Севлиево

  • 17 756
  • 294
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мами от Севлиево-да се запознаем! Гледам, че мамите от другите градове се познават! Ще ми бъде приятно да си пишем, а и защо не да се видим Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
А приемате ли и майки от Габрово, които работят в Севлиево  Wink

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
  bouquetРазбира се, че приемаме! Нали сме си съседи Sunglasses Wink

Ти къде работиш Just a Girl? Аз в "КИВИ ТВ", но преди бях кореспондент на "Габрово кабел" Grinning

Нека да пишат и мамите от Дряново и Трявна!!!!

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 15:47 от майчето

# 3
  • Мнения: 3 611
Аз не съм от Севлиево, но имам първи братовчедки там, а и едно старо гадженце; освен това и таекуон-до съм тренирала, и в Росица съм се къпала, и в Малибуто кълчех телосложение...ты, че ще следя темата с интерес. Не се знае от де може да изскочи нещо...  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 382
Здравейте,
много се радвам,че и севливската тема се появи.Е,и аз съм кореняк севлиевка,но живея в Плевен.Често си ходя при нашите,даже преди седмица си бях за около 10 дни и хайманосвах,де с количката,де без нея по лайф... CrazyВъв вторник пак ще си идвам за 1-2 дни.Ще се радвам да се запознаем  Hug
Между другото Майчето,винаги като съм попадала на твой постинг съм се чудела дали си от Севлиево заради 'българският Хонг Конг  Mr. Green.А, и имам един-двама понати,които бачкат в Кивито -Милко,Любо и Павлин...даже,току-що и за тебе се сетих...малко бавно де,но важното е,че се сетих,100 процента и ти ще се сетиш за мен,виждали сме се често в бившата Хавана,нали там си пиете кафенцето от Кивито  Laughing.Ох,много се отплеснах,сори  Embarassed
Каролина,лека бременност ти пожелавам  Heart Eyes
Целувки на всички севлиевки   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 382
Креми,може и да сме се виждали,но аз нямам все още спомен.Аз съм 82 набор и след 7-ми клас учих в Габрово,а след това бях в Гърция,докато не се запознахме с таткото.От 2 години и половина съм в Плевен  FlutterПрат някоя снимка ако искаш  Peace

# 6
  • Мнения: 2 433
бреееей!!! HugЗа малко да пропусна темата.
Ей ни и нас! Mr. Green Гледам слаба работа още откъм присъствие ама съм сигурна че скоро ще я видят и другите севлиевки "под прикритие"
Креми - аз не се сещам коя си въпреки че сме се засекли в гимназията. Пожелавам ти лека бременност.
Цвети - как е малката въшка???Води ли я вече на гости при баба и дядо в севлиево??
Майче - ти си винаги изрядна- пак ни организираш и събираш на едно място! Хайде - като се стопли ще ходим на разходки  Wink

