herbafast

  • 33 220
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Ехо...какъв е този застой на темата,защо не пишете как сте?
Аз си купих хапчетата и вече 5 дни ги пия,чувствам се отлично и мисля,че вече започва да ми личи по дънките Grinning!
Хайде пишете при вас как действат!!!

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, които се борите с килограмите. Купих си хербафаста и започнахда го пия от вчера. Като изпия сутрин капсулата и след определено време започва да ми се пие вода. Но най-важното е, че не чувствам глад и мога да издържам без да ям почти до вечерта. Премерих се преди да ги започна. Бях 72кг. Сега ще видя какъв ефект ще има и дали ще успея, защото желаните 55-60 кг са много далече и след всичките опити вече се отчайвам. Е, досега съм свалила 15кг , но който се отпуска така като мен, после бере ядове. Момичета, оказа се, че колкото се трупат годинките, толкова е по-трудно да се сваля. Иде ми да се гръмна #2gunfire



Успех на всички. Ще докладвам за резултатите!!!!!

# 47
  • Мнения: 144
Момичета и аз си мисля да ги купя тези хапчета, cecko05, radka_ad  пожелавам ви много минусчета, дано и на мен ми подейства,че вече ми писна с тия кила Embarassed

# 48
  • Мнения: 261
ето ме и мен,
сутринта рано пуснах тема за хербафаст и едно момиче ме насочи към вашата,
радвам се,че има доволни,аз също искам да споделя моите впечетления - чувствително намалих храната,доста ми уби апетита,увеличих водата,но колко свалих незная,вече ги пия от понеделник  и засега съм доволна,ще пиша пак,купих го на 16лв. с отстъпка

# 49
  • Мнения: 144
Ох аз да се оплача цял ден ги търся и немога да ги намеря в нашите  аптеки - а исках да си взема още днес, ще трябва да ги поръчам в някоя аптека - пак ще чакам!!

# 50
  • Мнения: 366
Аз имах временен застой,но пак започнах да свалям.От фирмата вносител отговарят в АспиринЪ и точно така ми бяха казали като зациклих на едно място.

# 51
  • Мнения: 657
Момичета, как са резултатите? Следя ви с интерес, защото все още се чудя при 5 кг за сваляне на какво да заложа - хербафаст, линдакса или лида. Последното малко ме притеснява, обаче май то е най-ефикасно. А при малко килограми знаете, че е доста трудно. Та има ли от вас с малко за сваляне, които имат ефект с хербафаст?

# 52
  • Мнения: 366
Момичета, как са резултатите? Следя ви с интерес, защото все още се чудя при 5 кг за сваляне на какво да заложа - хербафаст, линдакса или лида. Последното малко ме притеснява, обаче май то е най-ефикасно. А при малко килограми знаете, че е доста трудно. Та има ли от вас с малко за сваляне, които имат ефект с хербафаст?
Даааааа!

# 53
  • Мнения: 80
Айдее..зарибих се Rolling EyesИ аз ще го купувам днес и след няколко дни ще пиша в темата Wink

# 54
  • Мнения: 1 159
Здравейте,все надничам в този форум,за да открия хапче за сваляне на 6-7 килца.Не ми се спортува,работата ми ме изтощава,диети се разбра,че не мога да спазвам!"Слаб ми е ангела"  Laughingкакто се казва!Ще изпробвам и този продукт,но след 2 седмици,че финансите нещо ме притиснаха този месец!

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Нова съм в сайта, и съжалявам, че се включвам малко късно, ама отслабването много ме вълнува.
Аз съм пила "ЗАХИРА" два месеца, но ефекта беше почти нулев. Иначе пия чай "Сание" от който съм доволна.
От 6 дни пия френските ампули "ЛИПО ФЛУИД" (20 ампули, 20лв.) от които една се разтваря в литър вода и се пие през деня. Освен, че имат отслабващо действие, те освобождават излишната вода в организма, изглаждат мастните натрупвания, и убиват и махат целулита ( при мен след 6 дни има видим ефект)
Проблема ми е, че искам да сваля към 10-13 килограма, в момента съм 70кг. на 1.72 ръст, което не е много добре. Искам да си купя "ХЕРБАФАСТ", но преди това да ви питам, ако някой го е ползвал повече време, има ли ефект?

# 56
  • Мнения: 261
аз все още го пия,апетит имам,но не такъв вълчи като преди,отдавам го на хапчетата, но днес майка ми беше гладна,предложих и едно и я попитах след време за ефекта,каза че продължавала да е много гладна и затова  изяла цяла баничка ,незная може би при всеки е различно

# 57
  • Мнения: 0
eli0177, предполагам, че не е подействало на майка Ви ако не го е пила на гладно. Сигурно за това го дават да се пие сутрин. Аз определено издържам. Е, през деня изпивам по 3-4 кафета, но се сещам да ям чак към 16ч. и то защото в определен момент започва да ми се вие свят. Но, че ми се пие вода, да. Иначе аз не пия вода. Най-много по 1 чаша на ден, а особено зимата като е студено. А сега пия около 1,5 л и това е добре. Изпила съм 6 капсули. Изкушавам се да се премеря, но съм решила да чакам до десетия ден. Дано да има резултат. Ще пиша.


Успех!!!

# 58
  • Мнения: 261
стискам палци дано има ефект

# 59
  • Мнения: 657
Днес изпих първата капсула. Малко съм скептична, но ако има резултат ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт