Косата не спира да ми капе !!!!

  • 31 875
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
здравей и честит празник Simple Smile

Здравей! Честит празник и на теб!
Благодаря за отговора! Май ще си продължа да се мажа с продуктите...

# 61
  • Мнения: 14
Една приятелка започна да пие Vitaslim Beauty за коса,х но и действало добре и на ноктите. Мисля и аз да го пробвам. Някой ползвал ли го е?

# 62
  • Мнения: 2
При предишния ми пост, получих имейл от една от мамите, която ме помоли да и взема Регаин като купувам и за мен. Взела съм и две шишета, но понеже съм си малко разсеяна съм изтрила съобщенията и! Не мога и да се сетя за ник-а, така че, мила, ако се познаеш- пиши ми на лични да се разберем как да ти го дам! Извинявам се за спам-а!!

# 63
Аз също имах проблем с косопада капеха ми цели кичури още повече че имах и едни люспи по кожата на главата като струпи.Опитах какво ли не и накрая един ветеринарен лекар ми препоръча виалитон/инжекционен разтвор е/ и екзе-фарм С . За 1 доза се смесва по 5кубика или както там се води количеството на спринцовките от двете и с сместа се мажат корените на косата стои се 12 часа и косата се измива .От както го направих 2-3 пъти косопада ми спря прави се 2 пъти месечно. И понеже съм дистрибутор на едни продукти реших да пробвам и един билков крем Родопско чудо който го дават и за пърхут и косопад реших да го пробвам и него и останах много доволна /не го пиша с цел реклама/ сега ги редувам едната седмица ветеринарната смес другата Родопското чудо

# 64
  • Мнения: 14
Купих си го и почнах да го пия ще пиша за впечатления. Въпреки че май е доста рано да започне да действа

# 65
Аз искам само да споделя...
Имах скоро подобен проблем с косата - оказа се че е от лака за коса който ползвах!!! #Crazy
Изненадах се защото косата ми капеше много обилно а и пърхот (доста упорит) навъдих.В последствие разбрах ,че не съм единствена с подобни оплаквания от този продукт.Не знам дали имам право да напиша марката?Но казах на приятелките си и разбрах , че някои от тях също са имали косопад и още не са разбрали от какво...Заместих го от 3 месеца и нямам никакви проблеми вече.
Може би се касае за различни причинители,но ще се радвам ако мога да помогна на още някого Hug

# 66
  • Мнения: 171
 Simple Smileкойто е с проглем се записва в темата

# 67
  • Мнения: X
Аз искам само да споделя...
Имах скоро подобен проблем с косата - оказа се че е от лака за коса който ползвах!!! #Crazy
Изненадах се защото косата ми капеше много обилно а и пърхот (доста упорит) навъдих.В последствие разбрах ,че не съм единствена с подобни оплаквания от този продукт.Не знам дали имам право да напиша марката?Но казах на приятелките си и разбрах , че някои от тях също са имали косопад и още не са разбрали от какво...Заместих го от 3 месеца и нямам никакви проблеми вече.
Може би се касае за различни причинители,но ще се радвам ако мога да помогна на още някого Hug
Кои е лака?Имам съмнения, че и при мен е така  newsm78

# 68
  • Мнения: 63
Шампоан Фито против женски косопадSimple Smile

# 69
  • Мнения: 140
Маски с чесън в корените на косата, себорал форте също помага

Общи условия

Активация на акаунт