Прием на желязо - ВАЖНО!

  • 28 598
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 664
Каза ми най-малко месец да го пия за да има ефект. Ама това черното....ще го преживея  smile3521 и ще я питам като отидя в четвъртък.

# 31
  • Мнения: 1 795
Щом трябва поне месец да го пиеш, ще го пиеш, а с черното ... се свиква Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 5 718
Аз пия Сорбифер Дуралес и след WC-то първо листовката прочетох, но не пишеше.
и аз пия това, сега погледнах - наистина не пише там  Blush  ooooh!, явно имам спомени от предната бременност, че съм чела в листовката, но тогава пиех друго желязо-съдържащо л-во
В моята листовка на Сорбифер дурулес го пишеше, ама го прочетох след като се уплаших ooooh!
странно, сега му видях листовката в интернет - пише го наистина, а на моята в опаковката - не  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 43 903
Каза ми най-малко месец да го пия за да има ефект. Ама това черното....ще го преживея  smile3521 и ще я питам като отидя в четвъртък.

мене ми е странно, че не те е предупредила, моята като го изписваше на детето това й бяха първите думи и да не се шашкам, че е нормално....

# 34
  • Мнения: 4 784
По време на бременността си пиех Ферофолгама, ефектът беше същия, но в листовката си го пишеше, т.е. изненади нямаше. Пих го доста продължително време, до към самия край, даже имам смътни спомени, че и след това се наложи да продължа с приема. Спомням си също така, че ако го изпиех на гладно, до десетина минути ми ставаше адски зле, та поради тази причина се налагаше и да хапвам добре. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 664
Ами не ми каза, нея винаги ветър я вее на бЕла кобила smile3505ама е сладирче де. Аз ходя и при друга лекарка, която на дълго и на широко си ме глезка newsm03. В четвъртък сме там. Живи и здрави ще гледаме и бебка колко е пораснала. Дано всичко е наред, вълнувам се от сега Blush

# 36
  • Мнения: 493
Аз пиех през цялата бременност сорбифер и бях по същия начин,като теб,но мен лекарката ме беше предупредила,а и на листовката на лекарството си пишеше.Не се притеснявай,при прием на желязо е нормално.

# 37
  • София
  • Мнения: 673
Аз пия Сорбифер Дуралес и след WC-то първо листовката прочетох, но не пишеше. После Гугъл, ама там не ми харесаха отговорите за рак и тумори. И накрая тук, малко ми беше неудбно, но както казах вече се бях разплакала и Слънчо каза да пиша. Simple Smile

Аз пия същото и ако правилно си спомням в листовката ясно си пишеше за цвета на изпражненията. Слава богу, аз това го разбрах по по-спокойния начин:)))) първо прочетох после видях, извинете за детайлите

# 38
  • Мнения: 62
Не се притеснявай/ спокойно/ аз така прекарах три дена в умуване и не смея да кажа на никого / толкова се бях притеснила и се сетих най/ накрая че може да е от желязото/ уж четох листовката ама това го бях пропуснала newsm78

Общи условия

Активация на акаунт