че не мога да си избера доктор, тъй като искам един да си ме гледа от самото начало. Днес мисля да се обаждам да си записвам час за първа консултация, но се колебая. Ходила съм при Попова, Евтимова,Лазарова, но не знам към кого да се обърна от всички да се обърна.Моля помогнете ми като ми препоръчате най-добрия АГ в Токуда.Съжалявам, ако темата се повтаря някъде, но темите,които гледах за Токуда нямаха анкети, а мисля, че ще е от полза и на други бъдещи мами.Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 238
Здравей,
Може би темата ти трябва да се премести в Здравен справочник, но ще ти отговоря докато е още тук Simple Smile
Малко ще ти е трудно да определиш кой е най-добрия лекар защото никоя от нас не е ходила при всичките - всеки има различни впечатления. Лично аз ходих на ЖК при д-р Евтимова, но тъй като тя не изражда на края ме пое д-р Попова. Страхотен човек е и лично при мен с раждането на близнаците се справи много добре   bouquet В същото време на смяна беше и д-р Димитров, който ме прие и беше и на раждането... ами и от него имам отлични впечатления.  Peace Снаха ми пък е била при д-р Кирякова - за нея тя е най-добрия лекар там.
Сигурна съм, че всички други мами ще ти кажат подобни неща и за другите лекари, също така и лоши неща за някои от тях. Така, че най-добрият АГ е много субективно нещо.
Успех в избора и съм сигурна, че който и да избереш ще попаднеш в добри ръце  Peace

# 2
  • Мнения: 196
Аз имах проблем преди време - задържан аборт и съм лежала в Токуда та имам впечатления от повечето лекари. Мога да ти кажа със сигурност при кой да не ходиш - д-р Кръстанова - за мен тя не е лекар. Държи се много грубо и недодялано. Ходила съм на преглед и при д-р Герганова - малко е студена, почти не говори, не обяснява. Добри лекари са д-р Димитров, д-р Кирякова /за мен тя е истински лекар и знам, че при повторна бременност пак нея ще избера за следене на бременност и раждане/. Лошото е че часовете й по-здравна каса са голям кът и записването става за месеци напред.  За водене на женска консултация - по здравна каса работят само д-р Евтимова и д-р Кирякова. Д-р Колева /една младичка/ пък дежуреше през нощта и общо взето ми стори абсолютно незаинтересована, може би защото много й се спеше. Д-р Диков също е много търсен.
Двамата д-р Карагьозови не се занимават с бременност и родилна дейност. По младият е завеждащ отделението и е много симпатичен човек. Минава на визитация през всички пациентки да пита има ли някакви проблеми.

# 3
  • Мнения: 332
Твърдо Диков и Лазарова  Peace
Аз бях на ЖК при Ефтимова и не бях доволна, претупва много.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 072
Който и да избереш, с изключение на "д-р" Кръстанова - няма да сгрешиш!  Peace

# 5
  • Мнения: 4 017
Гласувах за Диков, но бих се доверила и на Димитров, Герганова, Лазарова....

# 6
  • Мнения: 1 475
Аз днес се записах при д-р Гераганова, ходих и при Димитров, но незнам защо прецених да е Герганова, на мен пък ми се стори по-приказлива от Димитров ,иначе и за двамата знам, че са отлични специалисти!

# 7
  • Мнения: 1 409
Д-р Димитров е много добър избор,аз раждах при него и съм много доволна  Peace

# 8
  • Мнения: 196
tonkabonka аз търсих из темите да прочета какво ти е причинила Кръстанова, но не можах да намеря. За мен тя е един отвратителен човек и въобще призванието й не е лекар. Такава безчовечна жена #Cussing out #2gunfire

# 9
  • София
  • Мнения: 23 072
Захира, виж в профила ми на последни публикации - мисля, че на 7 стр. беше!  Peace Ще познаеш по дългия пост!

# 10
  • Мнения: 122
Гласувах за др.Диков, но ти препоръчвам също и др. Кръстанова и др.Колева от всички съм много доволна

# 11
  • Мнения: 55
 moresmile  доктор Дидо Илиев!!! Въплъщение на внимание , усет за такт и  всеотдайност. Благодаря Ви Док, че не ни оставихте за миг!!! moresmile

# 12
  • Мнения: 195
Здравей, angel1,
ходила съм преди на профилактични прегледи при Димитров, 2 мои приятелки раждаха при него и те също са много доволни. Той е изключително мил и любезен. Когато разбрах, че съм бременна си записах час при него, но понеже беше за след 2-3 седмици, му се обадих по телефона. Каза, че е късно и ме извика да отида след 3 дни, в ден, в който по принцип няма часове. Вчера бях там, гледа ме на ехограф, обясни ми по снимката кое какво е после си говорихме за това какво следва и т.н. Общо прегледа ми беше 40 мин. Той не работи със здравна каса и не води ЖК, понеже е в болницата и не е на разполужение постоянно (вчера имаше 3 операции и се освободи към 3ч чак). Препоръча ми да се запиша някъде по каса, за да се възползвам от безплатните прегледи и най-вече изследвания. В Токуда само Ефтимова е по здравна каса, записах си час, но чак за 26 януари. Чувала съм и от други, че малко претупва прегледите, понеже има много пациентки. Лично аз може би ще запиша ЖК някъде другаде и ще ходя и при Димитров и при него ще раждам.
Дано да сум ти била от помощ  Hug

Беше ме питала във вълшебното списъче на успеха кога съм на лекър, но ти отговорих на лични, за да не досаждам там.

# 13
  • Мнения: 285
да, благодаря ти Буболинке.
А добре, аз съм си записала час за доктор Попова, при нея последния път бях доволна. А след като в Токуда не може да се води ЖК по ЗК, къде да отида и как става?Джипито ли трябва да ми даде направление и мога ли примерно да си ходя на ЖК в местната поликлиника при някои Аг, а при Попова само ФМ примерно, ехограф и консултации от време на време и раждане?

# 14
  • София
  • Мнения: 23 072
да, благодаря ти Буболинке.
Джипито ли трябва да ми даде направление и мога ли примерно да си ходя на ЖК в местната поликлиника при някои Аг, а при Попова само ФМ примерно, ехограф и консултации от време на време и раждане?
Най-добре се запиши при някой по ЗК, който ти е сравнително близо! Аз така направих, а за изследвания като ФМ или просто ехограф съм си ходила на други места, разбира се платено.

Общи условия

Активация на акаунт