Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Жани за тиквата, някой вече беше споменал че може в плодов ден, но без захар, така че хапни щом я обичаш, обаче внимавай със захарта, че да няма  fight
Хайде отивам да работя пак. Чао за сега момичета!
Мерси мила  за съвета  bouquet и аз мисля, че тиквата може в плодовия ден-нали все пак тя е плод(а не както много я мислят за зеленчук) Ами тогава аз ще изкарам плодовия ОК защото ще си хапвам до довечер любимият си плод(тиква-сварена) Е ще слоща малко захар(кафява) за подобряване на вкуса Laughing

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета!
Аз напълно се провалих с диетата!Как може да съм толкова слабохарактерна - незнам!От понеделник ще я започвам отначало.
lulumba-Честит Имен Ден-желая ти на този прекрасен ден да се почувстваш най-обичаната , желаната и най-щастливата!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 899
Само бързо записче в чедусната ни предколедна темичка  Hug !

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Хайде, едно бързо включване и от вкъщи, че трябва да приготвям празнична почерпка за домашните.
Първо, да кажа - Звезди, страхотно оформление!  Peace Невероятно настроение носи първата страничка на темата!  Hug

Днес си направих една хубава разходка и даже си купих сама подаръче. И без туй трябваше да си купувам спирала за мигли и днес случайно попаднах на една много обичана от мен италианска марка, и просто сърце не ми даде да си тръгна без спирала.  Grinning Намерих и поръчаната от дъщеря ми кукла за Коледа, но ще я купя в неделя, че и мъжът ми иска да я види. И набелязах едно-две нещица за малкия терминатор. Абе мисля да поогледам още малко и най-късно следващата седмица вече да съм взела подаръците. Че хич не ми се оставя всичко за последната седмица, когато навсякъде ще е пълна лудница. То не че сега не е. Crazy

# 19
  • Мнения: 7 914
Първо, да кажа - Звезди, страхотно оформление!  Peace Невероятно настроение носи първата страничка на темата!  Hug

Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 367
Хоп и аз в новата темичка!Както винаги страхотно оформена!
Лулумба,и от мен честит имен ден!Да си носиш със здраве името,да си много щастлива и обичана жена!Честито и на сестричката на Ани!   bouquet
Да ви кажа с голям срам-и аз като Ваня се провалих!По-точно не се провалих,ами направо спрях и с японската диета.Не виждам смисъл пети ден да ям колкото да не умра от глад,а да не свалям нито грам.Въпросния кг,който свалих с толкова усилия,днес си беше пак на мен и това ми дойде в повече.Пък и се поядосвах малко повече днес-имахме сблъсък на характери със сина ми  hahahaТака че след дълго умуване реших-почивам днес,утре и вдругиден и от понеделник ще направя десетдневния ударен режим на Дюкан.Поне съм го правила и знам,че ми действа.Явно ще трябва да изпробвам доста различни режими,докато намеря моя.
Иринка,оздравявай бързо!
Ани,разбрах,че те боли кръста.И ти се оправяй бързичко!
Ели,надявам се водния ден да приключи успешно!
Stelxen,страхотни снимки.Имаш невероятно красива усмивка!
Така.Лека вечер на всички пожелавам! Hug

# 21
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708

Stelxen,страхотни снимки.Имаш невероятно красива усмивка!

Благодаря, мила! Ние Стелитата сме така.  Hug
Правилно си решила за японското чудо. И при мен беше същото положение, а освен това и ми ставаше лошо. Не си струва да се мъчиш с нея. И аз имам и теория защо не сваляме. Много е строга и калориите за дена са под 900, а за нашите телеса, това е много малко - равно е на глад и тялото преминава в защитен режим, изобщо не сваля нищо. Аз сега ям на корем месо и салата - вече трети ден  изкарах на протеиновата диета и имам минус малко повече от 1 кг. Сматам поне 14 дни да я правя, после една седмица ще се захранвам по внимателно и ще изкарам празниците на волна програма, а след тях ще става каквото има да става и ще падат килата. Зарекла съм се , ще ги разкарам.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 367
Да ти кажа,адашка,теорията ти май ще се окаже вярна и при мен.Факт-пазила съм два пъти диета през живота си-безвъглехидратната и Дюкан.И при двете няма ограничения на количеството храна,а само на видовете.Еми сваляла съм,и то чувствително.С безвъглехидратната за 40 дни свалих 12,а с Дюкан-за около три месеца от 91 станах 77.Защо я спрях-нямам обяснение.  Embarassed Както се вижда,аз съм доста тежка и толкова малко калории наистина карат организма ми да преминава на защитен режим.Така че от понеделник ще направя пак ударния режим на Дюкан за 10 дни,ще си почина по празниците и след Нова година почвам пак Дюкан.А ударния режим е като твоята протеинова диета,но включва млечни продукти вместо зеленчуци.Пък каквото стане.Ако не-поне ще си тежим на мястото,нали? LaughingТе мъжете не били кучета,че да ръфат кокали... hahaha

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Къде е Цветито с тигана?  Embarassed Embarassed Embarassed Днес така се омотахме с децата, че и аз с готвенето, и в крайна сметка седнахме да вечера към 21.30 и ядохме допреди половин час. И аз се наметох все едно друг път не съм виждала гювече със сирена.  Embarassed Embarassed Не че беше кой знае колко голяма порция, но в този час и все пак такова количество за вечеря отдавна не бях хапвала. Сега ми е тежко, което е добра индикация за мен, защото означама, че стомахът ми се е посвил, но пък ме е яд.  Twisted Evil Нищо де, има и такива дни.  Whistling Embarassed Утре обаче съм казала, че шаранчето ще си го ядем до 20 часа, ако ще и камъни да валят от небето.  Crossing Arms И за наказание пред деня ще съм на плодове. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 484
lulumba,спокойно не си сама  Embarassed Е,аз ядох преди 20 ч,но не бяха плодове.Цял ден карах на 3 банана и една мандарина.Към 18 ч ми стана лошо,но мислех да издържа още един час и да си хапна банани,но малко по-късно ме заболя отзад от дясната страна,по-точно бъбрека  Cry и прецених,че е по-добре да хапна нещо друго,а не плодовете и хапнах белтъчни храни-малко шунка,сирене и кашкавал.После си изпих хапчетата и вече ме боли по-малко.Утре със сигурност ще пропусна водния ден и ще бъда на белтъчини,за по-сигурно.
Сега ви пожелавам лека и спокойна вечер!! Hug Hug

# 25
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
irinka28 със здравето шега не бива.Правилно си решила вместо воден ден да изкараш белтъчен.За сега пропускай плодовите дни,ако са ти трудни,а като се оправиш и спреш да пиеш лекарства,ще си спазваш диетата както си е. Peace

# 26
  • Мнения: 1 367
Иринка,гледай да се оправяш,а диетата ще почака.Правилно постъпваш,като я променяш.Все пак пиеш хапчета и имаш нужда от храна.
Лулумба,простено ти е днес да прегрешаваш,нали си именничка!Айде ще помолим Цвети днес да не те тумбари с тигана.То по-скоро аз съм за бой,не ти. hahaha

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ооо, Иринка, хич не се притеснявай за такова прегрешение. Ани много точно ти е казала, че със здравето шега не бива. И правилно си решила утре да продължават с месца и сиренца, а не на вода. Peace

# 28
  • Мнения: 484
Ани,Стели,lulumba,благодаря ви за думите!!!Многоооооо прегръдки за всички ви!!! Hug  bouquet Heart Eyes

# 29
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро на всички! Къде сте бе момичета. Хайде пак да направя кафенце.

Заповядайте. Simple Smile
и след Нова година почвам пак Дюкан.
Пък каквото стане.Ако не-поне ще си тежим на мястото,нали? LaughingТе мъжете не били кучета,че да ръфат кокали... hahaha
Моят мъж това постоянно ми го повтаря.  hahaha Така че вече наистина ще си кажа каквото стане.
Айде адашке, ще разпуснем по празниците и после заедно да правим Дюкан, че то ще е дълга борба. Аз смятам още от 3.01. да започна или най-късно от 5ти. Ще се разберем и ще се радвам да сме Дюканки заедно, тъкмо ти като по опитна ще ме съветваш.  Hug
lulumba, не бой се, щом е режимно не е толкова страшно че си го хапнала късно. Пък и нали си имаше повод, наистина. Все пак и ние сме хора да му се невиди.   bouquet
Иринка, ти внимавай със здравето. Гледай, първо да оздравееш и после пак ще си спазваш режима.  Hug
Хайде лек ден на всички!

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 09:09 от Stelxen

Общи условия

Активация на акаунт