Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 20-та тема

  • 49 885
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 9 107
Бъни, вече си ползваш подаръка  Laughing Позздравления, заслужаваш си го   bouquet

# 361
  • Мнения: 195
Днес едно бобче с наденица и маслини в гърне от мен

# 362
  • Мнения: 1 777
Децата бяха при баба и дядо и аз не съм готвила този уикенд.
Хапвахме на вън ,само днес за обяд половинката направи по един сандвич с пуешко  и чушки и салата. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 1 117
добро утро от мен, момичета! не съм се вяскала отдавна, ама нямам нови снимки... не че няма манджи. продължавам да боря баницата с ръчно точени кори, ама много е брашнено наоколо, та не е за снимки  Mr. Green
другата манджа беше опит за зелеви сърми, ама зелето толкова кофти, че не се получиха сърми изобщо, получи се манджа-бъркоч...

тук пак е пълно с изкушения, човек не знае къде по-напред да гледа!
Крисче, много приятни емоции си имала напоследък! Дай боже всекиму такива преживелици. Много красиви меденки са направили девойките, ама и твоите линцери са чудесни.

Гелева, много се радвам, че са ти харесали джинджифиловите бисквитки! Много красиви са се получили.

[X] iguanka ♥, и за сладкиша съм много щастлива, че ти е харесал, ще се радвам да пуснеш снимки.

за сега чао от мене, да видим днес какво ще измисля...

# 364
  • При семейството си
  • Мнения: 6 585
Извинявам се, че се намесвам в темата, но не знаех къде другаде да благодаря на Pety за рецептата и' за сьомга с вино. Видоизмених я малко /прибавих и малко сметана/, но стана фантастична.   bouquet

# 365
  • Мнения: 3 675
Аз готвих ориз със зеле от моите рецепти, но сложиш и месце-пилешко бутче, стана голяма вкусотия.За жалост нямам възможност да качвам снимки, като гледам тук какви вкусотии готвите направо ми текат лигите. Mr. Green

# 366
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вчера обядвахме жълта леща с кокосово мляко за аромат  Crazy



а за мъжа ми имаше и глазирано филе с манго чътни



# 367
  • Мнения: 1 283
Момичета, заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт