Моля, препоръчайте педиатър в центъра!

  • 3 339
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Моля, бихте ли ми препоръчали наистина добър педиатър. Живеем близо до пл. "Възраждане" и изобщо не мога да се ориентирам към педиатър, който да е наблизо. Предварително Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 523
Субев - чувала /пък и чела тук/ само добри мнения за него. Кабинетът му е на Цар Иван Асен. По думите на мои приятелки - изключителен педиатър .

# 2
  • Мнения: 3 500
Благодаря!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Субев - чувала /пък и чела тук/ само добри мнения за него. Кабинетът му е на Цар Иван Асен. По думите на мои приятелки - изключителен педиатър .
Той е само с платени прегледи(частни)
Ноел,какво по-точно ти трябва педиатър-специалист(при такъв се ходи с направление от личният лекар на детето) или личен лекар за детето общопрактикуващ със специалност:детски болести?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Мога да ти препоръчам д-р Попниколова работи в 19ДКЦ на ул.Мизия,както и при Субев в частният кабинет.
Също така и д-р Виденова пак от 19 ДКЦ  GSM.0887522719
Така,че да имаш по-голям избор.И двете лекарки си заслужават Peace

# 5
  • Мнения: 3 500
Разгледах за д-р Субев. За съжаление много ми е далече.
А частния му кабинет къде е? Ако е на "Иван Асен ІІ" това е към Цариградско шосе. Ние живеем на "Възраждане". 19 ДКЦ? Сега ще видя къде е тази ул."Мизия". Благодаря за мненията.

# 6
  • Мнения: 3 500
Момичета това 19 ДКЦ ми е много далече. И то е до Цариградско. Аз живея на пл."Възраждане" . Устройва ме някъде около пл."Македония", или съвсем в центъра "Св.Неделя", Съдебната палата, там някъде.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
11ДКЦ на цар Симеон?Удобно ли ти е?

# 8
  • Мнения: 3 500
Да, 11 ДКЦ е удобно и близо. Препоръчайте лекар оттам!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
11ДКЦ

д-р Нелия Иванова /педиатър ОПЛ/
      нечетни: 14.30 – 19.30
      четни: 7.30 – 12.30

там има и педиатър специалист Клара Балджиева
Иначе като район ,най-удобни са ти 4 и 16 ДКЦ,ама са големи съборетини и ако си с количка просто не виждам как ще се катериш.
За 4-то мога да ти препоръчам Стефан Заеков свестен е

Общи условия

Активация на акаунт