момичета колко кг. качихте или качвате по време на бременост??????????

  • 49 797
  • 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
аз съм все още добре за сега- средата на 6-ти месец и плюс 6кг.и половина???вие как вървите?и как да разнообразим храната си по време на бременност!!!! newsm03 какво хапвате-дайте някоя полезна хитринка!

# 1
  • Мнения: 9 973
+8 кг за цялата бременност
сега съм  -17кг
ще видим с второто  Confused

# 2
  • Мнения: 79
Аз качих много 24 кг. Все се надявах да се спра на 12-14, но уви  Naughty Ще видим сега дали ще мога да ги сваля  newsm78
За храната - ядях всичко по-малко, не съм се тъпкала и не съм прекалявала с нищо  Peace Мисля, че е хубаво да се набляга на леките храни и на плодовете и зеленчуците  Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Качих 6  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 090
Първият път +9кг,сега(засега) съм +5кг preggo

# 5
  • Мнения: 1 763
Качих 25кг и то повечето между 5-ти и 9-ти месец. Ядях всичко, което ми се ядеше и то в големи количества. В родилния дом оставих 12-13кг, за 6 месеца си възвърнах килограмите от преди да забременя. В момента съм 47кг при ръст 167см.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Качих 22 килограма за цялата бременност. 20 дена след секциото бях свалила 24 килограма.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Качих 21 кг, като 15 от тях натрупах през последните 3 месеца на бременността. Не съм се тъпкала с храна, но не съм се лишавала от нищо.
В родилния дом загубих 10 кг., а сега ми остава да сваля още 5кг. до предишната ми форма Wink

# 8
  • Мнения: 50
Качих 12кг., ядях си всичко.С раждането свалих 6кг., останалите за два месеца се стопиха.

# 9
  • Мнения: 1 919
отидох да раждам 81 кг....1 г по-късно съм 48кг..забременях около 53кг.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
30кг. Crazy

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 101
12 кг качих. Наблягах на зеленчуците и плодовете. Още 2 килограма ми остават

# 12
  • Разград
  • Мнения: 518
Качих 28 кг през цялата бременност, но все пак и бебетата бяха 2 (3кг единият 3.300кг. другият). Свалих 10кг от самото раждане, останалите 18 се изпариха за нула време  Peace.

# 13
  • Мнения: 707
+7,5 кг за осем месеца (родих  по-рано).
От болницата се прибрах +1 кг от нормалното ми тегло.
Имах рискова бременност и нямах апетит.
Да не ви пука за килата - после ще сваляте  Wink.

# 14
  • Мнения: 6 365
Към началото на 6 месец съм нагоре с 1.5 килограма. Първо не ми се ядеше заради гадене, сега ми става тежко, ако се натъпча с много храна. Е, бебето расте, но то самото да е към 500 грама или там някъде.

Съветите към мен са да не трупам над 10, та да е по-лесно и за мен, и за бебе. Идват от баба ми, акушерка. Според нея трябва да ми пука за килата.

Сега ще видим последните месеци няма ли да има изненади, но нямам капацитет за шампионско ядене.

А и в началото не съм била кльощава, 62 килограма.

Общи условия

Активация на акаунт