# 7
  • Мнения: 1 382
Здравейте мами,
Джули,вчера бяхме за малко в Севлиево,че мъжлето бързаше за мача в Ловеч.Само си взех 200-та лева и обратно към Плевен.Яни е порастнал много.Как си,послушко ли е или като нашия Мартин.Инати ми се от малък и постоянно иска на ръце,а да  кажеш,че сме със силни колики - не.Може и аз да съм виновна  newsm78,но скоро ще се мъча да го отучвам.Още се кърмим,пробвах да му дам сок от ябълка и дотам,след 4-я месец ще продължа.
Следващият път като си дойда можем да разтикаме кадилаците с маймунките  Crazy
Много се радвам,че си имаме и наша темичка,ще я следя отблизо  Hug
Целувки   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 433
Цвети, наш Яни е голям послушко Hug яде спи смее се играе...рядко плаче но то с пълна къща къде ти свободно време да се нареве детето Mr. Green Ам`че той нали цирка е в нас - интересно му е на момчето Mr. Green Иначе и ние се кърмим. на 3 месеца бяхме 7кг и 67см.  Hug Сокове не давам. 1-2 пъти и приключихме с тях. не иска шишето с лъжица плюе и оставихме за по-нататък Mr. Green
Колкото до гушкането - не се притеснявай. Нищо че така си го научила - колко ще го носиш , най много до годинката после ще проходи и може хич да не ти разреши да го гушкаш и целуваш. Затова използвай мига - времето лети толкова бързо че не е истина. Hug И ние нашият си го носим и му се радваме и непрекъснато някой го милва и целува но от това по-хубаво няма.
Колкото до разходка с количките - аз зъм на линия ти само си ела в Севлиево пък ще запознаем малките разбойници Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 382
Ехааа,шампион е малкия Яни,страхотни мерки  Heart Eyes.Джули,как ви понасят ваксините ДТК-а?Иначе е супер да си го гушкам,много пъти съм си мислела точно това,че след време няма да иска.... Tired,просто нямам много помощ и понякога ми идва в горница,но не се оплаквам,обожавам грижите около него  Hug.
Каката и баткото и те са големи симпатяги.Мисля,че баща ми би трябвало да познава съпруга ти,имам някакви бегли спомени,....ако се занимава с музика или нещо такова... Rolling Eyes
И такива ми ти .
Цалуфки   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 433
така е Цвети Mr. Green Галин дълги години беше в естрадният духов оркестър към общината. Но после реши че "музикант къща не храни" и заряза музиката. Mr. Green Не без моя намеса разбира се Mr. Green
За Ваксините: първата - нямаше проблем. Втората обаче много го разтрои и много плака , а на другият ден ревеше от всички освен от мен. Явно вече имат по-серьозни спомени дечковците. Но температура не е вдигал. Може би защото предварително му давах по 2 деления Панадол.
А бебето си го гушкай. Вярно - по различно е като няма кой да ти помага, обаче пък ако гледаш позитивно на нещата и не се "вманиачаваш" на тема режим, спане в собственото си креватче и време за миене на чиние ще видиш колко е лесно. Той бебчо сам ще ти покаже как стоят нещата. Ние поне сме така. Никакъв режим нямаме , ядем на повикване, непрекъснато се гушкаме а имаме време и за домакинство и дори да ходим на работа двамцата Hug
Хайде лек ден от нас и вземи пусни някоя снимка, че от аватара ти нищо не виждам - много сте дребни! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 382
Хе-хе,така си е с музиканта.Веднага пускам линк за снимки  Laughing
Боже,дано нашата втора ДТК-а е по-спокойна...казват,че с всяка следваща се усилвала алергичната реакция,първия път вдигнахме 39 градуса  Blush,но ще видим на 8-ми...март.
Иначе и аз храня,когато си поиска,спи при мен на леглото,а домакинството ....вече взех да не го взимам навътре  Mr. Green


Снимки : http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7755&AlbumId=33242
Целувки   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 433
ей, Цвети, с риск да го обърна на чат, ти съобщавам веднага че Галин разпозна в баща ти - Ванския Mr. Green Иван Кирилов! Свирили са заедно по ресторанти и заведения. Но не можах да отговоря на въпроса малката или голямата дъщеря си?! Hug

# 13
  • Мнения: 146
Една моя приятелка Анета е била родена в Небитдаг, но е живяла в Севлиево. Сега в момента е омъжена и живее в Исперих. Може би, би се зарадвала да размени по някоя дума с някои стари свои, пък защо не и нови познати от Севлиево. Трябва да и разкажа за форума.

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Голям срам Embarassed Embarassed Embarassed, но чак сега виждам темата!
То май доста народ има от Бг Хонг Хонг Laughing
Цветеслава и аз имам някакви спомени от пребиваването ни в "Хавана". Разгледах снимките-много сте сладки с бебока baby_neutral
ДжулС гледам и вие доста сте пораснали, а Яни Джуниър е голям сладур.
Каролина и аз съм 77 набор, но съм учила в Първо основно, а след това в Селското.

Ще се радвам да се запозная с всички ви някой ден!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт