Отговори
# 285
  • Мнения: 60
Невенче,честито  да ти е жива и здрава принцесата,много да те радва да расте много обичана и щастлива.

Вайлет,много съжалявам мила за нещастието което ви е сполетяло,сърцето ме боли за теб,бъди силна и много кураж.

# 286
  • Мнения: 104
Честито бебче на Невенка. Да е жива и здрава Деничка, да носи само радост и хубави мигове на мам и тати и всички около нея. На мама Невенка бързо възстановяване  Hug 

# 287
  • Мнения: 73
 Flowers Rose Flowers Rose за малкото ангелче на Вайлет Flowers Rose Flowers Roseмила вайлет,няма дума която да утеши опустялото ти сърце,няма сила на света,която да запълни празнината на душата ти,зная,че част от теб си е отишла с детенцето ти,зная,че болката ти е безумна!Времето лекува,ще ти казват,но да знаеш от мен,когато майка загуби детето си и времето не лекува и никое следващо няма да го замени,но ти вдгни глава и мисли само за бъдещето,аз така успях да превъзмогна болката и да стигна до днешния ден!Да знаеш скърбя с теб,нашите ангелчета са заедно горе и един ден ще ги видиме отново!Пиши ми на лични да не тормозиме маметата преди заветните моменти който ги чакат!А аз се моля на Господ това да не е поредната лекърска грешка!!!! Praynig Cry



Невенче- честити да сте ми и двенките,много да се гушкате и скоро изписване ви желая!!!!!!!!! newsm51








# 288
  • Мнения: 395
О мила Вайлет. Думите ми са излишни, силно те прегръщам  Hug  Hug  Hug  Praynig

# 289
  • Мнения: 395


Да е живо и здраво първото ни момиченце в отбора. Малката Деница да расте здрава и щастлива, да радва много мама и тати   bouquet

# 290
  • София
  • Мнения: 3 249
 Да му се не види от 3 часа нета ми върти номера. Исках да честитя щастливата новина на Невенчето и ...прочетох за Вайлет,  Cryдумите са излишни мила...
Лека вечер...

# 291

Общи условия

Активация на акаунт