Разпукна тихо НОЕМВРИйски цвят - в усмивката на бебе - моя свят!

  • 11 047
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ КОИТО НАВЪРШВАТ ПО ЕДИН МЕСЕЦ!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЧЕРПКИТЕ  Hug
Тонеска искрено ти завиждам за поспаливата нощ Hug

# 31
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Честит празник на всички именици!

# 32
  • Мнения: 30
Рибарска песен

Рибарю, плачеш ли...

В дълбоките му бръчки
солени пръски свили са гнезда...
а пръстите...- изкостенели съчки
прегърнали са тежко старостта...
в косите ветрове от север вият -
каменоделно ваящи тъга,
очите му... два океана сини...
сърцето - свещ, покапала нега.

А пясъка нашепва му гальовно
с отминалите стъпки на сирени,
кънтящ в скалите,
спомена за родна
богата
уловна
и на късмет родена
изпълнена Никулденска придан...

Трапезата, в самотния му стан,
в палатката от спомени горчиви
с пенливо вино ще гощава сам,
и сам бокала тежък ще разбива
в наздравица за светлия Свети...

А устните нашепваха - "Прости...
върни ме на прибоя и вълните
брега ти ми тежи, и ме боли...
ранен от горест по брега се скитам..."

И ронейки годините печал
редейки дните в лунната позлата
изсичаше и ореола бял...
за своя път, оставен на земята.


...


Признавам че е лош поетичен опит, но се получи хубава песничка, която съчинихме с моя татко на китарата снощи, по случай днешния ден...
Много обичам този празник и нека моята песничка е подарък за празнуващите.

# 33
  • Мнения: 22
Честито на всички празнуващи!   bouquet

Иринка, ти къде точно си в Левски? Аз съм в Чайка до пазарчето, ама да знаеш, не се свъртаме много тук с Рая- ходим из морската, по центъра- изобщо- водим социален живот  Laughing

# 34
  • Мнения: 3
Здравейте и от нас !!!  Hug  Hug  Hug
Най - после и аз да успея да се запиша  Grinning , малката сега спи и не смея да я докосна да мръдна да не я събудя  Grinning, че малко въздух да си взема . С най-  голямо съжаление ви казвам , че ние започнахме смесено хранене и като гледам още малко ще преминем изцяло на АМ  Confused Embarassed , кърмата наистина драстично намаля , а момиченцето ми остава гладничко и от там ми тръгват всичики проблеми . Сега като я гледам изпива по 120 мл АМ , като някое вълче е .....  Grinning  Grinning толкова ми е гадно като и давам АМ , че все едно и давам отрова  Cry Embarassed , но няма как .......  Днес нашият тати се прибира , но радостта ни ще е малка тъй като в понеделник отново заминава и ще се върне чак на 18 декември до тогава пак ще сме сами .... оххххх не искам да го мисля вече ...
Честито на всички именици празнуващи днес !! Днес е нашият банкерски празник , снощи толкова криво ми беше защото всички мои колеги бяха на празник , а аз го пропускам тази година та си поплаках малко , но карай само като си погледна кроткото нахранено момиченце и ми става хубаво и леко на душата ..........  Hug Hug

# 35
  • Мнения: 3
Честито на всички именници.
Надявам се да се е получила снимката
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315566
Тонеска моляте ако може първата снимка да сложиш за първа страница.

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 12:56 от mama didi72

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТ ИМАН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМАННИЦИ ДНЕС !!! ЧЕСТИТО И НА МЕСЕЧИНКИТЕ  ДНЕС!!!

  на нас з пъри път тази вечер не ни беше от поспаливите,поради факта че акахме 3 пъти и се наложи преобличане,което въобще не ни допада.
Тонеска сложила съм снимчица за първа страница, а утре ще добавя и за колажа.

усмихнат ден на всички

# 37
  • Мнения: 297
Добър ден и от мен и честит празник на всички именници!
Да почерпя за зетя(рибар до припадък) и племенницата Никол!

Лек ден от мен и весел празник

# 38
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ БЕБЧЕТА,МАЙКИ И ТАТКОВЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧ И ТОПЛИНА Peace
Още и поздрав за всички от Бургас,че днеска има празник на града и нали си е готин си го обичаме Laughing
Бубе,мерси за инфото -вече започнах по този начин!
Ние изкарахме ужасна вечер,аз бях отпаднала,че нещо хубавото време ми докара настинка.Малката се скъса да реве,а аз с нея щото като суче адски ме болят гърдите-чудя се дали е от млечницата Thinking
Днес ще идват родителските тела и ще празнуваме в къщи.Свекито прави пълнен шаран-аз такова чудо не съм го яла и ми е интересно   chef
Наздраве на всички и лек и усмихнат ден Hug

# 39
  • Мнения: 123
здравейте от нас с теди,почти спахме тази нощ,да видим как ще се справим довечера,горкия ми дебеланчо,от толкова малък е с ограничения в храненето.Всички ме успокояват ,че не е фатално,но мен ми е притеснено,Честит празник на имениците newsm51

# 40
  • Мнения: 21
Честит празник на всички празнуващи!
Тонеска мерси, за оправеното име и снимчицата   bouquet А на Гоги бързо оздравяване.

# 41
  • Мнения: 13
И ние да почерпим за днешния ни двоен празник - нашият малък принц става на един месец и е именник newsm10

          

Честит празник и на всички празнуващи!!!
Много щастие, късмет и само светли и безоблачни дни за напред!

# 42
  • Мнения: 22
Мила, не се самообвинявай за АМ-а. Педиатърката ми каза, че вече бебоците растат и е нормално да започне да не стига кърмата. А и на теб напрежението, че се справяш сама, 100% си дава отражение.
Важното е, че даде на Симона най-добрия старт в храненето! И продължи докато можеш!

 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 43
  • Мнения: 59
Didi 83, аз живея на Мир. Всеки ден се разхождаме до пазар ЛЕВСКИ за по-далеч още не съм мислила, гледам между хранения да го разхождам. А през почивнитв дни татито  ни закарва  до морската ако времето е хубаво

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 130
Честит празник на всички именници, рожденници, бургазлии и навършващи месец днес!  bouquet  bouquet  bouquet Желая им много здраве, щастие и късмет! Hug Hug Hug
Времето в Бургас е супер-мрачно и гадно, но... това е положението - поне не е студено! Laughing
Днес ще се опитам отново да накарам Марти да застане в прилична позиция, та да го снимам за колажа.... Hug, че до сега все е неуспешно... ама...
Лек и спокоен ден на всички от нас ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт