гост

  • 3 831
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 190
Само с разговор ще разсееш съмненията си.Съветвам те да му кажеш какво си видяла и да го попиташ за кой е предназна4ено
Нищо няма да разсееш.
Вариант 1: Ако подаръкът е за теб, се получава конфузна, и честно казано смешна ситуация.
Вариант 2: Ако човекът все пак има любовница (дано не е това) и иска да го прикрие, веднага ще набави втори комплект бельо.
И накрая пак няма да си сигурна, че си узнала истината. И ще се терзаеш.

# 16
  • Мнения: 562
Кажи ,че си  харесала  луксозен комплект бельо от севън секъндс  и ще да провериш колко точно струва .



 newsm10

Тогава няма да си му го казала със скандал, ще му го "намекнеш" прекомерно ясно и той ще остане  Shocked Мисля, че това е най-добрият вариант!  Laughing

# 17
  • Мнения: 562
Спокойно де, може просто да го е скрил на друго място, в къщи някъде, няма 20 дена да разкарва скъпото бельо до бутилката за газ я. Wink
Пък ти му кажи, че нямаш претенции за коледен подарък- каквото той реши, иначе може да му объркаш плановете и да хукне човекът да връща бельото Laughing. Пък като ти подари на Коледа нещо различно от бельо ще има "ела че ми трябваш" на връх Коледа. Пък може и да е скрил нещо за колега или приятел, изчакай първо да чуеш обяснението и тогава бой по манерката Wink

Това май е по-добро, само че без да вярваш, че е за колега или "приятел". На такива не се подарява подобно нещо я.  Confused
И ако имаш нещо различно му кажи - "А аз мислех, че луксозното бельо е за мен" (само че със спокоен и разочарован тон  Laughing

# 18
  • Мнения: 77
red дори и да си мъл4и,тя пак ще се терзае и вместо да 4ака до коледа да види дали ще полу4и бельо,по-добре от сега да си знае как стоят нещата

# 19
  • Мнения: 562
red дори и да си мъл4и,тя пак ще се терзае и вместо да 4ака до коледа да види дали ще полу4и бельо,по-добре от сега да си знае как стоят нещата

И това не е никак погрешно. И аз не знам ...

# 20
  • Мнения: 562
МОже и така да е,ама тогава що ще я пита кво иска и колко иска?
Ами например за да види дали е улучил долу-горе желанието Simple Smile

Едва ли... И ти не го вярваш. Може и да го е скрил пък ...

# 21
  • София
  • Мнения: 7 190
red дори и да си мъл4и,тя пак ще се терзае и вместо да 4ака до коледа да види дали ще полу4и бельо,по-добре от сега да си знае как стоят нещата
По-добре да се терзае следващите 20 дни, отколкото следващите 2 години.

# 22
  • Мнения: X
ахам...и да си го облича тайничко от време на време

# 23
  • на майната си
  • Мнения: 425
Бих си купила същото, ще следя реакцията му след като му се представя подобаващо с него:), но едно яко насмитане няма да му се размине.

Не бих стискала 20 дена - ще се саморазпадна от нерви Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 7 990
Ако бях на твое място, най-вероятно щях да започна мноооооооооого внимателно да го наблюдавам - по-непривични навици, ако започне да се задържа повечко пред огледалото, ако стане по-потаен, зачестят запивките с приятели, служебни срещи, вечери, командировки...Ясно е, че коледното ти настроение е отишло по дяволите заради изчезналия пакет, но изчакай да видиш какво ще последва, за да не прибързваш с действията. Дори и да питаш в прав текст, той ще каже, че това е на Пешо за жена му изненадата и Пешо набързо ще ти се обади да ти потвърди...Да не говорим, че може и да ти се озъби защо си му ровила из багажника, какво си търсила и т.н. Нищо няма да постигнеш с директно питане...
Идеята за диктофона е като по филмите, но и тя не е работеща... Наблюдавай го, тия неща започват да си личат рано или късно...Съботно-неделно ако тръгне я на пазар, я да прави нещо с колата, му кажи, че искаш да се поразходиш с него... И наблюдавай реакцията...Изненадай го на няколко пъти с желание да го придружиш, то ще си покаже...

# 25
  • София
  • Мнения: 7 190
Ако бях на твое място, най-вероятно щях да започна мноооооооооого внимателно да го наблюдавам - по-непривични навици, ако започне да се задържа повечко пред огледалото, ако стане по-потаен, зачестят запивките с приятели, служебни срещи, вечери, командировки...Ясно е, че коледното ти настроение е отишло по дяволите заради изчезналия пакет, но изчакай да видиш какво ще последва, за да не прибързваш с действията. Дори и да питаш в прав текст, той ще каже, че това е на Пешо за жена му изненадата и Пешо набързо ще ти се обади да ти потвърди...Да не говорим, че може и да ти се озъби защо си му ровила из багажника, какво си търсила и т.н. Нищо няма да постигнеш с директно питане...
Идеята за диктофона е като по филмите, но и тя не е работеща... Наблюдавай го, тия неща започват да си личат рано или късно...Съботно-неделно ако тръгне я на пазар, я да прави нещо с колата, му кажи, че искаш да се поразходиш с него... И наблюдавай реакцията...Изненадай го на няколко пъти с желание да го придружиш, то ще си покаже...

Именно.
А тези действия доста успешно могат да се уплътнят 20 дни все пак.

# 26
  • Мнения: 562
Ако бях на твое място, най-вероятно щях да започна мноооооооооого внимателно да го наблюдавам - по-непривични навици, ако започне да се задържа повечко пред огледалото, ако стане по-потаен, зачестят запивките с приятели, служебни срещи, вечери, командировки...Ясно е, че коледното ти настроение е отишло по дяволите заради изчезналия пакет, но изчакай да видиш какво ще последва, за да не прибързваш с действията. Дори и да питаш в прав текст, той ще каже, че това е на Пешо за жена му изненадата и Пешо набързо ще ти се обади да ти потвърди...Да не говорим, че може и да ти се озъби защо си му ровила из багажника, какво си търсила и т.н. Нищо няма да постигнеш с директно питане...
Идеята за диктофона е като по филмите, но и тя не е работеща... Наблюдавай го, тия неща започват да си личат рано или късно...Съботно-неделно ако тръгне я на пазар, я да прави нещо с колата, му кажи, че искаш да се поразходиш с него... И наблюдавай реакцията...Изненадай го на няколко пъти с желание да го придружиш, то ще си покаже...

Именно.
А тези действия доста успешно могат да се уплътнят 20 дни все пак.

 newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз съшо мисля, че трявба д аизчакаш до Коледа без изобщо да споменяваш за бельото. Ми може човека хем да ти даде пари за Коелда, хем да те изненада с бельо.
Няма да се стърпя и ще кажа, че историята много ми прилича на "Мисис Биксби и палтото на полковника" на Роалд Дал. Веднага с това асоциирах като прочетох първия постинг  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 46 511
Коледа не е толкова далеч, все ще изкараш до тогава, пък, ако не ти го подари, тогава предприемай нещо.

Как пък няма да си ровя в багажника, това си е нашата кола, ще си ровя, колкото искам  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз съшо мисля, че трявба д аизчакаш до Коледа без изобщо да споменяваш за бельото. Ми може човека хем да ти даде пари за Коелда, хем да те изненада с бельо.
Няма да се стърпя и ще кажа, че историята много ми прилича на "Мисис Биксби и палтото на полковника" на Роалд Дал. Веднага с това асоциирах като прочетох първия постинг  Rolling Eyes



И аз за това се сетих. Само че съм гледала екранизацията в "Разкази с неочакван край"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт