1001 нощи

  • 66 967
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 327
Собстениците на фирмата са май двама братя(по разказ от мъжът ми той го гледа)но и двамата са влюбени в Шехерезада

# 31
  • Мнения: 7 914
Собстениците на фирмата са май двама братя(по разказ от мъжът ми той го гледа)но и двамата са влюбени в Шехерезада
да, ама коментирахме дали са от една майка или от две Thinking

# 32
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, казвайте ако го пуснат някъде по торентите

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 21:16 от Ангела

# 33
  • Мнения: 186
Собстениците на фирмата са май двама братя(по разказ от мъжът ми той го гледа)но и двамата са влюбени в Шехерезада
Не са братя,а приятели Peace

# 34
  • Мнения: 327
Собстениците на фирмата са май двама братя(по разказ от мъжът ми той го гледа)но и двамата са влюбени в Шехерезада
Не са братя,а приятели Peace


може и так да е ще разберем по нататък

# 35
  • Мнения: 7 914
Собстениците на фирмата са май двама братя(по разказ от мъжът ми той го гледа)но и двамата са влюбени в Шехерезада
Не са братя,а приятели Peace
така ли? Shocked
 аз останах с впечатление, че са братя Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 327
има качени серий във ве бокс днешната 3 серия е има цялата

# 37
  • Мнения: 566
Аз го гледам сериалчето, бива го, става за гледане.
Собствениците на фирмата са от 2 майки, ама дали са от един баща, или бащите им са братя не разбрах.
А този който спа с Шехерезада и готин

# 38
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
На мен другия ми харесва повече.  Laughing
И като сме ги разнищили тия мъже, Али не ви ли прилича на Том Беринджър?

# 39
  • Мнения: 67
Па тия двамата как ще се скарат заради Шехерезада не е истина Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 914
Па тия двамата как ще се скарат заради Шехерезада не е истина Mr. Green
ами горкия и приятел( този с дългата коса, дето работиха у тях) и той как щще страда1
само дано приятелка и, да не се разсърди нещо, че и тя горката вклюбена, та загубена... ама как си говориха за Берлин на лсужебната вечеря Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 15 457
Момичета, нямам търпение да стане 13.30. Никой друг филм не не е заинтригувал толкова още от първата серия.

# 42
  • Мнения: 566
Момичета, нямам търпение да стане 13.30. Никой друг филм не не е заинтригувал толкова още от първата серия.

И аз съм така Crazy

# 43
  • Мнения: 7 914
Момичета, нямам търпение да стане 13.30. Никой друг филм не не е заинтригувал толкова още от първата серия.

И аз съм така Crazy
и аз Flutter

ама днес приготвям от началото  smile3545, че като знам вчера как свърши Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 64
Сериала е невероятен, не е блудкава латино историйка. Лошото е че съм на работа, моля разкажете на две на три днешната серия  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт