за несподелената любов.......

  • 5 298
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 312
При мен само нова тръпка оправяше нещата в тийн годините. Време е да се научиш да се наслаждаваш на флирта, после и на "по-такива" неща.

# 16
  • Мнения: 2 237
При мен нито времето ме излекува, нито очите, които не се виждаха се забравхиа....
Напротив - колкото повече време минава, толкова повече боли.А колкото повече не виждам очите - повече го обичам.Несподелена любов - не съвсем....но невъзможна - ДА.Не знам какво да ти кажа, и то точно аз, дето вече толкова години не мога да се справя.....  Confused  Може би наистина една нова тръпка е решение.... Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Несподелените любови са мъчителни, поне такъв е спомена ми от тийн годините, но за сметка на това минават бързо. Невъзможните са по гадна работа.
Пореви, пореви пък го удари на живот.  Peace

Мда, и моите впечатления са такива. Ще мине.

# 18
  • Мнения: 919
Много гадно! Confused
Освен да я забравиш,друг начин не виждам. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 80
Не времето- любовта лекува. Пожелавам ти нова любов- този път взаимна.

# 20
  • Мнения: 919
Забравих да попитам,ти сигурен ли си че е несподелена? WinkТя ли ти каза така?

# 21
  • Мнения: 3 611
.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 00:22 от arrows

# 22
  • Мнения: X
Клин клин избива Peace
Търси нова.
Почти невъзможно е да я забравиш и след сто години.Такива чувства оставят дълбока следа в сърцата ни.

# 23
  • Мнения: 14
има една много вярна мисъл, че най голямата любов е неизживяната мисля че важи и за теб

# 24
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Несподелените любови са мъчителни, поне такъв е спомена ми от тийн годините, но за сметка на това минават бързо. Невъзможните са по гадна работа.
Така е.
Споделените невъзможни... и времето не помага.

В такъв случай трябва да свикнеш с болката и да се научиш се да живееш с нея, ясно е че никога нищо няма да е същото като преди, но все по някакъв начин трябва да продължиш напред.
А дали вътрешно си разбит на хиляди малки парченца или не - това е съвсем друг въпрос.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 01:40 от Уентуърд

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Дай си време ще мине.

# 26
  • Мнения: 625
       Опитай да я споделиш, какво толкова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт