СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 031
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Записвам  се за 18.12. 08.30ч ще взема плодове .

# 31
  • Мнения: 400
Сега виждам темата-може ли да се запиша и аз?

# 32
  • Мнения: 748
Разбира се Simple Smile Добре дошла

# 33
  • Мнения: 748
Давам си скайпа, който има въпроси всякакви може да пита и там. Само се представете първо, че трудно давам ауторизе Simple Smile

Skype: crazysco

# 34
  • Мнения: 35
о.к. Скорпионче  Peace
Да кажа и тук за да не се дублираме с някоя мама. Аз съм взела шоколадови дядо коледовци и вафли нескуик.

# 35
  • Мнения: 400
С evil решихме да вземем плодове за дечицата.Надявам се е добре.

# 36
  • Мнения: 748
За ходенето утре, на който не му е удобно в Етно, предлагам да ни изчака на Лукойла на магистралата в началото. Но моля да ми кажат кой ще е там и с колко подаръка, за да сме спокойни че всичко е ОК. И мобилните на ЛС - ако обичате Simple Smile

# 37
  • Мнения: 50
Здравейте мами с ГОЛЕМИ сърца  Heart Eyes   Hug
И аз сега виждам темата  Embarassed Ще се радвам да ме приемете сред вас и да ви помагам до колкото мога.
За съжаление няма да мога да присъствам на тържеството на дечицата. Моля Ви, пишете как е минало, какво е било настроението на малките съкровища и ако може някоя снимчица  Praynig . Пожелавам ви приятни изкарване и на всички  Hug

# 38
  • Мнения: 230
Сега се връщаме от Овчарово. Беше невероятно, както винаги. Много усмивки, песни и смях. Децата изнесоха тържество с толкова богата програма, че учителките от всички Варненски градини, могат само да се поучат. Оставам изненадана от песничките и стихотворенията, които знаят. Те са неизчерпаема енциклопедия. Всички бяха много красиви, а молките снежинки...
Чакам skorpionche да пусне снимки

# 39
  • Мнения: 230
Най- хубавото е, че бяхме повече майки, децата много ни се зарадваха. Имаше време да си поиграем повече с децата и всички останаха доволни. Благодарим на всички, които дойдоха с нас и се надяваме винаги на вашата подкрепа, за да има повече прегръдки за малките сладури Hug

# 40
  • Мнения: 748
Снимки като се добера до вкъщи Simple Smile И аз да кажа, че много се радвам на всяка нова мама Simple Smile Най-добре ще е и те да опишат преживяванията си Simple Smile И да кажат че няма нищо страшно Simple Smile

# 41
  • Мнения: 147
Няма нищо страшно /това мен никога не ме е притеснявало/....Наистина е невероятно да видиш радостта и вълнението на тези деца , да им обърнеш малко внимание /защото е малко , за съжаление .../ те имат голяма нужда от ласките и грижите , които даваме на нашите деца ....

# 42
  • Мнения: 400
 Аз също съм очарована от дечицата LaughingЗа страшно-няма Laughing,но да си кажа честно едва сдържах/всъщност не успях Embarassed/ сълзите си.Прекрасни дечица,искаше ми се да ги прегърна всички до едно Hug
Момичета,радвам се,че ви открих.С удоволствие ще идвам на посещенията в дома винаги,когато мога.Страхотни сте!  bouquet

# 43
  • Мнения: 230
Когато отидох за първи път в дома празнувахме рождени дни. Учителката им пожела и те да намерят своите мама и татко. Така ревнах, че и сега като си спомня още се просълзявам. Приятелите ми ме питаха как беше и аз казах: Бях на място, където, на децата за рождения им ден им пожелават любящо семейство.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не зная какво да напиша...Такъв хаос от емоции ме обзел, че не мога да кажа,
радвам ли се или тъжа. Колкото съм щастлива, от срещата с децата, толкова ме
и боли .
Възхищавам ви се! Hug

Общи условия

Активация на акаунт