.:: Конкурс за детска рисунка, организиран от BG-Mamma и фирма Панагюрище 1962.

  • 26 831
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 320




От 8-ми декември, стартира вторият етап от конкурса, организиран от



и най-големия български производител на хавлии и спално бельо


http://www.png.bg


Вторият етап от играта на BG-Mamma и Панагюрище 1962 е конкурс за рисунки, ръчно рисувани от деца до 12 годишна възраст (възраст към момента на провеждане на конкурса).

Темата ще е отворена в продължение на 3 седмици, до 28-ми декември включително.
Тук, в тази тема, родителите ще публикуват сканирани изображения на рисунките на техните деца.
Всяко дете може да участва в конкурса с една рисунка.

На 29-ти декември ще бъде публикувана тема-анкета, в която всеки потребител ще може да избере до 3 рисунки, за които да гласува.
Гласуването ще продължи 1 седмица - до 4-ти януари 2009 г. включително.

Победители ще са трите рисунки, спечелили най-много гласове, а наградата за победителите е изключително интересна - изработване на хавлиена кърпа с бродерия на рисунките, събрали най-много гласове в конкурса.




Как протече първият етап на конкурса - играта с въпроси - и кои участници спечелиха награди, може да проследите ТУК


Забележка:
Моля, публикувайте изображенията съобразно максимално допустимите размери за изображение, публикувано в постинг - до 470 пиксела ширина и до 600 пиксела височина.
Може да публикувате по-малки изображения с линк към картинките в по-голям размер.
Ако имате затруднения при намаляването на размера на изображенията, може да ползвате някой от сайтовете, предлагащи тази услуга.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 00:01 от BG-Mamma

# 1
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Късмет, майки и дечица! Аз бях до тук - малчо може да рисува само кръгове и драсканици, все още...  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 400
Записвам се!
Имам обаче един въпрос - може ли рисунките да не са сканирани, а изрисувани в Paint? То пак на ръка, но с мишката Mr. Green
И аз, като имам два броя деца под 12 ...как да стане да участват и двете? Ако те искат де.... Laughing

# 3
  • Мнения: 577
Хайде банда   Hug идвайте  Hug
Ааааааааа, Гневна,дай на детето да рисува,кръгчета-кръгчета,и това е изкуство,понякога се получават много интересни неща  Wink
Моя е на вълна елхи-трябва да го врътна да смени малко темата  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 175
Хайде и аз при вас!Късмет на всички деца и нека много да се забавляваме в новата тема.Гневна,най- хубавите рисунки са абстрактните.Така,че давай лист и молив на малкия художник. Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето я рисунката на Мони (снимката е линк към по-голяма):

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 20:36 от chockolina

# 6
  • Мнения: 10 758
Записвам се!
Имам обаче един въпрос - може ли рисунките да не са сканирани, а изрисувани в Paint? То пак на ръка, но с мишката Mr. Green
И аз, като имам два броя деца под 12 ...как да стане да участват и двете? Ако те искат де.... Laughing
И моите са две Mr. Green Whistling

# 7
  • Мнения: 8 769
Има ли зададена тема за рисунките, или е произволно избрана такава?

# 8
  • Мнения: 3 034
Има ли зададена тема за рисунките, или е произволно избрана такава?

...е и моят въпрос.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 263
А би ли могло да се сложи рисунката в такъв вид?






плюс линк към самата рисунка, качена някъде в нета - да речем http://good-times.webshots.com/photo/2667997340042788522zigREt

Автора е Лъчи от София на 7 години Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 14:23 от Lennyh

# 10
  • Мнения: 910
Моите са на 4 и 7, може ли да участват?

# 11
  • Мнения: 6 320
Рисунките трябва да са рисувани на ръка, не на компютър.
Няма зададена тема.
Може да участва всяко дете на възраст до 12 г., но само с по една рисунка.
Успех на всички малки художници!

# 12
  • Мнения: 3 034
Марена, понастоящем на 6 год.
гъсеницата е рисувана, когато беше на 5 1/2 год.

# 13
  • София
  • Мнения: 238
Очаквам с нетърпение рисунките,  понеже и ние много обичаме да рисуваме!  Hug

# 14
  • Мнения: 832
това е нашата заявка за участие - Раждането на Исус
Лора на 7 години

Общи условия

Активация на акаунт