® E-bay - тема 18

  • 35 812
  • 851
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Halt,meine Nachricht stimmt nicht.
Ein unversicherter Versand kostet 8,60Euro und ein versicherter Versand 17Euro


Объркал се е човека , ама пак не разбрах това цена за един или два чифта е ??

# 31
  • Мнения: 196
Здравейте! Може ли някой от пазаруващите през английския eBay да ми каже пратките които се изпращат с Royal Air Mail имат ли възможност за проследяване или поне дали са излезнали от Англия? Ще ми се наложи да притесня един продавач, че нещото май се загуби, а хич не съм на ясно какви са неговите възможности да провери къде е.  ooooh!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Като пускате диспут за неполучена стока в ПП, пишете ли Transaction ID?

# 33
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Които са изпратени registered или signed for могат да се проследят.Забелязала съм,че когато получа по-рано оценка от продавач,винаги получавам стоката до ден-два.Значи знаят кога влиза в БГ.

# 34
  • Мнения: 196
Пратката не е signed for, ако беше с такава опция би трябвало чак до вратата да я проследи. Интересуват ме обикновените Air. Tова което ми е направило впечатление е, че някои от пакетите се получават без адрес на подателя, ако случайно не стигне до получателя какво го правят  newsm78!?

# 35
  • Мнения: 346
И аз чакам една пратка вече месец, тая сутрин получавам известие, и газ към пощата, щастлива, че най-после ми дойде бижуто, ОБАЧЕ госпожите ровиха та ровиха, и се оказа, че УЖ грешно било попълнено известието  Thinking пакета бил за другия вход , друг етаж, за друг апартамент с друго име, добре, че поне е за тоя град, ама знае ли човек....  ooooh!

Вече ми е ясно, че няма си получа пакетчето... да се захващам с диспута докато не е изтелко веремето Sad
странно,виждам,че си от варна и аз имах подобен проблем,и така и не се появи таз пратка newsm78

# 36
  • Мнения: 2 085
включ  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 1 140
И аз чакам една пратка вече месец, тая сутрин получавам известие, и газ към пощата, щастлива, че най-после ми дойде бижуто, ОБАЧЕ госпожите ровиха та ровиха, и се оказа, че УЖ грешно било попълнено известието  Thinking пакета бил за другия вход , друг етаж, за друг апартамент с друго име, добре, че поне е за тоя град, ама знае ли човек....  ooooh!

Вече ми е ясно, че няма си получа пакетчето... да се захващам с диспута докато не е изтелко веремето Sad
Ей, това като виц ми прозвуча  ooooh! И аз имах подобен случай, но попаднах на съвестен служител, който най-накрая ми откри пратката. Ама и аз не се предадох - на известието пише моето име и моят адрес, как така ще е за друг вход, етаж и т.н.  newsm78
Оказа се, че пощаджийката го е носила до нас, но понеже нямало никой, оставила известието, но пакета си останал в нея, не го върнала в пощата, обадиха и се по телефона и тя каза, че следобяда ще го донесе и аз отидох пак и си го взех.
Дано известието да си е останало в теб (моето искаха да го вземат, но аз не им го дадох и те чак тогава се разтърсиха по-упорито), отиди и ги тормози докато ти намерят пакета.

# 38
  • Мнения: 3 219
Днес получих маратонките, за които пуснах диспут преди няколко дни. Наистина си ги е пуснало момичето на 4 ноември...но за по-напряко са минали първо през БОЛИВИЯ  #Crazy Shocked, и после тук в Бг. Имаха щемпел от 17 ноември, че са влезли в Боливия...направо паднах. Също получих и едни сандалки Тимбърланд, които са пуснати в петък  от Англия и ей ги днес вече са в нас.

# 39
  • София
  • Мнения: 586
Halt,meine Nachricht stimmt nicht.
Ein unversicherter Versand kostet 8,60Euro und ein versicherter Versand 17Euro


Объркал се е човека , ама пак не разбрах това цена за един или два чифта е ??

Аз скоро платих 22 евро за доставката на три чифта обувки от Германия. Но продавачът си беше обявил, че до България първият чифт е 20, а следващите по 1 евро. Та за да разпределя шипинга се обзаведох и с едни обувчици на Том Тайлор покрай ботушите Joy
Само че много време пътуват от Германия - моите дойдоха за около месец #Crazy

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Как ви се занимава с немците ooooh! Супер некоректни са

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се да следя темата!Само за инфо да ви кажа.че пакет изпратен на 20,09 от Англия получих днес.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Как ви се занимава с немците ooooh! Супер некоректни са

Ооо, да! Не стига, че повечето искат плащане с банков трансфер, ами и изключително много завишават шипинга!

# 43
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
пускам си въпроса от предишната страница, надявам се някой да ми отговори.

Искам да питам нещо - моя диспут засега зацикли, купувачът ми писа, че има проблеми с пейпал акаунта и не може да плати и че до седмица уж ще му го оправят. Аз седя и чакам. Ако мине това време и не плати какво правя? Има ли опция ибей да ми върнат парите и аз да си пусна обяната отново? Докога да го чакам да плати, то така може да мине и месец, а аз не искам да чакам толкова време.

# 44
  • Мнения: 305
Днес не ми е ден #Cussing out
Пакети поръ4ани от 22.11. от Англия и до днес ги няма и калпавите лелки от центр.поща Пловдив даже и не си направиха труда да видят по обстойно дали имам нещо"Щом нямаш известие-значи нямаш"Бясна съм и скоро съм решила да пиша едно голямо оплакване и ги започвам по домова книга #2gunfire #Cussing out
До сега такова закъснение никога не е имало newsm78
А само да имат смелоста да ми гепат нещата лелките в пощата-ще се про4уем и по ТВ-то,насъбрало ми се е много за тез калпаво БГ пощи особенно тук в Пловдив #2gunfire

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 17:38 от мама * Миа *

Общи условия

Активация на акаунт