Кое "отключва" гадняра във Вас?

  • 4 904
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре, че някои сме се и виждали, та знаем кой дух в какво тяло е напъхан Laughing
Мда, очакваш да видиш яка девойка с кървава брадва в ръце, пък то едно кротко, мило създание...
И обратното, де. Очакваш кротко, мило създание (Василиндра например), пък то дърта, заядлива и много избухлива особа.  Crossing Arms (Никога няма да забравя портрета - "Как си представяте...", направен ми от Чандра. Къде си, Чандро! Аз ли те прогоних... Embarassed).
П.П. Пасинет, точно така е. Някак глупаво е да се хвърлиш в битка с виртуални лица. Друго си е откритият бой.  Mr. Green
П.П.П. Както съм я подкарала, на коледната среща никой няма да иска да седне до мен.  Blush

# 31
  • Мнения: 4 300
Ами ето, да вземем Василиса дори. Във форума се маскира на обло и плешиво същество, а на срещи изпраща някакво стройно миньонче, размер S, че и с къдрици при това. Елате после да ми кажете, че какъвто си във форума, такъв си и в живота Thinking

Други пък роптаят срещу етикетите и определенията, които им се поставят въз основа на словесното им творчество, пък самите те гледат на диплома, дори заплашват да се явят на форумска среща с метър за проверка на физически дадености.

# 32
  • Мнения: 2 891
пп обмислям Анонимни Гаднярки, срещи в подходяща тема, да не полазваме по чуждите светли постинги.

Чудесна идея! "Анонимни злобарки" също става. Хем има секс, хем самоирония...

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това е платената ми представителка, Рокси.  Wink
Значи, на среща трябва да си носите:
1. Диплом за завършени образувания.
2. Резервен чифт гърди (ако сте послъгали за обиколката).
3. Да оставите дупето у дома (пак поради горната причина).
4. Кутия понички, за да омилостивите по-хищните съфорумки.
5. Няколко младежа около двадесетака, облечени (съблечени искам да кажа) като дядо Коледа (пак с цел омилостивяване).

# 34
  • Мнения: 843
   Във Форума ли?   Трудно.  Не, че нещо,  , но докато не  чуя крясъците  и не Усетя агресията...простотията  не реагирам, дори да съм вбесена.
    В реалния живот  точно това отключва " гадняра" ми.
     Тук не може да го отключи  напълно, защото още докато си поправям грешките от бързането - минава.  И усещаш , че не си струва.

# 35
  • Мнения: 2 891
Василисо, можем да обединим т. 4 и т.5, като поднесем младото агнешко за омилостовяване  Mr. Green

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисо, можем да обединим т. 4 и т.5, като поднесем младото агнешко за омилостовяване  Mr. Green
Ама аз се надявах на мен да дадат, не аз да давам. Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 401
...интересно ми е какво точно накара някои позабравени потребителки да изпълзят и да се наизложат така..

Мензухар..

Тази  е една от тези, които визирах. А ти ако ме наречеш още веднъж така, смятай, че си ме отключила.хэ 

# 38
  • Мнения: 822
Аз явно винаги съм си била гаднярка... Нямам нужда нещо да отключва звяра в мен. Човек всеки ден научава нещо ново за себе си. Аз разбрах, че цяла година съм чакала удобния момент, за да кажа нещо на някого... Нищо че са хора, с които не съм имала особени спречквания и никакви лични сблъсъци... Ей така, от гадория, за да им е гадно и на тях... И най-лошото е, че не съм единствената гаднярка, ами и други низки и подли като мен същества са чакали също толкова дълго и прилежно са си вписвали "черни точки" във форумското дневниче...
Светът е гаден, щом гаднярите се увеличават с всяка изминала минута и вземат надмощие...
Единственото хубаво нещо от цялата история е, че вече се знаят кои са. Имат си етикет. Виждат се отдалеч. От тях е лесно да се опазите, просто ги заобикаляйте... Но другите... Ех, другите... Скрити зад ангелски лица, поетични излияния и думи на милосърдие... От тях как ще се опазите, не зная.

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Давам поничките си на Ниара веднага.  Laughing И младежите, добре.  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: X
Понякога съвсем несъзнателно бивам гаднярка, тръгвам да се бъзикам нещо, а то от смешно станало направо тъжно, някой се почувствал засегнат и тъй...
Друг път съвсем нарочно вадя рогите. Груповият лай , безкрайните цитати и словоизлияния на някого с цел сам да се убеди в истинността на казаното от себе си, чисто злобарски забележки, които наистина не целят нещо друго, освен да обидят отключват в мен...не знам дали е точно "гадняр", ама със сигурност е нещо дебилско, което в даден момент и на мен спира да ми харесва и решавам, че имам нужда от разходка.
Хайде, до, приятна вечер.
Кас, Hug

# 41
  • Мнения: 1 629
не знам, не знам...
Анонимни гаднярки споменах, да се върна на това. Дали ще можем да си разделим такава мъничка тема с тези огромни зли съзнания? Минзухар и Калин@, Дафодил и Франзел, Кейси и Мишон...в една тема? И още - дали трябва да е тема за взаимопомощ в стил Помощ!??Аз съм гаднярка! или тема Споделете 8.32 Гаднярки говорят с други гаднярки?

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Гаднярки крадат поничките на прикритите лицемерни гаднярки!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нищо засега не е успяло да "отключи" гаднярката в мен тук.
Държа се прилично защото съм нова,да  та правя добро впечатление  Wink

# 44
  • Мнения: 2 759
Нищо засега не е успяло да "отключи" гаднярката в мен тук. Държа се прилично защото съм нова, та да правя добро впечатление  Wink
                        И аз така Peace .

Общи условия

Активация на акаунт