LaRedoute.fr - 92 - Всичко за поръчката!

  • 41 020
  • 809
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 438
Моля за отзиви за това мъжко яке: Или поне коментар за  марката OXBOW

Oxbow основно произвеждат дрехи свързани с по екстремните спортове - сноуборд , сърф и т.н.
в България се продават мисля само във веригата магазини SLS . Отзиви конкретно мога да дам само за 3/4 неща с тази марка - отлична изработка , качествена материя , няма свиване отпускане , изплюти шевове или избледняване на щампите . дрехите са близо 2 годишни прани са доста и не са мръднали изобщо .

# 46
  • Мнения: 454
Хора, къде е "магазина, в който продават ларедутски детски дрешки" (цитирам Velesa от миналата тема)?
Пловдив,на ъгъла на "Гладстон " и " Преслав",лилаво боядисано магазинче.Няма много голям избор,цените са   Shocked   ,но може да разгледаш на живо някои неща.
На мен магазина ми се стори червен, но цвета не е от голямо значение.

Бързо оздравяване на Вики!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
и аз да следя темата

# 48
  • Мнения: 473
Една мама питаше за една детска количка от 46 евро и нещо и аз се галсях да я пускам но нещо не я намирам.Някой ако  намери нека ми подскаже къде е.на клуини беше.Възможно ли е да отпадне като артикул.
Ще следя и аз за тази количка.

# 49
  • Мнения: 2 122
Имам спомен, че имаше момичета поръчвали кафе машини, да споделят евентуално мнение и модели
харесала съм
тази , дали ще ми я доставят  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 12 228
  Отдавна не съм поръчвала, но май покрай растящия ми корем ще взема скоро да пусна отново една поръчка  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 843
.............. дали ще ми я доставят  Rolling Eyes[/color]

Сложи я в кошницата и ще видиш.  Peace
 За масата има спомени за цена от 15 Е и то покрай намаленията.

# 52
  • Мнения: 2 122
  Отдавна не съм поръчвала, но май покрай растящия ми корем ще взема скоро да пусна отново една поръчка  Simple Smile

  Mr. Greenтъкмо сега са намалени бремелинските дрехи, ако позволиш да препоръчам- с две ръце за този панталон, а цената е просто без коментар, аз успях да го намаля само до 18 евро като го поръчвах  Peacehttp://www.laredoute.fr/vente-bermuda-facon-jupe-culotte-de-mate … tegoryid=45536955

# 53
  • София
  • Мнения: 12 228
  Мерси  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 2 296
nameikaблагодаря за темата!  bouquetБързо оздравяване на Вики.

Моят син е на 1г.и 7м.,дали е подходяща масата за него,при положение,че не се
заиграва много с играчки. newsm78На мен много ми харесва. LaughingМоже пък и да стане следколеден подарък.

# 55
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
nameikaблагодаря за темата!  bouquetБързо оздравяване на Вики.

Моят син е на 1г.и 7м.,дали е подходяща масата за него,при положение,че не се
заиграва много с играчки. newsm78На мен много ми харесва. LaughingМоже пък и да стане следколеден подарък.
ами той и моят е на 1г и 5м и я поръчах,той обича конструктори и да пише и ми изглежда много подходяща,като дойде ще видим

# 56
  • Мнения: 4
Здравейте. За първи път правя поръчка в ларедут. Като поръчвам и стигна до 4-та стъпка ми дава това Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse . Това значи ли че не съм поръчала и как да разбера дали съм пуснала поръчка. Страх ме е да не поръчам нещо 2 пъти. Благодаря ви предварително.

# 57
  • Мнения: 4 202
Здравейте. За първи път правя поръчка в ларедут. Като поръчвам и стигна до 4-та стъпка ми дава това Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse . Това значи ли че не съм поръчала и как да разбера дали съм пуснала поръчка. Страх ме е да не поръчам нещо 2 пъти. Благодаря ви предварително.

Не ти приема картата.
Каква е?

# 58
  • Мнения: 4
Дебитна карта Виза от Централна кооперативна банка. Международна е, но не се води на мое име.

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 23:45 от Avs000

# 59
  • София
  • Мнения: 2 296
nameikaблагодаря за темата!  bouquetБързо оздравяване на Вики.

Моят син е на 1г.и 7м.,дали е подходяща масата за него,при положение,че не се
заиграва много с играчки. newsm78На мен много ми харесва. LaughingМоже пък и да стане следколеден подарък.
ами той и моят е на 1г и 5м и я поръчах,той обича конструктори и да пише и ми изглежда много подходяща,като дойде ще видим
Дано да му хареса,ще чакам отзиви. Hug

Общи условия

Активация на акаунт