Елементарен сладкиш с бишкоти и кисело мляко

  • 44 879
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Върху бишкотите, преди млякото, ако се сложи някакъв плод да ли ще стане  добре?
Мисля си за банани, мандарини, а защо не и от компот - праскови или кайсии

Аз като правя този сладкиш винаги слагам в киселото мляко и плодове (пресни или от компот, и най-често с праскови съм правила). Особено лятото, добре изстуден е чудесен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 9 973
утре ще се изпробва

# 17
  • Мнения: 3 861
ОщЕ тази вечер ще го направя, не е трудоемко и се прави между другото Peace

# 18
  • Мнения: 1 771
Благодаря за рецептата   bouquet.
Гостите ми си изядоха пръстите, а на мен не ми костваше усилие  Heart Eyes.

# 19
  • Мнения: 2 803
Благодаря за рецептата, ще си я копна да я пробвам.  bouquet  chef

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Още утре ще го пробвам. Имам няколко пакета с бишкоти от онези, италианските, със захарта отгоре......
Оххх, като се замисля...май тази вечер ще го направя, та да има какво да похапвам и аз нощес като стана да дам на беба да яде.......

# 21
  • Мнения: 3 861
...е какво да ви кажа, много вкусно, тавата свърши вече.
На ме ми глътна 3 кофички кисело мляко за 400 гр. бишкоти, а следващия път бих сложила и 4 за да е още по-сочно Peace

# 22
  • Мнения: 738
Страшно се радвам, че ви харесва Hug

# 23
  • Мнения: 4 435
Запис. Mr. Green Понеже съм обещала от поне половин година да го направя. bowuu

# 24
  • София
  • Мнения: 3 789
Направих го, сега отлежава в хладилника, по-късно следобяд ще бъде опитано....след това, предполагам, изядено...... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 183
Ммммммммммм, ще се изпробва.

# 26
  • Мнения: 182
Благодаря  за рецептата!Толкова бързо го направих,че дори не усетих  Party и сега чакаме да минат два часа и да го нападнем!Предполагам че ще е много вкусно.Между другото малката вече удари един пръст и каза че е вкусно  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 926
Ние вече го изядохме  Hug
Много добре се получи, но следващият път мисля да увелича малко киселото мляко. Peace

# 28
  • Мнения: 429
Ммм..и аз ще го пробвам, че много сладко хапвам напоследък, а това ми се струва доста по-леко Embarassed Някой опитвал ли е да замени захарта с мед? Обожавам комбинацията мед + кисело мляко и ми се струва, че ще стане още по-вкусно!

# 29
  • Мнения: 3 861
Ммм..и аз ще го пробвам, че много сладко хапвам напоследък, а това ми се струва доста по-леко Embarassed Някой опитвал ли е да замени захарта с мед? Обожавам комбинацията мед + кисело мляко и ми се струва, че ще стане още по-вкусно!

Наистина е лек и много приятен сладкиш. За меда, сигурно ще е вкусно, но ще трябва бая мед да набуташ на толкова кисело мляко(3-4 кофички), а медът е силен алерген и не знам до колко е разумно точно в този момент да го правиш... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт