"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 2

  • 43 286
  • 444
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 972
А за катастрофата със семейството на Дейв - Майк ли е карал или Сюзън?


Lana, Сюзън е карала, и не мога да си обясня защо Дейв преследва Майк, а не Сюзън.
И аз останах с такова впечатление, но реших че не съм разбрала нещо...аз си мислех, че Дейв може би го преследва заради смъртта на брат си...помните ли Майк защо беше лежал в затвора и дали там не е станало нещо? Или това за брата е само измислица.

# 46
  • Мнения: 2 631
А за катастрофата със семейството на Дейв - Майк ли е карал или Сюзън?
Lana, Сюзън е карала, и не мога да си обясня защо Дейв преследва Майк, а не Сюзън .

Е как що?? Сюзън е убила всичко, което Дейв е имал и обичал. Защо да трепе Сюзън и да и спести цялата мъка и болка, като е много по-равностойно и гадно да утрепе Майк, за да страда и плаче тя!  Peace

# 47
  • Мнения: 2 254
Lana, Сюзън е карала, и не мога да си обясня защо Дейв преследва Майк, а не Сюзън .
Защото: Дейв накрая, пред гроба им, каза, че ще отмъсти на Делфино, като му причини същото... Какво стана с Маклъски и сестра? Отидоха до Бостън та се не видяха....
  Бри се държа адекватно, както (почти) винаги...Сюзън пак осра пейзажа....егати шматката. Не че е направила кой знае какво, но изпада в най, ама най-абсурдните ситуации.  Tired
  Аз да си кажа, пак, не ми стана ясно колко дни след излизането на епизода искате да се пише в бяло?? Все има недоволни.....

# 48
  • Мнения: 2 254
Упс, публикувала съм два пъти едно и също....Изтрих.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 15:47 от ТинаХрис

# 49
  • София
  • Мнения: 9 972
А за катастрофата със семейството на Дейв - Майк ли е карал или Сюзън?
Lana, Сюзън е карала, и не мога да си обясня защо Дейв преследва Майк, а не Сюзън .

Е как що?? Сюзън е убила всичко, което Дейв е имал и обичал. Защо да трепе Сюзън и да и спести цялата мъка и болка, като е много по-равностойно и гадно да утрепе Майк, за да страда и плаче тя!  Peace


Не ми се струва че иска да убие Майк, нещо друго му готви...а винаги може да посегне на MJ ако иска да нарани Сюзън...ще видим де, винаги успяват да ме изненадат Simple Smile

# 50
  • Мнения: 55
Тъкмо щях да пиша, че Сюзън караше и вие вече сте го коментирали.
Аз също не виждам логика за Майк, но вероятно отмъщението ще е по-различно.
Този сезон май е 14 серии;(

# 51
  • Мнения: 657
Ами Сюзън е шофирала, да, само че тя му е казала по-рано същия ден, че спирачките на колата не държат, но той не е закарал колата на преглед. Затова тя го винеше за катастрофата. Peace Според мен затова и Дейв вини Майк за трагедията. Thinking

Понякога тези, които правят субтитри пропускат неща, които не могат да си преведат, или са прекалено дълги за да се прочетат за няколко секунди. Може би затова тези, които гледат със субс им се губят разни детайли. Wink Аз затуй си го гледам ориджинъл. Mr. Green

Извинявам се, че не съм писала в бяло. Не очаквах някой, който не е гледал още епизода да влезне да чете в темата, по-скоро мисля, че е за коментари по епизода, след като сме го изгледали. newsm78

# 52
  • Мнения: 2 257
А защо Дейв така започна да се тревожи за Линет, дори счупи, каквото държеше в ръка, от тревога Rolling Eyes, като чу, че Портър е прибран на топло (когато му се явиха жена му и детето). Нали той топна Портър, защо оплаква Линет? И въобще, защо натопи Скаво-сите, като проблемът му е Майк? Обърках се вече. smile3516.

