Депутати разплакаха бъдеща майка

  • 17 463
  • 353
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Какви 14 дни бе Geia, те до вторник вечерта въобще не признаваха, че изобщо нещо подобно е било казвано. Когато Ани и Радина бяха гости в бтв и Нова Китов се изказа, че едва ли не жените си го измислят това. И после имаше реплики за търсене на правата, неговите, защото го клеветели. И после се почна ..." ами май чух, ама то аз не бях там, ами говорех по телефона, ама той на мен така ми каза ....". Смешници.

# 346
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Е, Пешек, все пак трябваше да подготвят стратегия хорицата, да се опитат да замажат положението Sick

# 347
  • Мнения: 2 122
аз ся се обърках, нали Антония Първанова щяха да я дават на Комисията по етика, щото била клеветяла за репликата  Rolling Eyes

# 348
  • Мнения: 3 453
аз ся се обърках, нали Антония Първанова щяха да я дават на Комисията по етика, щото била клеветяла за репликата  Rolling Eyes

Защото, Мини, не били компютри, а компоти. И не сме ги внасяли, ами изнасяли... Mr. Green
Какво да очаква човек от една набързо скалъпена история, съшита с бели конци! Outta Joint

# 349
  • Мнения: 4 585
Дайте да си сложим в подписите тая петиция. Дайте линк. Вчера подписах една, пратих я на хора, пък тя май не била тя, става като депутатска работа.

# 350
# 351
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Дайте да си сложим в подписите тая петиция. Дайте линк. Вчера подписах една, пратих я на хора, пък тя май не била тя, става като депутатска работа.
да, нещо много станаха петициите!? newsm78

# 352
  • Мнения: 2 122
като член на сдружение Зачатие се чувствам длъжна да обясня

http://www.parliament.bg/?page=feed&lng=bg&fid=4#l3

за да внесеш петиция не трябва да си анонимен, тази е официалната от сдружение Зачатие и фондация Искам бебе, стилистически и юридически написана и проверена

# 353
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
като член на сдружение Зачатие се чувствам длъжна да обясня

http://www.parliament.bg/?page=feed&lng=bg&fid=4#l3

за да внесеш петиция не трябва да си анонимен, тази е официалната от сдружение Зачатие и фондация Искам бебе, стилистически и юридически написана и проверена
напълно си права! Peace но такава еуфория настана, че...
не съм сигурна, но си мисля, че сериозен довод да подкрепите исканията за управлението на фонда, е наложената вече практика на подобни фиктивно работещи фондове, като ЦФЛД. вече има прецедент! с неговата история можете да се запознаете тук: http://www.save-darina.org/index.php?option=com_joomlaboard& … mp;catid=26#29527 както и в много от темите в сайта.
това е резултатът от дейността на въпросния фонд: събира годишно 504 хил. лева, а връща в бюджета между 700 хил. и 1 260 000 лева, т.е. причинил е загуба на болните деца от порядъка от 200 до 750 хил. лева!
друга интересна съпоставка е, че и ЦФЛД е създаден с цел ПР на НДСВ! не искам да бъда лош пророк, но имам лошото предчувствие, че колелото се завърта отново... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт