За влакчетата Geo trax

  • 840
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 902
Майчета, миналата година се сдобихме с два влака на Fisher price от серията Geo trax, много са хубави и са ни любими на цялото семейство, но проблема е че май тук се продава само Grand central station. http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=5750&e=products
Искам да си купя още части, ако някой е виждал - да свирка къде. Или поне някой сайт с доставка до тук, защото не виждам.

# 1
  • Мнения: 295
Привет  Wink
Ние също имаме един Geo Trax от миналата година и  огромно желание да вземем и другите, но за съжаление не ги откривам. Та ще следя темата, ако някой се включи с повече инфо  Peace

# 2
  • Мнения: 3 993
Вчера видях в Джъмбо влак на Fisher Price, но не му обърнах много  внимание, не знам кой точно е от серията...

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
Вчера видях в Джъмбо влак на Fisher Price, но не му обърнах много  внимание, не знам кой точно е от серията...

по-горе споменатия...поне преди месец само него имаха.....
а хубав ли е, че много паянтов изглеждаше локомотива....?

В марсел и бонжур търсили ли сте???

# 4
  • Мнения: 47 902
Да, много е хубав и здрав! Като всички играчки на фишър прайс и тази е много добра.Ние го взехме от джъмбо, другаде не съм го виждала, дори и във сайтовете с доставка до БГ не го виждам  Sad
Локомотива е с радиоконтрол, движи се напред и назад, частите- релси са много здрави и добре си пасват, изобщо- страхотн е. Имали сме много влакове преди този, но или са се чупили мнго бързо, или са били сложни за него и паянтови едновременно. Този е здрав и занимателен, а и има двд към него с много яко детско

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
http://www.fisherprice.at/fisher-price-geotrax-Kat413.html?pSess … 913f1e639d954eb25

тук има...малко...до колкото помня преди поръчваха до БГ от сайта....а в  e-bay не може да няма...и нови ест...

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 19:35 от Angel_Dust

# 6
  • Мнения: 553
Момичета каква е цената на влакчето?
Изглежда много хубаво, предполагам че много ще зарадвам малкия с такъв подарък  Hug

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
100лв струваше нашето миналата година от Джъмбо.
И аз съм много доволна Peace

# 8
  • Мнения: 553
Писах да видя дали в Марсел го имат и да ми го доствят това мнооооо гОтино влакче  Hug
Джъмбо ми е далеко, а и за да отида трябва да взема малкия с мен и ще се провали изненадата  Wink
Плодова фея, защо не попиташ и ти в Марсел за това което те интересува от серията. Те са вносители и смятам, че биха ти казали какво могат да ти доставят и на какви пари.

# 9
  • Мнения: 295
Влакчето наистина е много здраво и занимателно  Peace 
В Джъмбо цената му сега е около 119 лв / миналата година беше 100 лв/ , но за съжаление имат само този модел.
В Бонжур нямат влакчетата Geo Trax.

# 10
  • Мнения: 47 902
май ще поръчам на една дружка да ми донесе от САЩ допълнителни части...и със сигурност ще е по- евтино от марсел.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 904
ооо повече от сигурно...

Общи условия

Активация на акаунт