ЗИМАТА НА ПРАГОВЕТЕ ЧУКА,ВСЯКА С ДВЕ ЧЕРТИ СЕ ФУКА...(08.12-14.12)

  • 13 224
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 796
Добро утро и от мен! Simple Smile

Специални стиснати палци на Щиц и Жаки! Simple Smile

Честит празник на всички настоящи и бивши студенти - много мили спомени имам от моите студентски години - стоплят, но и малко натъжават! Wink

При мен нищо ново - аз вече дори незнам и кога НЕчакам Mr. Green - вече 8- 9 месеца цикъла ми идва все около 26 ден - така, че май няма да броя вече до 28. Абе някъде около 18-20-ти трябва да е!:) Чудя се това скъсяване на цикъла - нормално ли е!? newsm78 Иначе овулацията ми е сравнително рано - на 11, 12 ден, но все пак Thinking.................
При нас на работа е неверотня лудница - просто не ми се мисли как ще издържа до Нова Година! Crazy

Алчо - някакъв прилив не енергия виждам - преди само търкул, търкул Joy, а сега направо цяла физзарязка! hahaha

# 31
  • Мнения: 1 165
При мен нищо ново - аз вече дори незнам и кога НЕчакам Mr. Green - вече 8- 9 месеца цикъла ми идва все около 26 ден - така, че май няма да броя вече до 28. Абе някъде около 18-20-ти трябва да е!:) Чудя се това скъсяване на цикъла - нормално ли е!? newsm78 Иначе овулацията ми е сравнително рано - на 11, 12 ден, но все пак Thinking.................

Силви все едно аз съм го писала това.Че и датат,когато НЕ чакаме съвпада Hug

# 32
  • Мнения: 598
Силви, опитвам се да съм във форма, дори и с коремЧе  Joy Joy hahaha
ЖАКЛИНОВА и моите палци имаш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Буболечемече с теб съм днес  Praynig

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 12:31 от Alcho

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Привет момичета!

Първо честито на Мамбина и angel1. Всичко най-хубаво им  желая.

Стискам палци на всички, които имат нужда.

Милейди, как са нещата при теб?

И честит празник на студентите!

# 34
  • Мнения: 1 541
Честит празник на всички студенти по оръжие и по душа   bouquet

ivapHug Точно се включвах при първа възможност да кажа, че лелката се появи с два (почти три) дни закъснение, но има нещо много странно този месец....Ще изчакам да свърши подобието на цикъл в момента и заминавам пак по доктори, че не са хубави нещата май...
Благодаря от сърце за всички стиснати палци по темата  Hug  Heart Eyes

Много силно стиснати палци, показалци и всички други на НЕчакащите, а на останалата част от групата- много кураж за предстоящите битки   bouquet

Отивам да работя, но ще ви следя  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 796
Силви все едно аз съм го писала това.Че и датат,когато НЕ чакаме съвпада Hug
[/quote]

Ами дано тогава  и хубавите новини ни застигнат по едно и също време! Wink Hug

# 36
  • Мнения: 598
Bagne, влез в скайп за малко, моля Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 141
Здравейте момичета! Честито на всички с две чертички! Мамбина и angel1 bouquet
Мен лелката ме посети точно на 06.12., но вече си го приемам нормално. Този път нито рев, нито сълзи. Еми какво да се прави това е.Ще продължаваме борбата с тези от Вас, които като мен чакат чудото да ги връхлети. Момичета мисля си, че 2009 ще е нашата година. Така, че по-бързо да минава тая година, че нищо хубаво от нея за мен.
Тази седмица пак доктори и прегледи и изследвания! Ужас!
Пожелавам Ви лека седмица и пак ще пиша при първа възможност!  Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ И СТУДЕНТИ ПО ДУША!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! smile3525

# 38
  • Мнения: 9 089
Сладурчета, минавам за кратко да се отчета, защото бях обещала, макар че със закъснение го правя, но това е защото изкарах няколко дни в болница на системи - от гаденето и повръщането до там се докарах...все още не съм много добре, имам и разни бактерии в урината, така ще пия хапове явно. Чухме сърчице и засега всичко е наред, да видим занапред дали ще имаме късмет -предстои ми консултация с имунолог, в София, та и това имам да го мисля...това е при мен.
Пожелавам ви весела седмица, с много хубави емоции.

Милейди - каквото и да имаш предвид, миличка, стискам ти палци да не се окажеш права Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 5 562
Stef, стискам палци скоро да се чувстваш по-добре, да спре да ти се гади толкова и да излекувате бактериите в урината!  Hug  Praynig  Praynig

За какво ти е консултация с имунолог? (питам, щото нашата имуноложка е в отпуск до след 5ти януари... какво имунологично имаш?)  Heart Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Стеф, добре, че са се стабилизирали нещата  Hug Честито Ви сьрчице, да си го пазиш и отглеждаш с любов  Heart Eyes
Милейди, стискам палци, това, което те притеснява да не е нищо сериозно  Praynig

# 41
  • Мнения: 2 617
Здравейте, мили момичета!
Честит 8 декември на всички студенти - настоящи и бивши!    bouquet

Илианка, все пак темата оцеля!  Laughing

Стеф, честито сърчице! И ти желая да пребориш несгодите и само хубави новини да чуваш оттук нататък!  Hug

Милейди, дотук добре, размина се едната тревога, дано и другата да се окаже напразна!  Praynig

Алчо, пази бебето, има време да го правите спортист!  Laughing  Heart Eyes

На нечакащите - успех!  Peace
На ловуващите - късмет!  Peace

На всички ви много прекрасни моменти и хубави изненади през новата седмица!   Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 1 165
Каритас не е оцеляла,тази е втората Hug

# 43
  • Мнения: 281
Хайде, мацки, да стискате всички видове палци тези дни. Аз тази вечер си пия последното хапче и ще чакам да видя дали ще ми дойде леката. То по-вероятно е да дойде според доки, ама нали знаете: "Надеждата умира последна", та и аз се надявам Praynig Praynig Praynig От вас се бях заразила с тези ранни тестове, но по-голямо нищо нямаше как да очете, но не беше сутринта, пък и имам едно такова хубаво предчувствие, не знам защо. Та да ми стискате палци, пък аз ще стискам на вас fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 44
  • Мнения: 304
Мегимаги, стискам всички видове палци  Praynig  Praynig  Praynig
Стеф, кофти, че ти се налага да минаваш през това, но пък - честито сърчице! Дано съвсем скоро се закрепиш и да имаш една спокойна успешна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт