Мами в Белгия - 9

  • 15 958
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 121
Егати, как може за толкова пари да прави такива грешки Shocked Не се ли оплакахте? това е недопустимо Close

novaa, добре дошла  bouquet чакаме снимки Laughing

# 31
  • Мнения: 133
.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 21:46 от STV

# 32
  • Мнения: 1 572
Като говорим за благотворителност- мисля да си дам косата за перука , не знам дали сте гледали една реклама със Софи Девал , която призовава да си дадем косите за направата на перуки за жени подложени на химиотерапия.Мисля да го направя , само да видя подробностите

# 33
  • Мнения: 90
Много хубава идея Жеже и аз имам много дълга коса и Честно взе да ми писва  ,а и с малката хиЧ не е практиЧно и ходя постояно с опашка,Че инъЧе ме скуби  Laughing.Сега си търся приЧеска  Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
ние използвахме един преводач в Ат и ни взе по 30 евро на страница.

# 35
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ето и малко снимки от Виена, паролата е:5555

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=316725


# 36
  • Мнения: 1 121
Много хубави снимки Heart Eyes А кой е този младеж с поличката? Grinning

# 37
  • Мнения: 44
ние използвахме един преводач в Ат и ни взе по 30 евро на страница.
Какво е Ат?

# 38
  • Мнения: 1 121
Предполагам за Ath става въпрос - малък град в Южна Белгия, на 20 км. от Монс.

# 39
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Колегата от шотландия е с поличката - така се гласи по официалните вечери и сьбития, да споменавам ли че беше -5 градуса тази нощ Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 3 123
Предполагам за Ath става въпрос - малък град в Южна Белгия, на 20 км. от Монс.

да точно това е! Peace

Нова,супер снимки ! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 121
хихи голяма атракция Laughing ние пък в работата имаме един шотландец, който редовно носи военна униформа с поличка Laughing и него студовете не го спират, традицията е по-важна Grinning

# 42
  • Мнения: 493
здравейте ,
извинявам се, че влизам в тема Ви , но имам нужда от помощ
Мисля, да отида при мъжът ми в Ротердам, но най добре ми идва полет до Brussels  и от там с влак
питането ми е, дали от летището е далеч влаковата станция Bruxelles-Midi/Brussel-Zuid
????
благодаря Ви за помощта

# 43
  • Мнения: 493
само да добавя,че кацането ще е на Шарлероа
дали има директен транспорт от летището до влаковата станция ?

# 44
  • Мнения: 10
Здравейте,
Ние ползвахме услугите на един преводач в Брюксел срещу 25 евро на страница, докато на всички останали тарифата беше около 50 евро. Преведе ни го за една вечер без грешки.  Wink Ако някой се интересува ще потърся координатите му.
BuNNy, доколкото виждам има автобусчета от летището до гарата Шарлероа през половин час, и после влакове от гара Шарлероа до Миди през половин час, като пътуването с влака отнема 50 мин.
Има и директни автобуси от летището до гара Миди на всеки час- билетът е 13 евро.
Погледни този сайт за повече информация и разписание: http://www.charleroi-airport.com/doc.php?nd=1100&tid=100&site=1&lg=1
Ние не сме пътували от Шарлероа, някой друг може да знае по-добре как стоят нещата.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт