повтарящи се течения

  • 636
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Вече съм в абсолютен шах...Когато бях въвъ втория месец имах кафеникаво зацапване(не обилно),биха ми инжекции с Но шпа,пих Дуфастон,полежах няколко дни и всичко беше наред.На ехографията нямаше никакви проблеми със зародиша и развитието му.Миналата седмица(12-13 от бременността ми)се получи същото течение,пих Магнерот и пак ми биха Но шпа,на ехографиите единствения лек проблем беше,че плацентата ми била по-голяма,но лекарката не беше сигурна дали е от това.А имам и малка киста,за която незнам дали няма да направи проблеми.Притеснявам се,че макар че намаля значително през послените дни,течението ми не спира #Crazy.Незнам на какво може да се дължи.Казаха ми,че може да е от кашлицата,понеже и двата пъти бях болна,но в момента вече не кашлям.Чувала съм,че някой жени получават течение на датата на която е трябвало да им дойде цикъла през първите месеци,но при мен продължава вече доста дни. Не съм правила секс,не съм се стряскала,не съм вдигала тежко,не мисля,че съм го предизвикала по какъвто и да е начин.Някой имал ли е такъв проблем и как го е преодолял?И на какво може да се дължи според вас?Благодаря предварително за всяка споделена информация   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 44 084
Явно има някакъв проблем...по-добре пази леглото и потърси лекарско мнение, за някакви лекарства за задържане ако трябва да пиеш....
течението - всъщност е кървене до колкото схващам...щото течение е малко по-друго, като понятие...а кървенето, макар и кафеникаво, може хич да не е безопасно.... потърси мнението на поне още един специалист....

# 2
  • Мнения: 645
незнам на какво се дължи но аз имах такова зацапване,някъде към2седмици в 10г.с.,с папаверин инжекции и утрогестан отмина течението ,без да имам отлепване на плацента или някакъв видим проблем от ехографа,лекарите ми казаха че 30%от бременните са с такова зацапване в началото,и че може би като се захваща плодния сак добре се притискат някакви малки кръвоносни съдчета които се пукат и изтичат,но все пак иди на лекар да те прегледат ,успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 290
Според мен трябва да потърсиш мнение и от друг лекар.
С първата си бременност и аз имах кървене,отидох на лекар и ме оставиха в болница за 3 дни на инжекции Папаверин,след това не съм имала проблем.
По-добре иди си плати някъде,където да ти обърнат повече внимание и да ти направят всички изследвания-така  на теб  самата ще ти бъде по-спокойно.
Успех и пиши как си.

# 4
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Задължително потърси второ мнение.Моята АГ ми казваше, че няма нормално течение през бременността.

# 5
  • Мнения: 673
Задължително потърси второ мнение.Моята АГ ми казваше, че няма нормално течение през бременността.
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 391
Непремено се консултирай с АГ специалист, различен от твоя и пиши какво става. Peace

# 7
  • Мнения: 961
да, потърси още едно мнение и пази леглото.

Общи условия

Активация на акаунт