Иначе, серията нещо ми беше тъжна снощи.

Бабите Маклъски май си взеха петте пари в тоя сезон, а?

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 21:52 от Джи

# 53
  • Мнения: 19 296
С тази серия тотално ме разочароваха с този сезон. Преди поне имаше изненада до края, а сега супер изтъркано. Да не говорим, че пак Майк е на мушка. Въобще дано това да не е развръзката, защото е много плоска, като в сапунка. А в началото на сезона , като казах, че Сюзан е карала колата, някои ми се скара, че не се е разбрало от серията. Сега как разбрахте със сигурно, че е била Сюзън?

# 54
  • Мнения: 2 254
А защо Дейв така започна да се тревожи за Линет, дори счупи, каквото държеше в ръка, от тревога Rolling Eyes, като чу, че Портър е прибран.....
Той натопи Портър...гузен го раздава, има чувства и у него, един вид...

# 55
  • Мнения: 684
Хареса ми И този епизод (то няма епизод дето да не ми е харесал Laughing )
Според мен счупи нещото в ръката си в пристъп на шок след като "видя" жена си и детето.
Мисля си, че бабите Маклъски ще се появят и ще спомогнат за развръзката - да да уличат Дейв за убийството на психиатъра и съответно да оневинят Портър.
Карлос и Габи са ми  Hug Толкова да ми харесва тая жена! Особено сега като не е наконтена, а такава невинна детска муцунка. Много силно беше присъствието им в този епизод.
.... Оф вече нямам търпение - само като си помисля коооолко ще чакаме за следващия епизод. Това е от сериалите дето ми се иска да ги гледам по 5 серии една след друга...

# 56
  • Мнения: 2 381
какво точно промърмори Дейв, когато Линет слизаше по стълбите?Само чух, че "накара" жена му и детето да си ходят.
И доколкото разбирам самоубийство си готви човека. Нали така каза най- накрая?
В началото на първи епизод, когато даваха инцидента с колите, си спомням знак Стоп на земята. Що Майк да е виновен? Освен ако не иска да "накаже" Майк като нарани Сюзън и детето  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 328
И аз да си кажа мнение то  Wink
Не съм гледала серията защо не знам защо но не ми отваря Замунда от няколко дена нито този последната серия мога да сваля нито и шепот от отвъдното че и него следя.И така ме е яд че нямам думи.  #Cussing out ooooh! Crossing Arms #Cussing out #2gunfire
И аз предлагам да Не се пише в бяло за новите серии на който не му се чете за нова серия да не влиза да чете.Аз даже влизам да чета за серията преди да съм я гледала и особено сега като не мога да я сваля ми е интересно какво разказвате и пишете за нея  Crazy,за което ви БЛАГОДАРЯ   bouquet Hug Heart Eyes.Не знам какво щях да правя без вас   bouquet Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 721
Не очаквах някой, който не е гледал още епизода да влезне да чете в темата, по-скоро мисля, че е за коментари по епизода, след като сме го изгледали. newsm78
Аз например влизам, за да намеря най-бързо линка да свалям  Peace

"В бяло" беше хубава традиция, ако питате мен  newsm10

Не ме бърка, че прочетох какво става без да съм гледала серийката още, аз винаги чета книгите като почвам от последната страница

# 59
  • Мнения: 657
gachoni, има я и в Арена, аз от там си свалям. Не съм имала проблеми с достъпа. Peace

Niki1, по-нагоре обясних защо Майк е виновен - защото не е поправил неработещите спирачки, които са станали причина Сюзън да не спре на знака Стоп и да удари другата кола. Wink А това, което промърмори Дейв до вратата беше "Моля ви, тръгвайте си! Моментът не е подходящ, ок? Утре ще дойда да ви видя. Знайте, че все още ви обичам и това никога няма да се промени." Накрая на епизода на гробището им каза "Скоро ще бъда при вас, но първо Майк Делфино трябва да заплати." Може би наистина замисля самоубийство.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт