Съпруги на програмисти - има ли други?

  • 16 722
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Да не забравя да похваля половинката  Simple Smile : с малката спахме до 10 без нещо Heart Eyes (с 2 прекъсвания за папкане де) и като станах, мъжът ми беше измил чините, изхвърлил боклука и направил кафе  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 782
Браво на него  Simple Smile и дано по често се сещат да ни помагат  Laughing
Дежурната реплика на моя мъж , като го накарам да свърши нещо е ... "една секунда" и продължава да работи, докато не викна  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 479
Точно същото  hahaha само че моят казва "сега"  Simple Smile което значи точно обратното на практика  Wink

# 18
  • Мнения: 30
А воят казва "Не си казала не съм го направил" и не че го прави.  newsm78Но все пак помага поне в домакинството. Като знам какви мъже готованци има, не смея много да се оплаквам.  Hug А най-хубавото е,че много ми пази реномето. Миналата година преди Великден се обажда от службата и казва "Меги, ти тази година курабийки ще правиш ли? Не, недей да правиш аз тази година съм поръчал готови."  smile3501При което аз такава физиономия бях направила, че колегите веднага полюбопитстваха, като обясних какво е казал паднаха от смях и казаха, че така трябва да прави всеки мъж.  newsm10А да вметна, че аз много мразя да готвя и това задължение почти съм му го вменила. та затова колегите ми, знаейки този факт реагираха така.   smile3503

# 19
  • София
  • Мнения: 1 555
Хайде и аз в клуба.... Joy  И моят мъж е програмист.  bowuu

# 20
# 21
  • Мнения: 30
Добре дошла, Ивон! welcome
Ето че клуба се увеличава.  comp03
Как сте днес момичета много рядко пишете. Драсвайте по някой ред, за да знаем че положението е овладяно. newsm78 Thinking 

# 22
  • Мнения: 479
То по-овладяно от това - накъде  Laughing Нищо ново на хоризонта при нас Simple Smile

Но някак си е по-друго като се оплакваш и знаеш, че те разбират  Wink

А ти Меги, много добре си му го вменила, евала  Peace Така трябва  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 30
Ами иначе ще гладуваме или ще караме на сухо. Абе убедих се, че колкото повече го ангажирам, толкова по малко мисли за глупости.  Hug
Иначе и при нас новото е че Тео се оправя и вече излизаме навън поне за по час.
Но сега новото е че се научи да ходи държейки се за масата и цял ден обикаляме около нея.

# 24
  • Мнения: 479
Браво на Тео  Simple Smile Това се вика - прав под масата  hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 160
Добре дошла, Ивон!  welcome
Аз ви чета редовно , но покрай бебчо не ми остава свободно време

# 26
  • Мнения: 30
Как сте момичета? Защо не се вясва никой? Драснете по нещо споделете нещо хубаво, лошо, и т.н. Thinking newsm78

# 27
  • Мнения: 479
Мога да се похваля, че днес ги оставих самички, за да ходя на козметик  Simple Smile Друго си е  Wink Само дето още от входа, я чух как се дере. Тя е свикнала да й обръщам непрекъснато внимание, а баща й решил да я възпитава  Rolling Eyes Хем знам, че е прав (просто не може някой да й е през цялото време на разположение), хем ми стана много жал  Sad
После я оставихме на баба й, за да пазаруваме и беше отказала да яде. Голям инат е това моето дете  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 160
 Здравейте днеска правихме пита на бебето и исках да ви почерпя за негово здраве  beer cheers Wine Glass

# 29
  • Мнения: 479
Мерси  cheers

Живо и здраво да е  Hug Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт